Спането - на коя посока?

  • 21 075
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
cotton4e Ставаш преди изгрев и гледаш от къде ти изгрява слънцето - там е изток, после следиш пътя и ще определиш лесно юг и запад - север слънце почни няма. По-лаишки начин не знам, но и друг също не знам, аз съм тотално сбъркана с посоките.

Леелеее аз знам да определям посоките но в самата стая не мога, знам ли
Ще стана преди изгрев  Joy Joy Joy

# 16
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Ние с милото трябва да спим перпендикулярно един на друг.И сега хвърляме спалнята и купуваме ъглова Thinking Crazy Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 099
Абе хора как ги определяте тези посоки в жилището си.
На мен ми е тъмна индия  Joy
Ми с компас...

# 18
  • Мнения: 1 195

Малиии, с мъжо требе да си миришеме краката.  Един ще се жертва, няма начин..

 Joy Joy Joy Joy Joy и ние Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 604
аз не видях инфо за жените, родени през 1981 година!Нещо май са ни пропуснали в списъка newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 975
аз не видях инфо за жените, родени през 1981 година!Нещо май са ни пропуснали в списъка newsm78
Там сте не се притеснявай,най-отдолу СЕВЕРОЗАПАД/ЗАПАД.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 468
                                       
  Ай, според тази таблица у нас всички легла трябва да са по диагонал в различни посоки, във всяка стая. Всичките ни спални са  ориентирани на изток - прозорец,на  запад - врата.Кухнята е северна, хола ни е южен.Аз пък знам с глава на север, с крака на юг. Според мен всеки си спи натам, накъдето разположението на жилището му позволява и му е добре.


Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 12:26 от Тайна

# 22
  • Мнения: 567
Спиш там където ти е удобно: на запад, север, на земята, на дивана...важното е да си наспан след това Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 678
...добре ,че спим в отделни стаи Laughing

# 24
  • вкъщи
  • Мнения: 704
краката не трябва да са на изтоктова е основното Peace

Общи условия

Активация на акаунт