Сливен - Честита Цветница и Честит Великден!

  • 20 746
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 165
Здравейте! Hug
Миленче, на Орешака не е лошо там много често сме ходили на рождени дни и последно бяхме на юбилей!Ама наистина зависи от компанията важното да е весело!
Ей Сиска, да се прибираш насам,че винаги когато си в София времето се разваля! Wink

# 256
  • Мнения: 9
Права е Румето, времето е ужасно днес. Просто искам да е лято  Crossing Arms
РД е на мъжа ми - вече има 3-ка в годините  Laughing , а компанията е разноцветна  Party

# 257
  • Мнения: 91
Ау... днеска от разходки ме заболяха краката ... а горе във сини камъни .... сякаш е друг сливен ... щеше да ме издуха вятъра  smile3506

# 258
# 259
  • Мнения: 2 000
Slavena, ето обещаните телефони на бара (Пондала се казва) 623299 и 632384. Дано ти свършат работа.
Хайде лека нощ на всички.

# 260
  • Мнения: 91
Добро утро Simple Smile

# 261
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен , нямах нет няколко дни  Cry то и времето едно студено , лежим си с малката в къщи и мързелуваме Mr. Green
Миленче , весело празнуване на РД, Heart Eyes
Меги , много хубава торта.
Лек и спокоен ден  bouquet

# 262
  • Мнения: 43

Добро утро

# 263
  • Мнения: 20
Ха, добро утро и от мен, Божидар май е нещо в криза на разтежа щото неще да спи вече 2 нощи и аз съм  Shocked но както и да е, сега спи и аз се възползвам от момента да пия кафе и да прегледам форума. Ама много сте лаконични  Naughty ,тук във форума, иначе не сте !!!! А пък на мене толкожа много да ми се приазва  Rolling Eyes

Миленка, ако на Божидар му дадат примерно 1 път карма от шише и 1 път АМ- ще се отбие ли? А понякога, ако оставя да го нахранят 1-2 пъти с АМ- проблем ли ще е пак? Моля за твоето компетентно мнение  Hug

Руми, и аз искам да си седя в Сливен и да си обикалям по цял ден из улиците ама ТЦ.... макар че днес май се пооправи тук времето и може да ударим една разходка по късно.

Нели_М, мерси за кафенцето!  Hug

Айде чао за сега от мен, по- късно пак може да ви занимавам с моята личност.  Sunglasses

# 264
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194


Благодаря - за тортата
Разбрах, че трансфера не е моята стихия. Аз предпочитам да правя обемни торти - вземам даден предмет и правя такава торта. Най се гордея с чантичката на Велина с кученцето вътре. Харесвам си я даже повече от Барбито. От плоските съм правила картинка на цар Лъв - но то беше апликация, а не трансфер и според мен изглежда много по-добре от трансфер. Но пък си начесах крастата, пробвах и такава техника.

# 265
  • Мнения: 9
Сиска, не съм толкоз компетентна  Mr. Green
Всяко дете е различно, но аз не смятам, че ще се отбие ако 2 пъти на ден яде от шише, ако има и 5-6 кърмения за денонощието (биберон с най-малката дупка все пак). Той вече 3 месеца суче и едва ли ще замени удоволствието от майчината прегръдка и аромат за някакъв си силиконов биберон, който не мирише на мама. По скоро радвай се, ако успяват да го нахранят от биберон Simple Smile и не на последно място - ако ти си спокойна и щастлива и Бобо ще е щастлив  Peace затова остави всякакви притеснения.
Айде да се прибираш и събота на разходка, ама аз съм с мъж, не сама.
Еми ще излизаш ли днес, аз ще ходя до Шаклиян за торта.
Ако се бях сетила по-рано щях да питам Катето колко ще ми струва една от нейните вкусни торти  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 209
Миленче днес няма да мога да изляза  Sad, имам  малко работа из нас , друг път нали става Grinning

# 267
  • Мнения: 2 000
А, аз за удоволствие ги правя тортите Simple Smile Бизнес не съм завъртяла още  Laughing

Ха добър ден на всички. Голям студ днес. Дано се оправи скоро, че прибрах зимните дрехи вече.

# 268
  • Мнения: 735
Здравейте и от мен!
Кате, благодаря ти  Hug

# 269
  • Мнения: 41
Сиска и моя Теодор е в криза тия дни и нощи,ама снощи май беше добре в сравнение с миналите нощи.

Общи условия

Активация на акаунт