С писано яйце, бори всички ДЕКЕМВРИЙСКОТО дете!

  • 13 718
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 461
Къдрокосче честит рожден ден
Бъди добра, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта
и нека никога да не заспива
смеха на твоята устa.
Честит празник

# 256
  • Мнения: 728
Честит рожден ден Еличке!
Пожелавам ти бъдеще, по-светло от слънцето!
Да живееш като в приказка- за да останеш вечно млада!
Вълшебна любов,по-истинска от реалността, за да бъдеш винаги обичана,
щастливи мигове, повече от звездите и приключения изпълнени с радости!

# 257
  • София
  • Мнения: 3 832
Честит рожден ден, Ели!
Да си жива, здрава и много щастлива!




Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Леле, кога ви остава време за сериали. Аз от 7 сутринта до 22 часа съм на тръстиката и нямам 20 свободни минути Sad. Опитвам се да гледам "Мюзик айдъл", но по това време се вечеря, децата ще ме вдигнат от масата 100 пъти, че искат нещо, после мия чинии и ако през другото време успея нещо да хвана от предаването хвана, ако ли не, се надявам, че на следващата вечер ще е по - спокойно и ще успея да наваксам пропуснатото Laughing.

# 258
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ели, Честит Рожден Ден!
Много здраве, късмет и сили!  bouquet  bouquet

П.С Eлс ,какво стана с девера ти? По - добре ли е? Ако искаш може и на лични Peace

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 17:43 от Mimito

# 259
  • Мнения: 1 033
Елси, честит имен ден!!!
Къдрокосче, честит двоен празник!!! Много късмет, здраве и любов!!!

# 260
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Брей много празнуващи днес , честит имен ден на всички .Къдрокос честит рожден ден и на теб!!!От здраве и късмет да не се оттървете.
Кари честити ти празници и на теб със закъснение.Тортитет ти стават все по добри , продължавай!!
Кви, сериали бе хора? У нас телевизора е денонощно на джетикс  ooooh!
Пачи до къде я докарахте с Бобсън , живна ли вече?
За почивка тази година няма да си помисляме  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 799
Къдрокос, честито и от мен! И мноооого подаръци   bouquet

Бобсъна е малко по-малко мързелив, ама пак си е плужек.
Отивам да въртя колело, че време не остана...

# 262
  • Варна
  • Мнения: 616
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ! МНОГО ЛЮБОВ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!
http://image050.mylivepage.com/chunk50/1710012/1520/%D1%80%D0%BE … 0%D1%88%D0%B0.gif

Честит имен ден на всички именници!

Гледам за сериали си говорите - кога ви остава време бе хора  Rolling Eyes Аз първо, че нямам време и второ, ако случайно имам, то не мога да се добера до ТВ-то - или децата гледат анимации или таткото зяпа как се правят мотори/ коли. Има едно сериалче "Истинска кръв" (вампирско), което ми допада, ама почва към 23:00 та общо взето рядко успявам да не заспя преди да е почнал  Confused
За почивка тази година мисля да подкарам челядта към Габровския балкан, ама за сега няма нищо сигурно. Ще решаваме пак в последния момент - миналата година направих резервацията в Априлци от предния ден (добре че все пак успях да намеря свободна стая)  Laughing

Мимито - радвам се, че Катя е оздравяла вече  Hug Нашата Симонка се пробва нещо да накашля и  се сополеви, но Хаджиева каза че може да си ходи на градина - даде едни хапченца и каза да увелича малко коластрата.
Аз следобеда съм на лекар, че нещо ми се влоши проблема - отделям нещо като коластра, но пък Мони яя кърмих само 5 месеца и отдавна трябваше да е спряло съответно. Напоследък обаче сее позасили това чудо и май е време да си каже мнение и доктора. Стискайте палци да е нещо безобидно  Praynig

Айде лек ден от мен, че шефството се появи  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 9 486
Ели, Честит Рожден Ден!  bouquet
Желая ти най-вече здраве, много късмет и реализиране на най-големите ти желания! Hug


Честит Имен Ден и на всички именници!  bouquet

# 264
  • Мнения: 0
Честито на всички празнуващи!От здраве и късмет да не се отървете!Бъдете много обичани!    bouquet

# 265
  • Мнения: 1 666
Мерси на всички за поздравите и пожеланията! Hug Мими, аз имам само имен ден, Къдрокосото Ели е рожденичка! Wink
Ето, подсладете се, днес и аз ще съгреша с всякакви шоколадови и захарни калорийни бомби:

  bouquetЧестито и от мен на всички празнуващи! Специално и тук на Къдрокоска за двойния празник!  bouquet

Сериали, уви, гледам много по-малко отколкото ми се иска. Следя само Съпругите, Грей и Забранена любов. Лост така и не ми хареса, а за друго не ми остава време. Е, от време на време закачам по нещо старо от Приятели, Джоуи, Двама мъже и половина, Спешно отделение по Фокс лайв или пък успявам да не заспя до някоя серия на д-р Хаус по АХN (защо ги дават все по никое време  #Cussing out), ама това са ми нещо като бонуси и основно слушам и хвърлям по някое око, правейки нещо друго. С книгите положението е още по-трагично. Марти, аз лично успявам да погледам нещо във времето, в което и двамата спят на обяд. Единият е в едната стая, другият - в другата, а за мен като няма свободна стая си гледам нещо почти без звук и пазя тишина на зверовете да спят.
Вики, съгласна с теб за Забранена любов. Диалогът е безумен просто. А това, което още повече ме изумява е, че е такъв при условие, че повечето от диалогистите са млади хора. Но все пак му давам шанс, само защото е бг. На времето си следях и Клиника на третия етаж, Морска сол, Тя и Той... ама те поне комедийни сериали бяха, та имаше попадения.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 13:15 от Елси

# 266
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Имен ден, Ели! И тук да ти пожелая много здраве, щастие, много спокойствие и повече усмивки!  Hug Heart Eyes
Честито и на другите именници! Да сте много здрави!  Hug

Ето и от мен нещо сладичко:



Искам да ви благодаря за милите пожелания на всички, мерси, момичета! Hug

# 267
  • Мнения: 728
Мацки,има хора на диета тук,стига с тези сладкиши,моля ви!!!
Hug Hug Hug

# 268
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехе, Веси, ти да не си решила вече да се затриваш от тоя свят? Кви диети, момиче, кви чудеса с твоите сигурно 45-50 кг.?

# 269
  • Мнения: 728
Къдрокосче,45 кг съм,но ги поддържам!  Blush Hug

Общи условия

Активация на акаунт