Клонки върбови плетем и козунаци скоро ще ядем в Дружба на корем (9)

  • 24 375
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 456
Cuckoo, dobre doshla i ot men!  bouquet

Zheni, mi dano naistina da ne se nalaga da se zhenish vtori pat... Joy
Utre shte se opitame da doidem!

Silsav, na Belitsa e strahotno!

Az pak sam na rabota vsichkite dni, zatova vi pozhelavam priatno
izkarvane kadeto i da hodite
i da se zavarnete s mnoooooogo za razkazvane!


# 106
  • Мнения: 451
Здравейте,мацки!

Добре дошли на новите мами   bouquet Hug

Ние никъде няма да пътуваме ,то в това смотано време #Cussing out #2gunfire и никъде и не ми се ходи Sad

Женя стискам палци утре да не вали  Praynig

Муцка забравихме се  ooooh!


На всички приятни почивни дни   bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 1 529
В най щастливия сватбен ден ,желая на Жени още повече любов и щастливи мигове със съпруга и малката Стефания!

# 108
  • Мнения: 8
Здравейте !
Аз живея в 70 бл. е сега се  преместихме в Лозен...но аз пак ще слизам до Дружбата ни  Wink
Много ще се радвам някоя от вас да ми пише  Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 1 456
Dobro utro!

Barzo kafence za razbuzhdane!




Jeni, kak mina ? Sigurno sega tochno ne ti e do nas,obache
s netarpenie chakam snimchici.  Mr. Green Ne uspiahme da doidem do hrama! Cry
Viarvam che vsichko e minalo prekrasno! Hug

Mimi
, sreshichi pochti postoianno si organizirame. Samo da minat praznicite.
Az v posledno vreme , niamam mnogo vreme, no pak mnogo obichame da hodim
v manastira po patia za Lozen. Do magistralata, ot drugata strana.

Hubav den na vsichki i mnogo veseli pochivni dni!

# 110
  • Мнения: 4 393
ХОП тук съм, омъжена, влюбена, малко уморена, но истински щастлива!!!Какво да кажа освен....



Съжалявам, че никоя от вас не успя да дойде, надявам се скоро да се видим да ви почерпя все пак



Показвам ви малко аматьорски снимки, че професионалните още не са готови...да видите крайния резултат...то не бе солариум, то не бе чудо  Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=372891

# 111
  • София
  • Мнения: 1 456
Лелееее...Жени, чудни сте!
Ти си неузнаваема...толкова различна... Crazy
А малката Стефанийка да я
изпапка човек. Роклятата ти е много оригинална.  Flutter
Наистина съжалявам, че не можах да се отскубна
от работата.
С нетърпение, чакам да се видим и да разкажеш на живо!

Хубава вечер и спокойна нощ на всички ви!

# 112
  • Мнения: 572
Много си хубава Жени
Желая Ви много щастие и здраве и ............. това си го знаете!
Ето нещо по мило:



♥ Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли! ♥

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 00:14 от СРАМЕЖЛИВКА

# 113
  • Мнения: 572
Аз исках да ви питам вие кога за първи път си усетихте бебока?
И какво горе долу усетихте?

Добро утро ето да пием по едно кафе



Ето и малка закуска

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 07:42 от СРАМЕЖЛИВКА

# 114
  • София
  • Мнения: 1 163
Женя, желая ви дълъг и щастлив семеен живот изпълнен с разбирателство и любов    bouquet.Роклята ти много ми хареса , чудесен изор.

ето и от мен снимки на два  от 27те мечока

# 115
  • София
  • Мнения: 969
ЧЕСТИТО на Жени.
Пожелавам ви много много любов, щастие и романтика, разбирателство и малката Стефания много да ви радва


Страхотна булка си. Направо си прелестна  Hug

Ние пък бяхме на сватба на 3-ти и малката ни разказа играта. Само булката и младоженеца видяхме, друго от сватба не разбрахме. Валето и за секунда не се спря. Явно като види много хора и изпада в бясна еуфория, то не беше тичане и гонене и пищене и чудесии. В ритуалната седя до младоженците и ги гледаше поне мируваше, на излизане вече я хванаха бесните и разбира се от църквата излезнахме, защото се почна едно пищене, а не става попа да пее, а нашата да го надвиква. В ресторанта вече почнаха чудесиите, изчакахме да минат поздравленията на младоженците и си тръгнахме. А то пък беше и вечерна сватба, ако беше дневна дядото можеше да дойде да я вземе, ама иначе ставаше много сложно. Както и да е, аз като си знам друг път няма да я водя по такива мероприятия. А иначе имаше едно момиченце точно на нейната въраст, но то не мръдна на см от майка си и баща си и явно на нашата й беше скучно, та затова се чудеше каква магария да измисли.

# 116
  • Мнения: 110
Добро утро сладурани
как изкарахте празниците?

Жени честито мила пожелавам Ви всичко най-  роклята ти е страхотна а видях едно бонбонче в розава рокличка да го изпапкаш  Heart Eyes

Ето по едно кафенце

# 117
  • Мнения: 307
Добро утро!

Жени, Честито!!!


Да сте много щастливи, и да имате дълъг и щастлив семеен живот!
Ти си направо супер. Направо не бих те познала, а роклята ти...влюбих се в нея.


# 118
  • София
  • Мнения: 5 079
Жени, ЧЕСТИТО! Винаги да се обичате така и още сладурчета да си народите! Laughing Снимките са страхотни, и ти, и малката шаферка сте големи кукли! Heart Eyes


Аз още не мога да вляза в ритъм, време за баткото нямам Sad, а бебка го раздава глезличка и все се носим. Отделно сме и с колики, че е и много лакома мацката, та веселбата е пълна. Crazy

Софи, дано Валето порастне и се кротне малко като дойде бебето, че Вели ми е сега на тоя акъл (нищо, че утре става на 3... Whistling) и ми е много трудно. Ни е да обясняваш, като не вдява, ни е да се караш... И ние ако го заведем по сватби/балове ще е същата картинка, да не говорим, че в Шейново като ми идваше на свиждане, едвам го удържаха баба му и дядо му. Не ще да стои там и това е. Twisted Evil Инат голям. Дърпа се и рееев, рееев, като магаре се дере, даже ни изгониха, като се качиха на етажа ми бабата и дядото да видят беба за първи път. ooooh!
Щастливки са майките с по - разбрани и кротки деца, ние обаче сме далече от тая категория май.  newsm78

Хубав ден на всички! Hug

# 119
  • Мнения: 189
Аз успях да честитя лично на Жени  smile3534 , така че няма да се повтарям Simple Smile
Олче, дано не ви мъчат коликите много и скоро да се включвате в разходките
Муци, къде ичезна, мила, направо ми домъчня  Heart Eyes
Хубав ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт