Къпете ли се с децата си?

  • 3 224
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Оооо, да!
Напълваме на деси басейнчето, а ние с тати-правички под душа! Много е забавно. Деси се превива от смях, когато си мием зъбите Laughing
Но, мисля си, че като поотрасне ще трябва да покажем Naughty на татито вратата на банята Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 4 244
Ние сме като целия китайски народ като влезем в ваната. (гледаме да сме поединично, че влезем ли четиримата вътре #Crazy)

Познайте колко вода има в ваната и колко навън Mr. Green

Най често ги оставям сами да се правят на пирати и пада голяма веселба Joy Joy Joy

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хахааа:)
вечра се къпах с Дианата....беше много готино...тя заспа по едно време....но изведнъж се наложи евакуация по спешност защото да детето му е дошло акото....и си го пусна...Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 315
но изведнъж се наложи евакуация по спешност защото да детето му е дошло акото....и си го пусна...Simple Smile

Хахаха, нормално. Йоан така се опита да се изака в коритото си, но го хванах навреме.  Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ами 4ипкаме се заедно просто за6тото не ме пуска сама Grinning а пък и пове4ето време сме си двамцата сами и няма кои да го гледа

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не съм се къпала с моя син, може би до известна възраст не е проблем да гледа майка си гола, но след това.... Но пък ако си с бански и се плискате заедно във ваната не е проблем. Още е малък и не му прави впечатление голотата, но ще дойде време когато ще се заглежда...

# 21
  • Мнения: 8 769
Къпане заедно - естествено. Само че нямаме вана - ние под душа, девойката в нейната ваничка. Вече е голяма и се къпе с нас под душа. Пада голяма игра. Пълнят се разни кофички, купички чашки; учи се да се сапунисва сама (по подражание), да си мие зъбите сама (  grinning012пак подражавайки), да се жабурка, а отскоро започна и да се полива сама с душа.
Бебо Филип все още го къпем самостоятелно,  bath1 newsm37  bath но само веднъж да седне....
По повод постинга на Реза, се сетих: вече на два пъти "каката" си пуска акото в банята най-невъзмутимо Sick hahaha ooooh!

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Тати и детенце редовно се къпат двамата, струва ми се редно до колкото са от един и същи пол?!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Ми някак не го съвместявам и предпочитам да изкъпя малката отделно. Предпочитам да си се къпем по единично с дребната - просто за комфорт! Никога не съм била фенка на групови къпания! Simple Smile А с баща си не се къпе по простата причина, че той не живее с нас.
Не знам само как ще е след време когато ходи при другите баба и дядо с пернощуване - няма да дава на баща си да я къпе, та май бабата ще го прави.

# 24
  • Мнения: 30
Аз под душа с нея...много ни е весело. И вода, водааа, многоо вода... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
За съжаление имаме вана. Не бих се излегнала в една вода с Цвети /някак нехигиенично ми е/. А да се къпем под душа, стъпили във ваната е неудобно - тясно, плъзгаво и т.н.
Ако я нямаше пустата вана, щяхме редовно да си се къпем и двете под душа...
А иначе, редовно си се разхождам гола пред нея, така че в това отношение не е ощетена Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Никога. В банята си почивам от тях. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
С детето във ваната??? СУПЕР нехигиенично Sick Sick Sick

# 28
  • Мнения: 1 038
Къпем се,и тези моменти са ми много мили.И аз и баща й се редуваме,според зависи кой си е вкъщи. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 952
Не бих се къпала със  сина си ...може  би с дъщеря  ако даде   Господ по-нататък.Както татето не би се къпал с дъщеричката, та  дори със  сина си.Въпрос  на  разбиране.Кеф кеф , ама само то  детето да е  голичко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт