БУРГАС ще нашарим в червено първите яйца, за да са здрави и щастливи нашите деца

  • 12 520
  • 292
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 137
Здравейте момичета  Hug

Честит празник на всички носещи прекрасни имена на цветя   Hug

Аз съм едно бъдещо мамче от Бургас  Wink исках да ви попитам дали знаете къде продават детски колички Cangaroo тъй като съм си харесала един модел и много искам да го видя  Flutter Моля ако някой има инфо да сподели благодаря Ви предварително  Hug

# 106
  • Мнения: 594
keli_f , детски колички Cangaroo продават в магазин Делфин - зад Операта  Peace

# 107
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
 smile3525 за всички творци, продавачи и най-вече купувачи, които ни уважиха на благотворителния базар  Heart Eyes
И за информация и отчет  Mr. Green, общата събрана сума от 3-дневното мероприятие възлиза на 2547,50лв.  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet още веднъж благодарност на всички


Честити Имен Ден на всички цветенца /женски и мъжки/ .... и най-вече на Ками  Heart Eyes


keli_f - може да провериш и в Хиполенда  Peace

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Камеее как ще му се карам, нали знаеш че файда няма. Ми приказвахме приказвахме и накланям темата към наркотиците и алкохола. Пък дето спомена мацката с трудния ник - не дай боже и снаха  ooooh! Това в кръга на майтапа но приказки трябва. Нищо че като ги намерих и попитах мъжа ми - и сега какво да кажа?
Абе и това ще мине, по лошо да не става.

Аууу Люси браво

# 109
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet



Честита рожденничка на Надеждица! Да е жива и здрава и да расте весело и щастливо дете!   bouquet Аз днес ги видях, много красиви бяха двете, даже да мама причислих и едно момченце  Wink

# 110
  • Мнения: 648
     Момичета, благодаря ви за пожеланията Hug Трогната съм!

Честито на всички, които носят име на цвете  bouquet
Специални пожелания за едно момиче с голямо сърце- Ками, честито! Желая ти здраве, щастие и нестихваща радост Heart Eyes

Sinara , много си мила!
даже да мама причислих и едно момченце  Wink
Това е детето на кръстниците,  аз побързах да уточня Crazy

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета, благодаря ви  за пожеланията! Hug

Ками, честит имен ден! Много здраве, късмет и любов! Hug

Nadejdica, честита ви рожденичка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Hug


Браво за събраната сума, момичета! Страхотни сте!
Hug Hug Hug


maimp, на мен старият ти ник ще ми липсва, но добре поне, че си го запазила, макар и ex! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 5 713
Какво стана с това момиче Цачи?

Синът й има днес рожден ден. Да е жив и здрав Дениз!   bouquet
Виждам, че все пак влиза, но явно само чете...

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 6 466
Верче ,вярно ,че ти си отглеждаш едно дръвче ,да ти расте здраво и силно  Hug

Да и е жив и здрав Дениз на Цачи ! Tada  Аз скоро я засякох ,профуча с колата покрай мен.

# 114
  • Мнения: 100
здравейте. Не съм ви забравила тук съм.
 newsm63

# 115
# 116
  • Мнения: 2 577
оф, Ели, така е за съжаление....... ама много малки бе  #Cussing out

да ви информирам, че и аз преди малко си смених ника, но ми се налага  Crossing Arms
днес на работа разглеждах промоционалната брошура на Кауфланд и забелязах тоалетна хартия марка "Amelia"  Confused е не мога да остана така  Crazy

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 6 466
Ками честито ти ново име   Wink Можеш да се кирилизираш и да избегнеш приликата   Wink


Нали не се казваш Емека ,пак добре  Grinning

# 118
  • Мнения: 1 813
А аз днес влязох толкова бързаща и преуморена на работното място на Mama Jijina , че за секундите,в които е видях, се сетих,че май  я познавам,но даже не отреагирах да и се обадя.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 6 466
Ох ,нещо ми дойде творческа муза ,Ками ,прекръсти се на Сладкодумната Ками ,много ще ти пасне  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт