Сливен - Честита Цветница и Честит Великден!

  • 20 703
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 204
Ето подробности за предстоящото  http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=346213 
Не ми стана ясно как ще  се влиза.....с билети, свободно или...

# 16
# 17
  • Мнения: 119
Запис и от мен в новата тема  Hug
Луне...   bouquet

Виждам, че вчера сте изкарали хубаво, следващия път обещавам да се включа и аз. newsm76

Меги я дай снимки.  smile3509

# 18
  • Мнения: 91
боже аз както чета м/у думите Simple Smile щях да пратя момичето в военния стол Simple Smile Whistling

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте и от мен.Кате,как спинкахте с "Дидка"? LaughingЧетох че още миришеш на нея.

# 20
  • Мнения: 735
Хайде и аз цоп в новата тема!!!Много е красива.Особено ми хареса здравеца.Simple Smile
Хайде и тук да се похваля, че чакаме още един син.Така че тия дето са с момичета да се стягат. Mr. Green Joy

# 21
  • Мнения: 300
При нас в Бургас беше безплатен входа не знам при вас как ще е.Мерси много и снмки ми пратихте вече ще знам какво да търся!

# 22
# 23
  • Мнения: 20
Zdravejte, momi4eta, i ot men, i az da se zapi6a v novata tema. Nie s Bogi ve4e sme v Sofia  Sad hi4 neq obi4ame ama kvo da se ravi - mama trqbva da stava umna  Twisted Evil  i predi da tragna si kupih edin smotan laptop s Linux programa i ne stiga 4e ne razbiram o6te  na laptopa ami na vsi4koto i otgore i na Linux 6te se y4a, i za kapak niamam kirilica  ooooh!  Niamah vreme da vi 4eta no kajete s dve dymi kak mina sre6tata? Koga 6te e sledva6tata sre6ta, za6toto mn iskam da se zapoznaq  s o6te ot vas? I o6te vednaj sorry 4e si pi6a na latinica no dokato ne go razy4a 6te e taka....  #Crazy

# 24
  • Мнения: 2 000
     Здравейте и от мен.Кате,как спинкахте с "Дидка"? LaughingЧетох че още миришеш на нея.
smile3521

Меги ще качи снимки най-рано в понеделник, щото едва тогава ще се прибере в София (тук няма компютър). Тъй че който иска да ни види да беше дошъл на срещата  Crossing Arms

Slavena, ха честито ви второ момченце (абе то докато не излезе, не е много сигурно).
Ей, не можем ги ожени наште мъже, като гледам колко малко момиченца има в темата, ще трябва на лотария да ги разиграваме  Laughing

Тоз "Златен камертон" много добре ми звучи. Жалко, че не мога да ходя по таквиз мероприятия, иначе щях да съм първа пушка там.

# 25
  • Мнения: 204
Аз хич не понасям да съм на място, претъпкано с хора, но като се има предвид, че рядко можем да си заведем децата на стойностно зрелище, ще се прежаля Peace. Затова питах как е с входа, защото "свободен" си го превеждам "много гъсто"  Confused

# 26
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте и от мен.Както чета срещата е минала супер.Аз продължавам с пролетното почистване и вече съм гроги,а утре трябва и кухнята да захващам.Лека вечер от мен,аз отивам да се тръшкам в леглото

# 27
  • Мнения: 4
Luna - благодаря за темичката Hug
Момичета аз утре ще ходя до Ямбол.В 12.00ч. е откриването на мол Ямбол, но само на Пикадили, а от 16.30 Ути ще прави коленарно шоу.На 27ми мисля, че беше официалното откриване на целия мол.За сега всичко е заето с изключения на 3 магазина.За съжаление проекта за мола в Сливен е замразен заради кризата, и за сега няма да се строи.Какво да се прави ще прескачаме в Ямбол Wink.Преди Ямболии идваха в Сливен на пазар и дискотеки сега обратно Crazy
Славена80 -Честито  Party

# 28
  • Мнения: 0
Добро утрооооо wavey supermama
Темата е страхотна  Hug поздравление Луна внесе наистина пролетно настроение в мен,че тия дни нещо се въртя в един омагьосан кръги нещо не ми е както трябва.Затова за да оправя нещата реших да ви черпя по едно кафе или чай който каквото обича та да тръгнат малко нещата



Желая ви един страхотен ден Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 91
Добро утро ... Като родя и аз ще се науча да си пия така кафето  Joy

Общи условия

Активация на акаунт