*Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ да поговорим*

  • 53 046
  • 836
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
благодаря ти бамбарадамбара за отговора.  bouquet

# 16
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен в новата тема момичета
Днес на всички именници ЧЕСТИТО baloni  bouquet  bouquet
Bubiuni Успех мила от сърце ти пожелавам в понеделник всичко да е ОК и да се похвалиш / доколкото знам това може да означава извънматочна бременност - не искам да те отчаивам /  Стискам ти палци
Pamivo ЧЕСТИТО  stork-boy stork-girl newsm32  Hands Clap  Hands Clap pregnant Много се радвам за теб желая ти лека и безпроблемна бременост
Дано повлечеш крак в новата тема и на всички същото щастие Вие го заслужавате момичета EFP

На мен днес ми е 10 ти ден и незнам какво ми е точно кръста ме боли , гърдите ми се подуха  постоянно нещо ми стърже ниско долу
Нямам търпение да дойде 17.04

# 17
  • Мнения: 961
Добро утро! Пожелавам на всички една успешна и изпълнена с  EFP.

# 18
  • Мнения: 353
Бубинуни,
Стискам палци днес новите ти да са добри.
Запази спокойствие и мисли само за хубави неща и новини.
Тъй като ти си авторката на новата темичка, моля помоли Wa wa или Dreaming да я "закачат" в началото.
Успешна седмица на всички  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 155
Ехо здравей те сладурчета!Не си мислете че съм ви забравила тук съм и ви следя! Laughing
Чакам всичкиви във форумчето за бременилките!Там е много весело и постоянно се оплакваме една на друга Simple Smile
Иначе аз горе долу съм добре като изключим,че много лесно се изморявам,постоянно нещо ме наболява и гърдите много ме болят,скоро май ще мина адашката ми Памела Андерсън. newsm53
Бубинуни чакаме днес добрата новина!!! Praynig Hug Peace
Мимозинг теб чакаме с нетърпение утре и ти да ни зарадваш,с теб съм!!! newsm17 newsm10  love001
Татко Барба какво стана с гадната киста,изтребихтелия?Ще се моля за вас да се получи този път Praynig
Джени М успех дано се получи от първият път,стискам палци.
Забравих да ви се похваля с Герито 77 сме заедно,сега чакаме към декемврииските бебета да се присъединят и Бубинуни и Мимозинг,Пламс,Джени901!!! Praynig Praynig Praynig
Мимето 26,Алекс свой,Мира,Малена очакваме ви скоро сред нас!!!
Стискам ви палци на всички и много ви обичам,извинявайте ако пропускам някой!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm20 babydust7

# 20
  • Мнения: 961
Aз да си призная днес си направих домашен дест. Вярно, че ми е 10 ден, но не издържах. Естествено теста беше отрицателен - не го направих сутринта. В четвртък ще повторя, дано тогава е с различен резултат.  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 732
памиво,дано се срещнем скоро в другия форум!гушкам те силно! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 126
пам  знаеш  ,че и аз съм с теб мн ти благодаря  мила и аз съм с теб Hug Praynig

# 23
  • Мнения: 2 343
Имало нова тема, бре, а аз да пиша в старата  Blush
Буби, кажи сега как е теста!
Пам, Герито и тук БРАВО момичета, стискам палци всичко да е наред!

# 24
  • Мнения: 1 732
буби,къде се изгуби?дано носиш добри новини!

# 25
  • Мнения: 191
Пам мила дай боже да е така.Силно вярвах в теб че ще стане този път и то стана.Само че за мене си не съм така Sad.Но сега ще вярвам повече  в себе си.Лека бременност милата ми. fingerscrossed Innocent newsm51

# 26
  • Мнения: 97
Здравейте,
За мое голямо съжаление теста ми е 1,99 на 19 - ти ден при 9,98 на 15-ти ден. Говорих с доктора каза , да спирам хапчетата и после ще видим.
Много съжалявам , че нищо не се получи. Смятам да си преразгледам пътя по който съм тръгнала и да се обърнем към друг специалист. Около инсето ходихме при една ендокриноложка / моя проблем е чисто хормонален / и тя ми вдъхна доверие. Та да видим какво ще направи тя.
Благодаря на всички които ме подкрепяхте!   bouquet
Желая много положителни тестове!

# 27
# 28
  • Мнения: 1 622
Буби, тъжно е, всички те разбираме много добре. Но след няколко дни ще се съвземеш и ще тръгнеш отново по пътя!  Peace
Памиво, страшно се радвам за теб! Браво, браво! Както съм казвала, успехът на всяка една от нас, е част от нашия успех!
Аз от вчера отново съм във вашите редици - най-после, след като от ноември 2008 досега все не можехме да започнем заради кисти и подобни глупости. Та от вчера, 3-ти ден от МЦ съм на 2*1 клостилбегит и *1 инжекция меногон на 3-ти, 5-ти и 7-ми ден. Мисля си, че вече е крайно време да успеем! Стискам палци на всички да видят първо две чертички, а после най-милите очички...!  bouquet

# 29
  • Мнения: 93
Здравейте мили мами и бъдещи такива.
Реших д споделя и моята грижа и ви моля за съвет.
Имам дете на 2г и от година правим опит за второ
ама не и не. Мъжът ми ходи на спермограма и
резултатите не са добри. Сега четох за ин витрото
и доста се поизплаших. Четох и за инсеминацията
но и там си има рискове с тези инжекции с хормони
ЛХ и ФСХ. А ние искаме дори близнаци.
Към коя клиника и лекар да се обърна за консултация?
Благодаря предварително Grinning

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:56 от gerganald

Общи условия

Активация на акаунт