С писано яйце, бори всички ДЕКЕМВРИЙСКОТО дете!

  • 13 724
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Мими, сега пък това ли, бе душо! Ти ще се справиш, знам го, стар боец си, дано и Катето по-леко ги преживява тези неща!



Ми какво да се прави. Такъв е живота!По - добре е днес Катето. Милата не иска да чуе за картофи. Каз "Бактиса ми от твоие картофи!"

# 241
  • Мнения: 1 461
Mimito дано бързо се оправи Катето миличката  Hug 

много ви благодаря момичета за комплиментите ето и разрез на тортата вътре е торта Татяна който иска  рецептата я има в тортената библиотека или ако не ви с ерови аз ще ви я дам много е вкусна и лесна за приготвяне

Тази година съм много доволна от подаръците си


Пачи браво на вас много сте организирани мога само да ви пожелая всичко да мине така както сте си го планирали  Hug

Мимис благодаря за пожеланието определено с това ми се занимава

# 242
  • Варна
  • Мнения: 616
Здравейте момичета  wavey
От толкова време не съм писала, че сигурно сте ме забравили вече  Embarassed Ама последните няколко месеца само попрочитах от време на време и никак не ми се пишеше.  Тъкмо си бях помислила, че всичко вече си е влязло в руслото, депресията ми попремина и хоп....блъснах се с колата  smile3511 Изкарах си акъла, добре че нищо ми няма.
Липсвахте ми  Hug и обещавам вече да съм по-редовна.

Поста ми е малко разхвърлян, за което моля за извиннение  Flowers Bouquet

# 243
  • Мнения: 940
карчита...ЧРД на патерица ,да си много здрава! Тортата е превъзходно изглеждаща,розите сама ли ги прави ?,много хубави си ги докарала. Кажи за подаръците  Flutter .

Елси... ееее сега ,за едни кака ,за други леля,к'во да праиш  Tired  Пък като я гледам с младежа дето се е хванала ,нито е едното ,нито е другото  Wink  Laughing

# 244
  • Мнения: 1 461
Вики благодаря ти за милите думи . да розите ги правих сама ,Мая изяде две докато ги правих ,децата се забавляват покрай мен пипат и те искат да изрязват с формички . единия ми подарък е крем за лице и крем за около очите на Roc  Grinning 
а ето го и другия  формички буквички и цифри който исках много отдавна

# 245
  • Варна
  • Мнения: 616
kar4ita - Честит РД на патерички! тортата ти е страхотна! И аз се пробвам, ама нещо не ми се отдава да ги направя толкова реалистични тия рози  Rolling Eyes
Правде - тази година към Варна ще прескочите ли? Затъжих се за вас - Мони онзи ден разглежда снимки от миналото лято и пота кога ще ходим на плаж с Калина  Laughing
Мимито - дано бързо се оправи малката. Аман от болести вече

# 246
  • София
  • Мнения: 529
Ах, нещо бързо ми върви времето...    Crazy

Редактирам си поста, който ще пусна утре пак.  hahaha

Хубава вечер!
  bouquet


Последна редакция: ср, 20 май 2009, 19:13 от mimiska

# 247
  • Мнения: 1 666
Ееее, Мимис, съспенс правиш, а?!  Wink

Хубава вечер и от мен!
Аз лично съм се заредила с кърпички и сядам да гледам финала на сезона на Грей... не стига, че свърши, ами и гадно свършва...

# 248
  • Мнения: 940
Браво бе ,не закъсняват с много в БГ със  епизодите,впечатлена съм.Гадничко свършва Грейс,  аз бях подготвена обаче,тук отдавна говорят че и 2мата напускат сериала ,значи ми беше ясно как се развиват нещата на финала.
Отчаяните и Лост свършиха също,при вас кога са финалите.


