Harper's Island

  • 9 443
  • 241
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Звездичке , и в наносет го пускат.
Ако имаш проблеми,ще ти ги качвам в dox.bg  Grinning

# 76
  • Мнения: 7 914
звездичка, а от мининова теглиш ли без проблем?
Ето линк към мининова - http://www.mininova.org/tor/2556951, ако ти върши работа. И един към замунда - за всеки случай http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=170048&hit=1

в мининова го видях ,но е с италиански субтитри и удоволствието е наполовина Rolling Eyes

  bouquet за линка от замунда Hug



Ако имаш проблеми,ще ти ги качвам в dox.bg  Grinning
ако ти се качва торентите са ми най необходими  Blush
като ги имам си ги тегля за минутки Party Party

наносет...не мога да го разбера сайта -  пише ,ч е за мята държава лимита е изчерен Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 6 210
в мининова го видях ,но е с италиански субтитри и удоволствието е наполовина Rolling Eyes

  bouquet за линка от замунда Hug
Да, бе, чак сега обърнах внимание, че е със италиански субтитри, при това вградени  Crazy

Ако avicom е възпрепятствана и не може да ти качи някоя серия - свиркай, и аз ще помагам. Често съм на компютъра, така че няма да ми коства нищо  Peace

# 78
  • Мнения: 7 914
Вени***
авиком си преложи услугите... благодаря за предложението  bouquet.. кой знае в бъдеще Blush


извинете ме за огромния офф, който направих Blush Blush Blush Blush

# 79
  • Мнения: 295
Аз наспоследък вземам субтитри от http://www.subtitleseeker.com/
Слагам си английските,че нямам търпение да го преведат.И за много сериали забелязвам,че качват българските,преди да ги качат по БГ сайтовете за субтитри.

Та тези италиански дали не могат да с е заменят?

# 80
  • Мнения: 7 837
Не мога да си обясня как не усетиха липсата на девойката с кученцето???


Да, как не се усетиха, поне на партито на младоженката.
В едно от интервютата с продуцента, той каза, че до 5-та серия всичко си тече бавно и спокойно и след това, започват да се усещат и да си задават въпроси. Така че, свърши слънчевото време...  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7 914
изгледах и 5те епизода...въпроса е кой е потърпевшия? Mr. Green


аз залагам на

 ББбащата на Абби... Crazy
пиша с ББ , понеже не знам дaли всички са гледали епизод 5 Thinking

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 13:28 от звездичка

# 82
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Още не съм гледала 5-ти епизод, чакам си буквите, но още след втория епизод се усъмних в него Crazy

# 83
  • Мнения: 295
Не съм гледала още 5ти,но в 4ти ми се изгуби брата на младоженеца...Не помня да е умирал newsm78

# 84
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Не е умирал, но не са го и показвали в четвъртия епизод Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 1 891
Хъм , аз също се усъмних в бащата първоначално , но си мисля че всъщност прикрива следите на дъщеря си. Не знам защо,но Аби ми е много подозрителна.
Също не разбрах на каква база е тази нетърпимост към баща й.

# 86
  • Мнения: 295
Бррр,изгледах 5тата серия,не мога да разбера какъв му р проблема на Джей Ди?
Определено ще се забърза действието...

# 87
  • София
  • Мнения: 1 891
И този Джей Ди е един тип...  Rolling Eyes
Аз чакам буквите , не съм гледала 5 епизод - голямо чакане.  Sad

# 88
  • Мнения: 7 837
И Маги, която отговаря за уреждането на сватбата, става също съмнителна. Тя е може би единствената, която знае, кой къде трябва да застане в църквата, ако приемем, че последната жертва не е избрана напосоки, а е предвидено, кой трябва да бъде.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 891
Не се сещам коя е Маги,но ще й обърна специално внимание,когато дойдат субтитрите.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт