Първата сричка,дума определя пола на 2-то?

  • 3 415
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Първа сричка "та-та", второ дете /предполагаемо/ момиче.

# 16
  • Мнения: 6 461
Това са бабини смехории  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 273
Не че вярвам, ама в интерес на истината, живот и здраве при нас ще се окаже вярно. Първата му думичка беше ба-ба и сега чакам момиче  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 516
Това ме подсеща как наскоро "ревах" пред педиатърката ни, че и двете ми деца предпочитат да казват тате вместо мамо. Татко си с такава любов го татосват, да не ви разправям, като удължат гальовно втората сричка, па като го провлачат това "татеееее", да ти се разтопи сърцето. А 'мамо' - нъц.  Crossing Arms Та-та беше първата дума и на двамата. Та тогава педи каза, че за малките деца по-лесна била сричката 'та' от 'ма'. Не ми се струва логично, но го приех за себе си като оправдание защо не беше първата им дума 'мама'.  Laughing

# 19
  • Мнения: 567


      elipepova , би ме било срам да задам такъв въпрос.Абсолютно невярно е това което питаш.

Аз не питам...просто съвсем случайно го чух от една майка и реших да го напиша, пък и що да ме е срам, не виждам нищо срамно. А ти защо си отговорила като е глупаво

# 20
  • Мнения: 2 448
Вярно е , на 50 % .  Joy

# 21
  • Мнения: 35 968
непроговорилото първо действа като противозачатъчно, така ли?

# 22
  • Мнения: 2 013
Ще видим дали е  така...
Но и според мен това е поредната глупост. Peace

# 23
  • Мнения: 139
 Joy Ей, само това не бях чувала Mr. Green

# 24
  • Мнения: 961
Да, бабини девитини.
Моят мъник каза първо "ба-ба" и прабаба му веднага: "Следващото ще е момиче". Ще видим. Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 721
Ха ха, развеселихте ме Joy
По темата - и аз като pasinet  мисля, че е 50% вярно, нито повече, нито по-малко Laughing

# 26
  • Мнения: 3 092
А то че е наполовина вярно , така е  Laughing Иначе съм го чувала и аз отнякъде .
За протокола - каза първо "баба" и после "тата" , мене като мама реши да ме спомене на година и няколко месеца , голямо чакане чаках . Rolling Eyes
Сега второто се предполага че е мъж , така че това с "Баба"  при нас няма да излезе вярно  Wink

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:12 от Вили.

# 27
  • Мнения: 2 521
Joy Ей, само това не бях чувала Mr. Green
Ааа,как така не си чувала тази важна информация Joy Joy
Че имаше и нещо за малките деца които познавали какво бебе ще си има бременната леличка(какичка) hahaha
При мен не излезе вярно-дъщеря ми каза първо мама,следователно трябваше да родя момиче.Ама защо ли не стана така newsm78

# 28
  • Мнения: 826
Поредната измишльотина, която не заслужава цяла тема, ама айде... и аз да почеша клавиатурата. Mr. Green
Точно вчера си говорех с моята майка и тя ми разказа как се ядосвала, че и двете сме казали първо "тата", "тати" и сме си го "таткосвали" редовно, въпреки, че основно тя ни е гледала милата. По тази логика, сестра ми щеше да е момче. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
интересно...на моето първата дума беше - ало....дали телефон ще има за сестриче/братче???

Общи условия

Активация на акаунт