карчи ..браво за подаръците,добре се е справил човека Wink

# 249
# 250
  • Мнения: 438
Краси - Честит Рожден Ден и от мен...макар със закъснение! Много щастлива и обичана да си!
А за тортите ти-нямам думи......толкова прекрасни са.
Мими - стискам палци Катето скоро да се оправи,а работата-нищо не е по-важно от здравето на децата ни!

# 251
  • Мнения: 799
Кари, язва хванах, уникални са ти произведенията   bouquet А и отвътре изглеждат страхотно (въпреки че ако аз сътворя такова нещо ще отрежа ръчичките на този, който посмее да го разреже. Ще си гледам и ще му се наслаждавам, докато не се спаружи).
Мимито,  Hug Аман от болести. Днес се похвалих, че май свърши сезона на безкрайните болести и хоп - карантина в градината за варицела  #Cussing out

Вики, нашите сериали въврят с вашите - теглим си ги от нета още на другия ден  Mr. Green Добри хора чак и субтитри правят за няколко часа  Hug
Обаче аз съм толкова изостанала, че цяло лято ще има да си гледам.
Лост съм го докарала до 12 серия, Призъна - до преди зимната пауза (дори не помня номера, добре че Милен ги следи тези работи), Хироус още не съм почнала новия сезон, Съпругите - последната двойна серия (мамка им, така да разкарат Иди  Crossing Arms), Забранена любов (няма такъв самодеен театър  ooooh!) - последните няколко серии, Грей никога не съм гледала, но имам желание, както и всички серии на Спешно отделение и Scrubs (мнооооооого добър). Успердно с всичко изброено през деня телевизора е на Фокс лайф и гледам Двама мъже и половина, Уил и Грейс, 8 прости правила, Грозната Бети, Карълайн, Да, мило, Приятели, Джоуи и т.н. Като бабите съм, ей, мозъчна корозия  Mr. Green Толкова съм затъпяла, че ако си пусна номален филм на 45-тата минута заспивам  Embarassed.
Обаче на ден успявам да изгледам 1 серия (на принципа на томболата от всички изброени) докато въртя колело (това е небпежното ми похвалване, че започнах да спортувам  Mr. Green)

Отивам да тършувам в шкафчето на греховете на бабите (шкафа с бонбоните и шоколадовите яйца), че тортите на Кари ме вкараха в слюнкоотделяне  Embarassed

# 252
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ-МАЛКИ И ГОЛЕМИ!
НОСЕТЕ СИ ИМЕТО СЪС ЗДРАВЕ,МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ,
НЕКА ВИ ЗАКРИЛЯ И ДАРЯВА С МНОГО,МНОГО ЛЮБОВ!!!!!
newsm51  smile3525

# 253
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честит СВ. Св. Константин и Елена!
Нека ни закрилят и даряват със здраве!

Катето я броим в отбора на здравите вече newsm44 newsm44 Милото ми дете не че е било някога дебело, но сегае съвсем рагу и дзъби!
Отивам да спя, че утре е дълг ден.
Правих две торти днес - едната много специална - поръчка от щерката  Heart Eyes А другата за подарък  Mr. Green

# 254
  • Мнения: 940
Аааа Пачи мерси че ми наруши илюзията,тъкмо си викам "брей някой яко го е Еня за народа и бърка луди пари за да достави чисто новите серии на тези  хитове"  ....е толкова за илюзията. Изумена съм че и събове правят толкова бързо  душиците.
Оооо и аз мачкам сериали до полуда,че и БГ Вип Брадър бях подхванала   ,Дан все ми се смее че си е като работа направо ,добре че свършват за да си довърша недовършените задачки. ooooh!   Laughing
Ти за Забранена любов българския ли говориш ,лелеее ще ме прощавате но няма такава боза.Такъв диалог не съществува просто,толкова са неестествени  диалозите им че просто  ми става неудобно да ги гледам.Аз съм гледала един епизод и не издържах просто.


Мимито ...браво на Катето , дай и сега да  излапа цялата торта да се позакръгли  детето малко    . Wink

Общи условия

Активация на акаунт