Harper's Island

  • 9 408
  • 241
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Хайде на епизод 9 - Harper's Island

# 136
Здравейте и от мен. Благодаря много за хубавото отношение и оценката на субтитрите.
Веднага след излизане на английски субтитри, ще започна епизод 9 и отново ще драсна линк тук, когато са качени и одобрени на нашия сайт.

# 137
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
ZIL, Благодаря ти, ще чакам с нетърпение субтитрите  bouquet

# 138
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много вълнуващ епизод, няма да коментирам нищо преди да сте изгледали  Peace
Само ще спомена едно мое подозрение - ако майката на Аби все пак е имала преди Аби друго дете от Уейкфиилд  Rolling Eyes възможно ли е то да е убиецът?

# 139
  • Мнения: 7 837
На мен, все по-реално ми изглежда, как е имала още едно дете, заедно с Аби. И не спирам да си представям Буут като извършител...
Отвикнала съм от страшни филми, не гледам такива. Снощи, в тъмното, докато течеше серията, си затворих очите, като малките деца, на няколко пъти  Simple Smile

# 140
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не, не заедно с Аби, преди  Аби, може да е родила детето на Уейкфиилд, да е дошла и да се е скрила при полицая, а след това да е родила и Аби , щом разкриха тайната и подозренията, че Аби е негово дете значи не е  Naughty

По същия начин в предишния епизод искаха да си мислим, че Хенри е убил брат си, но щом като го покажат, значи не е  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 7 837
Златна, права си, никъде не беше указано, че Аби е негово дете, такова усещане ни създават просто. В дневника не беше отбелязан пол на детето, спокойно може да е някой от мъжете. А, може  и самият Уейкфийлд да си е мислел, че тя носи неговото дете, а да не е било вярно.
Не е сигурно дори, че дневникът е писан от Уейкфийлд, само защото Харкин го твърдеше. Може да е дело на някой друг.

# 142
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, така ми погъделичкахте любопитството, че реших да си пусна епизода, макар и без субтитри. И о, чудо, английският ми не бил чак толкова зле  Mr. Green!!! Изгледах я без проблем и всичко разбрах!!!
Много интересен епизод, много страховит, наистина. Млъквам, за да не развалям удоволствието и на другите.
Определено има заигравка около Уейкфийлд, но да видим каква  Thinking. На мен продължава да ми е подозрителен русия младеж с английския акцент - забравих му името! Ако помните началните епизоди, той се измъкна от една от клопките, които бяха заложени из гората.

# 143
  • Мнения: 295
Аз искам да се върна малко назад-някой беше споменал,че Буут умря при инцидент.Не го ли застреляха???Аз останах с впечатлението,че не дебеланкото,а изстрел дойде от някъде и го покоси.Или се бъркам?

Аз ще се почудя още малко дали да я гледам сега/.

# 144
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз се сетих кой е убиеца  Crazy Party Mr. Green
В 1 епизод, началните минути Аби дойде с такси, шофьора беше изключително странен  Twisted Evil това е брат и, син на Уейкфиилд. Закарал я е и е започнал играта  Flutter

# 145
  • Мнения: 7 837
При Буут не стана съвсем ясно, уж инцидентно се самозастреля с пистолета, който държеше. И то, точно в бедрената артерия, което предизвика бързата му смърт. Възможно е да е бил и застрелян, убиецът е добър стрелец, предвид как нацели Ричард с харпуна и Харкин със стрелите. Няколко пъти въртях момента с прострелването, не се чуват два изстрела, но ако има заглушител, няма и да се чуят.


Шофьорът на таксито, в първа серия, не беше ли черен? Мен ме гложди първата смърт, на Бен, под лодката. Как може да сме сигурни, дали това е бил наистина Бен, логично ни насочиха, че е той. Ами, ако не е...

# 146
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вярно, може и да не е бил Бен под лодката  Thinking
Не беше черен, беше бял с очила и разни лепенки по него, гледаше много странно и злобно, даваха го много  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 7 837
А аз го помня черен с превръзка на едното око  Crazy
Някой друг помни ли? Сега ще си пусна първа серия пак...

Видях го - черен с очила и бяла превръзка на лявото око.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 19:50 от Кейси

# 148
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
е, стига де, как черен  Crazy

има субтитри вече в замунда, но не знам дали са на ЗИЛ

http://www.mediafire.com/download.php?eummuyymowk

# 149
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Stava vse po-interesno. BB: Nameriha detenceto i to spodeli s Abi , 4e go e otvlqkal sherifa   Shocked

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 22:56 от queen_of_spades

Общи условия

Активация на акаунт