бременни с домашни любимци

  • 2 216
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Аз си имам Коко (на снимката <- вляво, под името му) и нямам никакво намерение да го махна и се надявам нищо за в бъдеще да не доведе до това, тъй като ще ми е ужасно мъчно, чак непоносимо. Мисля, че след като ще живеят в различни стаи няма да имаш проблем и нашите се опитваха да намекнат, че не може да не носим бебето в хола само заради Коко, но като видяха че не обръщам внимание на приказките им спряха да намилат. Щом лекарката ти е казала, че няма проблем значи наистина няма. Много познати не си махнаха нито котките, нито кучетата си когато бяха бремени, а и след това и все още нямат никакви проблеми. Само ти препоръчвам да не изкарваш котката си извън къщи, за да не принесе някой зараза от вън и всичко би трябвало да е ОК. Успех и лека бременост.

# 16
  • Мнения: 2 723
Ние имаме голдън ретривър на година и половина. Много мислихме дали да не го командироваме при нашите, ама сърце не ми дава, тя е член на семейството. За сега всичко се развива добре и се надяваме бебо да няма никакви алергии.

# 17
  • Мнения: 2 047
  Аз съм решила засега да не се разделям с котката, най-много да я дам на майка ми - още повече, че е живяла при нея повече - с един етаж разлика.

  Бях на гости у приятелка с бебе на 7 месеца и видях как котката заобикаля отдалеч бебката, някак усещаше, че близо до нея не трябва да припарва. Абсолютно игнорираше бебето  Laughing

# 18
  • Мнения: 488
Имаме две кучета. Докато си лежах у дома за задържане питбулчето си спеше на моето легло , до мен. И двете обожават бебето, но другото куче е старо вече и бяга от бебето, когато то иска да си играе. Но пък с питчето си играят много хубаво. Единственото лошо нещо е , че сега детето не го е страх от кучета и се хвърля към всяко куче навън, а не всяко обича да го пипат и може да го ухапе някое.

Ааа забравих  : и зайче си имаме, купих си го когато бях бременна в 7 месец.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 11:46 от Малко_коте

# 19
  • Мнения: 330
Ние го махнахме нашето кученце,защото смятам сама да си се грижа за бебо и съм сигурна,че няма да имам ни време ни желание за извеждане на куче.Не исках и животинчето да е като затворник,да се чувства изолирано заради бебо...Липсва ми,ама не съжалявам

Общи условия

Активация на акаунт