С писано яйце, бори всички ДЕКЕМВРИЙСКОТО дете!

  • 13 746
  • 307
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 531
Кари, невероятни торти!   chef Това е талант! За мерак и време изобщо не отварям дума...   newsm10



За Депеш ясно ,ами за кака ви Мадона ?! беше ли в БГ или.....

или.....


# 226
  • Мнения: 728
Краси,не дей така с тези торти бе мацо,има хора на диета тука....  Sad Sad Sad

# 227
  • Мнения: 9 496
Краси, Честит Рожден Ден на Мая!  bouquet Да расте здрава и много щастлива! Heart Eyes /на патерица, защото не съм пускала рс-то 3дни/
Тортите са страхотни! Абсолютна майсторка си!  bouquet


Ние бяхме в Копривщица, беше чудесно-и времето и къщата..успях да си почина Wink
За лятото, като никога, не знаем все още къде ще сме Blush Мъжо иска в Гърция /Тасос или Халкидики/, аз предпочитам в Турция /базирано на мнения на ходили и в двете държави, относно обслужване /..и чудейки се къде, май най-вероятно ще сме си в БГ Mr. Green

# 228
  • София
  • Мнения: 531
Краси,
Честит Рожден Ден!!!
 
 bouquet  bouquet  bouquet

Здраве, щастие, любов
и задължително 
да си отвориш сладкарница, която да ти носи много радост и още повече печалба!!!

 Hug

# 229
  • Мнения: 728
Честит Рожден Ден Краси!
Пожелавам ти
едно утро, в което да тръгнеш усмихната,
една ръка, на която да се облегнеш,
едно рамо, на което да стихват тревогите,
една обич, да носиш в сърцето си,
един път, да те води към хората,
една цел, да те води в живота,
за да бъдеш истински щастлива!

   Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

# 230
  • Мнения: 9 496

Краси, Честит Рожден Ден! Hug Много, много обичана и щастлива да си! Heart Eyes

# 231
  • София
  • Мнения: 3 928
Честит рожден ден, Краси!
Да си жива, здрава и много щастлива!




За лятната почивка, ще ходим в началото на юли на море. Току що направих резервация Grinning.

# 232
  • Мнения: 799
Кари, честит рожден ден, от здраве и любов да не се отървеш    bouquet

За лятото - юни отивам с децата на Велика (като всяка година) за около 7 дни, в края на юни сме голяма група с деца и мъже на къмпинг в Гърция (на Халкидики) за около 10 дни, после мисля да направим и няколко дни на язовир (в края на юли), а през август ще се почерпим с едно море без деца за 3-4 дни (за концертита на Фейт ноу мор и Фън ловин криминалс). Уикендите - по горите.

# 233
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден ! Много сбъднати мечти и много,много усмивки!   bouquet

# 234
  • Мнения: 1 666
  bouquetКраси, честит рожден ден! Много щастие и любов! И третото да е момче!  bouquet

Така, така! Разказвайте ми Peace! А после и снимки ще чакам да ми показвате Wink! Поне на вашите почивки да се порадвам! Hug



..........ами за кака ви Мадона ?!
Кака ли? Че тя е наборка на майка ми и баща ми! Без значение.... важното е да дойде!

# 235
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Краси, да си жива и здрава!Зло да те забрави и от щастие да се не отървеш!  bouquet  bouquet  bouquet

Вие да не си мислите че, аз съм нработа???? Неееееее няма такова нещо. От вчера Катенка е с конюктивит и диария...... И аз пак съм у дома с нея...Ако ме уволнят от работа може и услуга да ми направят Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 531
 
..........ами за кака ви Мадона ?!
Кака ли? Че тя е наборка на майка ми и баща ми!

Това по-скоро значи, че родителите ти са млади, а не че Мадона е старичка...  newsm53

# 237
  • Мнения: 1 461
много ви благодаря момичета много мило ми стана а сега да ви почерпя с торта отново

# 238
  • Мнения: 2 614
Леле, Краси, ти си вълшебница с тези торти!
Дано успееш да си направиш собствена сладкарница!  Hug

Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет и любов ти желая   bouquet  bouquet  bouquet

Мими, мислех, че си овладяла положението.... Дано се оправи бързо Катеринката  Hug

Елси, а вие на почивка тази година? Как са децата? Здрави, надявам се  Hug
Почи, много богато на обиколки лято, както всяка година Simple Smile
Нашето е по-скромно - тази седмица Пловдив - социални ангажименти Simple Smile. Юни - Яев, юли море, а уикендите както дойде  Grinning но все е нещо. Сега чакам да видя детската ни ще спечели ли проект за обновяване на кухнята, за по-икономично и здравословно приготвяне на яденето  newsm78 не знаех, че уредите са толкова важни за подобно мероприятие, но....

Слънчев ден ви желая   bouquet

# 239
  • Мнения: 1 666
Краси, честно ти казвам, твориш страхотно изглеждащи торти (а сигурно и на вкус не отстъпват)! Направо бих се притеснила да разрежа и изям такова нещо! Определено трябва да се замислиш и за бизнес!

Правде, за нас почивки няма, ситуацията не го позволява. Стени планирам да го изпратя пак на море с нашите (дано да могат  Praynig). А пък ако се уреди нещо и аз и Тони да отидем с тях - ще е като джакпот от тотото! Я кажи повече за този проект в градината, моля те! Дали пък не мога да светна и нашите за нещо такова  newsm78

Мими, сега пък това ли, бе душо! Ти ще се справиш, знам го, стар боец си, дано и Катето по-леко ги преживява тези неща!

Общи условия

Активация на акаунт