Курс за бъдещи и настоящи мами - ПАЗАРДЖИК 6

  • 16 758
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Деси добре дошли!
                       Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 941
Деска добре дошла  Hug Вече си започнала да говориш като всяка млада мама - на НИЕ  Grinning  Ние ще ядем, ние акаме, ние спим  Grinning

Ани..ми ходим или из грдаската градина, или по ТОРТАТА..
Ама аз ще ти драсна телефона си на скайпа, пък ти като излезнеш - звънни  Peace

# 17
  • Мнения: 529
Деси,добре дошла   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 858
Добре заварили както се казва  Mr. Green  Ето малко снимки от нас  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328278&pid=11527303

# 19
  • Мнения: 941
Деси страхотно изглеждате - всички  Hug
И малката Вики, и щастливият татко и ти - гордата мама Heart Eyes
Ще очакваме редвно да ни уведомяваш как се справяте с малката принцеса  Hug

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Е, Деси изглеждате страхотно,ти както винаги си усмихната.Малката Вики е прекрасна  ylinfant
Бадете цялото семейство много щастливи! Hug

# 21
  • Мнения: 163
Малката Вики е просто бонбон Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДеси ти както винаги изглеждаш чудесно Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 858
От мен и от Вики  Hug  на всички

# 23
  • Мнения: 2
Много благодаря за поканата във вашата компания и дано когато 1ден се приберя в БГ да имам познати с които да пия кафе в *ГРАДСКАТА*,много ми липсва.Сега малко за мен:казвам се Светла и съм на 37 години в ПЗ живеех на *завоя на 4ерна*.Имам 2 деца син Васко на 18 години и дъщеря Анджелика на 4 години (от един и същ баща)давам пояснение,защото като се 4уе за такава голяма разлика вси4ки ме питат дали моми4енцето е от 2 брак.Имам 2 ку4ета порода джак ръсел териер,1 ангорско заи4е,3 костенурки,1 рибка ,изобщо зоопарк.Снощи син4ето трябваше да пътува за БГ,но изпуснахме самолета  Joy 

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
bg zaria добре дошла в нашата компания!
Здравейте момичета!Тъй като незнам на всички вас имената,ако има момичета с име на цвете да им е честит празника. Hug

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Момичета моля да споделите мнението си.От извесно време синът ми се буди нощем за ядене при положение,че най-късно в 20.00 ч. е вечерял.Нормално ли е това за неговата възраст? Thinking

# 26
  • Мнения: 1 938
Деси, страхотни сте! Heart Eyes

Светла, добре дошла при нас!  bouquet

Ванчо, пиша ти на скайпа! Peace

Мара Каси, пиши ми на скайпа, за да ти отговоря на зададения въпрос. Скайпът ми е nellina5829  Peace

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Светле, ти в магазини Джулия ли си работила?

# 28
  • Мнения: 941
Bg zaria (Светле) ДОбре дошла при нас  Hug

Иска ми се да  споделиш своя опит в кърменето..когато имаш време, разбира се   bouquet

# 29
  • Мнения: 941
Забравих да ви кажа - вчера видях Деси с мъжа и. Изглеждаше много добре...освен че милата се е притеснила покрай коликите на Вики Hug

Всичко ще отмине Деска - само търпение му е майката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт