БУРГАС ще нашарим в червено първите яйца, за да са здрави и щастливи нашите деца

  • 12 445
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
Аз не мога да се лиша от всички вкусотии които съществуват, това удоволствие нЕма си го дадем лесно. Laughing
  bouquet
с ахчето ще вземем от една кръвна група да се окажем-учи право, зодия дева,сега ако и каже,че е мила, добра и отзивчива......... bowuu
чудих се аз от,де туй остро езиче hahaha

# 61
  • Мнения: 5 713
аХ`Не!, така както го описваш тоя хубостник, ми мяза на един познат.  Confused


Михаил.
Не е той. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 111
Aз пък днес получих пакетче от MYTOYS. Laughing, за децата де, нямам нерви да чакам тия МОЛ-ове.Пък и я има, я не това дето го искам...enevitable, аз също съм правист, и то дипломиран. bowuuа за Ахчето, моного мила и добра е, наистина!

# 63
# 64
  • Мнения: 1 280
 

     Ай сега, чак и срамежлива не си  Wink  Hug

# 65
  • Мнения: 1 813


Ти как си?

# 66
  • Мнения: 1 280
 Добре съм, ще ми мине. Благодаря за Фниманието  Simple Smile

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 675
Само да се похваля, че се сдобихме със страхотни красоти от базара. Една голяма Hug за всички момичета, които участват в реализирането му. Браво!   bouquet

# 68
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Майка ми вчера е купила една делвичка с тревичка и имало и едно зайче на нея но е изпаднала от количката докато са се разхождали... и сега си имаме делвичка с тревичка  Mr. Green Като нашарим яйцата ще сложа едно на нея  Hug

# 69
  • Мнения: 1 813
Ето ви малко информация за водата в понеделник ЦГЧ :
http://www.burgasnews.com/content/view/16252/344/

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз съм правист, но зодия овен  Flutter. Джи, честито за придобивките, на децата де  Simple Smile
Дарче, мерси за инфото, не сме в обсега, но все пак  Wink
Днес е доста хладно, изсъхнаха ми 2 перални от брулещия вятър.

# 71
  • Мнения: 1 111
А аз съм скорпион. Mr. Green
 Ама от беличките. Laughing

# 72
  • Мнения: 804
Здравейте момичета,поздрави на Бургас.Има ли сред Вас майчета от Средец?Аз съм от Средец,бях Бургаски жител,но съм омъжена и живея във Варна.Ще се радвам ако сред Вас открия някоя позната.Честит празник и усмихнат ден от мен!!!

# 73
  • Мнения: 723
И аз съм правист, но зодия овен  Flutter.
мАНИИИИИ ShockedрАДОСТчЕ,това е бедствена диагноза Shocked

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Защо?  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт