Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 111 352
  • 775
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 158
Привет девойки ,искам да ви помоля да ми препоръчате кристали за коса-моят косъм е тънък и слаб и доколото прочетох при изправяне с преса е хубаво да се сложат кристали,била по-лъскава косата Peace

# 676
  • Мнения: 7 656
Привет девойки ,искам да ви помоля да ми препоръчате кристали за коса-моят косъм е тънък и слаб и доколото прочетох при изправяне с преса е хубаво да се сложат кристали,била по-лъскава косата Peace
мисля да пробвам това http://www.feelunique.com/p/TIGI-S-Factor-Dream-Drops-75ml.htmlПише също ,че има термозащита.
Някой има ли впечатления?

# 677
  • София
  • Мнения: 1 464
    Здравейте, може ли някой да помогне за продукт на Керастаз за термозащита при използване на преса за коса. Иска ми се освен да защитава и да прави косата по-лъскава след пресата Grinning В момента ползвам Лореал Професионал - термозащитен крем, не е лош, но ми се иска да опитам Керастаз.
    Дали не е това или има и друг продукт на Керастаз, който е по-подходящ за случая?
    http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-125ml.html

# 678
  • Мнения: 7 656
   Здравейте, може ли някой да помогне за продукт на Керастаз за термозащита при използване на преса за коса. Иска ми се освен да защитава и да прави косата по-лъскава след пресата Grinning В момента ползвам Лореал Професионал - термозащитен крем, не е лош, но ми се иска да опитам Керастаз.
    Дали не е това или има и друг продукт на Керастаз, който е по-подходящ за случая?
    http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-125ml.html
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Reflection-Bain-Miroir-1-C … ique-Coffret.html
Това като че ли е по-подходящо .

# 679
  • София
  • Мнения: 1 464
О, много благодаря за бързия отговор! Наистина!  bouquet
Само че сега видях, че е protecting milk for colour-treated hair, а моята коса не е боядисвана...

# 680
  • София
  • Мнения: 10 856
Привет девойки ,искам да ви помоля да ми препоръчате кристали за коса-моят косъм е тънък и слаб и доколото прочетох при изправяне с преса е хубаво да се сложат кристали,била по-лъскава косата Peace

Ето това мога да ти препоръчам, много е добро  Peace Но след преса, не преди нея.

# 681
  • Мнения: 4 435
В последно време ми се струва, че косата ми има нужда от подхранване и възстановяване. Изрусена съм на кичури, и постоянно я тормозя с преси и сешоари, въпреки че позлвам термозащита. Обаче в последно време взе да ми се накъсва косата тук-там. Чудя се каква серия да си взема, и ще бъда много благодарна на някой съвет. Но много трябва да внимавам, тъй като косата ми е с мазни корени, и трябва да избягвам неща, които биха ускорили това омазняване.
Чудя се дали да не взема Цимента на Керастаз, или пък нещо на Лореал.... Thinking

# 682
  • Мнения: 7 656
Шампоана от циментената серия е супер силен аз си мисля ,че след него ми стана чувствителен скалпа.

# 683
  • Мнения: 4 435
И аз затова се чудя, дали няма да ми е прекалено силна тази серия.

# 684
  • при него
  • Мнения: 1 745
И аз затова се чудя, дали няма да ми е прекалено силна тази серия.

Av4e, можеш да пробваш на Paul Mitchell серията Super Strong - шампоана, балсама и маската са много приятни, не са тежки и в същото време съдържат един куп полезни съставки, а към серията има и ампули, с които аз лично се отървах от един неприятен косопад.

има и една маска, която обаче могат само във салон да ти я сложат, тя е подходяща за обезцветени и третирани коси, при които косъма е така да се каже, изпразнен от съдържание. Маската се казва "The super Strengthener" и наистина дава много добър резултат.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 418
Момичета, можете ли да ми помогнете в избора на продукт за къдрици...нещо за след баня, което да оформя къдриците...кремообразно примерно  Crazy

# 686
  • София
  • Мнения: 158
Привет девойки ,искам да ви помоля да ми препоръчате кристали за коса-моят косъм е тънък и слаб и доколото прочетох при изправяне с преса е хубаво да се сложат кристали,била по-лъскава косата Peace

Ето това мога да ти препоръчам, много е добро  Peace Но след преса, не преди нея.




Вивиан  мерси но не виждам продукт който да си посочила   bouquet  bouquet  точно за след преса ми трабва би ли пуснала снимка Peace Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 158
Привет девойки ,искам да ви помоля да ми препоръчате кристали за коса-моят косъм е тънък и слаб и доколото прочетох при изправяне с преса е хубаво да се сложат кристали,била по-лъскава косата Peace
мисля да пробвам това http://www.feelunique.com/p/TIGI-S-Factor-Dream-Drops-75ml.htmlПише също ,че има термозащита.
Някой има ли впечатления?

Да кажете моля ви някой ползвал ли е продукта посочен от Iliana   bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 10 856

Lindor_84 , незнам защо не виждаш снимката, става въпрос за този серум:

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=581

Аз лично съм много, много доволна от него. Досега по-добър продукт с такава насоченост не съм открила.

# 689
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, не е ли време за нова тема?  Thinking

На 50та страница ще ни заключат.

Общи условия

Активация на акаунт