С писано яйце, бори всички ДЕКЕМВРИЙСКОТО дете!

  • 13 754
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Коластрата си е хранителна добавка. Дават я за много неща. Основно за подобряване на имунитета. Дават го след шарки защото се смята че имунитета е отслабен. А аз по принцип давам винаги когато са болни ударни дози, а ако усетя че нешо започва също. Ще потърся писано за коластрата и ще пиша пак  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 666
Всичко това за прополиса и сребърната вода е много хубаво, само дето нито при децата, нито при мен действат. Всъщност при мен действа директно мазане на гърлото, но този път аз нямах проблем с гърлото, а пък на децата не смея да го правя. А на Тони не посмях и в носа й да капя, струва ми се малка за пчелни продукти под каквато и да е форма (макар че съм внучка на пчелар). В носа на Стени съм капала какво ли не (дето вика баща му, чувствителните да не четат - "ако някъде прочетеш, че и ла.ната помагат и това ли ще му сложиш?") и резултатът никога не е задоволителен. И сега следвам плътно инструкциите на унг-лекаря в Пловдив, защото е важното да оправим ухото напълно, а то пък се вижда и края на сополите.

МТВ, как е при вас? Какво реши ти за Превенар? Аз след този мор, който ни удари, съм му все по-навита. Само да оздравеят децата Praynig.... и ще го доизмисля.

# 62
  • Мнения: 9 501
Елси, аз съм твърдо "ЗА" Peace-само ще чакам да оздравее и да се стабилизира..т.е. ще е някъде към края на пролетта /ако котка не мине път/
Яд ме е че не бе лицензирана още преди година..щеше да ни спести ядове..
Допълнително съм сложила противоменингитна-Акт Хиб/но не покрива всички щамове/ и против хепатит А.
Някъде четох, че Община Варна ще поеме за нейна сметка ваксинацията с Превенар и ваксината с/у рак на шийката на матката, а мисля от 2010г тези две ваксини влизат в задължителния им. календар.

# 63
# 64
  • Мнения: 799
Абе чукайте на дърво и стискайте палци децата да удържат фронта с ползваните илачи, защото и Маги не беше боледувала повече от година (ползвам Рибомунил), но скарлатината й разказа играта на имунитета...
А бедният Бобър намаза АБ още на 5 месеца (Маги направи сефтето на 2 години  ooooh!)

# 65
  • Мнения: 728
Добро утро!


Ивко също е с течащо носле от няколко дни и се чудя от какво...а днес започна и да понакашля малко...Давам му профилактично вит.С,но....  Sad

# 66
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Хайде на писаните яйчица и козунаци!
Аз ще се занимая с тази дейност в събота.
Тази вечер каца нашия татко  newsm44 newsm44 Нямам търпение, не ме свърта на работа.

# 67
  • Мнения: 2 614
Привет на всички, ние днес ще боядисваме яйца с Калина за вкъщи, а в събота ни чака плевенската партида. Тази година няма да меся, че никакво време не ми остана, само лимонови курабийки ще има  Simple Smile
Бързо оздравяване на децата.

Виодам, че се обсъждат имуностимулантите - аз такива чудеса не давам, ако се разболее - лекувам. СТрах ме е да се зарадвам, че имат карантина от варицела в момента, но Калина не е боледувала от известно време (пу-пу). Сега ще остане до Гергьовден в Плевен, а ние ще работим....  ooooh!

Вече си резервирахме лятната почивка и съм много щастлива, чакам юли с нетърпение!

Хубав ден, много разходки и усмивки!   bouquet

# 68
  • Мнения: 2 614
Добро Утро! И Весели празници! Изпадам във ваканционен режим до понеделник/вторник!
Весели празници! Много Слънце, усмивки, здраве и любооов!   bouquet

# 69
  • Мнения: 728
Ние днес сме си вкъщи.
След обед сме на преглед при педката,че мъничето кашля,киха,носа тече...дано не сериозно! Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 0
Стискам палци всички да се оправят бързо!Ния два дни се съдра откашляне...буквално не е спряла.Уж днес от сутринта е по-добе,пък да видим  Praynig ...Педиатърката каза : "херпесна история"  Thinking ,та си мажем гърлото с дактарин.УФФФ,дано вече всички да оздравяват,че така не се издържа!Не ходи ли на градина повече от 2/3 дни,става опасно!  #Crazy
Е,хайде стига толкова мрънкане.
Приятен ден на всички!Весело изкарване на празника и много целувки на малките слънчица!

# 71
  • Мнения: 1 461
Neli, Vesi  бързо оздравяване на дечицата  Hug

Правде весело изкарване на празниците  Hug

Аз вчера реших да боядисам яйцата сварих ги наредих ги в един картон и започнах през това време да приготвям бойчките и моята сладка Мая ми дръпна картона със яйцата паднаха на земята и се начупиха  Whistling

# 72
  • Мнения: 1 666
Пожелавам ви здрави деца за спокойни и весели празници!

И ние вчера боядисвахме яйца, при това без фира. Стени обаче държеше да са зелени.

# 73
  • Мнения: 728
easterВесели празници и от нас!easter
http://www.vbox7.com/play:10bfe053
 easter

# 74
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Весели празници! easter easter easter

Общи условия

Активация на акаунт