Harper's Island

  • 9 427
  • 241
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря, ZIL!

Епизодът наистина е супер интересен! Пробвах без субтитри, но определено на места не схващах какво става.
Благодарение на ZIL (отново) ще го изгледам като хората  Mr. Green!

# 166
  • София
  • Мнения: 1 891
Тъкмо дойдох да ви зарадвам , че има буквички , но ZIL ме е изпреварил - държи си на думата !   bouquet
Сега на спокойствие ще гледам и отваряме коментарната рубрика.  Grinning

# 167
  • Мнения: 776
Късен запис в темата Blush Имах две теории за убиеца, но след 10 еп. май се сринаха Laughing И все пак смятам Thinking, не знам трябва ли бели букви за предположение без имена Mr. Green, но слагам Peace, че някой от мъжете ще се окаже детето на Уейкфийлд, което му помага. Вие какво мислите? Wink
Иначе сериалът само един сезон ли ще бъде? Rolling Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 6 210
Малко по-напред в темата, Кейси беше писала, че сценаристите от CBS са обявили, че следващ сезон точно в този вид няма да има. То няма и как, изтрепаха де що актьор се вясна  Joy, бъзикам се!
Иначе и аз искам да споделя, че ми се разбиха на пух и прах всичките версии, които си бях скалъпила! Сега определено смятам като kiora, т.е. предположението й в бяло.

# 169
  • Мнения: 7 837
Ето промото за следващия епизод

http://www.youtube.com/watch?v=1aLOkGfQH2A


Вървят слухове за голям, двучасов финал...


И да си допиша в бяло  JoyСега, имам подозрение, че е Джими, макар че не съм се отказала от Буут. Обаче, шерифа в разговора си с Аби, сякаш искаше да й обърне внимание точно на Джими, особено, когато й натърти, че Джими я обича и че в тази игра Уейкфийл използва всичко, което обичат, срещу тях самите...Но, може да е поредната объркваща ни улика. И най-вероятно е, защото има доста време до края...
И, защо Мадисън, не каза на майка си, че е излъгала за Аби, а каза на леля си?

Утре е чата на живо с последните жертви. Може да пуснат някоя следа, както миналата седмица за "убийците", а не "убиеца".

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 15:58 от Кейси

# 170
  • Мнения: 776
Малко по-напред в темата, Кейси беше писала, че сценаристите от CBS са обявили, че следващ сезон точно в този вид няма да има. То няма и как, изтрепаха де що актьор се вясна  Joy, бъзикам се!
Иначе и аз искам да споделя, че ми се разбиха на пух и прах всичките версии, които си бях скалъпила! Сега определено смятам като kiora, т.е. предположението й в бяло.

Логично е Thinking, аз не се бях замисляла Embarassed Какво наистина може да дават във втори сезон? Идеята се изчерпва с настоящия Wink
Вени*** Hug, май сме на прав път с поредната ни теория Laughing, последната сцена от промото на следващия епизод загатва в тази насока Wink ББ: Аз междудругото се колебаех между гаджето на Аби и Хенри.

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 16:09 от kiora

# 171
  • Мнения: 7 837
Това е постнал в twitter един от продуцентите

Цитат
4 deaths this week. actually, 5 deaths, but we show you 4. one of the most emotional death scenes you'll see on network tv...

# 172
  • София
  • Мнения: 1 891
Ох  Grinning
Да ви кажа , че появят ли се субтитрите , до един час вече всички сме го гледали , та край на писането в бяло.  Grinning
Аз съм се нагледала на ужаси , но последните две серии ми действат много на психиката - оглеждам се и се ослушвам час-два.  Mr. Green
Иначе за дедектив не ставам - и моите теории претърпяха крах.
Безинтересно ми е убиецът да е Уейкфийлд.
Така че и аз влизам в редовете ви . Теорията да му помага синът/дъщерята и той/тя да са един от всички там за мен е по-интригуваща.
Другото ,което ме вълнува е фактът , че ще оцелее само един по резюме. Та , питам се , сценаристите допускат ли смърт на дете - грубо ми идва.
Мадисън от първите серии говори за новия си приятел...
Едва ли е тя , но по някакъв начин ми се струва , че е замесена.
Не ми се смейте - тръгвам от най-абсурдния вариант , за да стигна до истината.  Rolling Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 6 210
Детето още от първите серии е много любопитен герой  Peace! Уейкфийлд задължително играе комбина с някого, въпросът е с кого  Mr. Green!? А и това, че "всичко е заради Аби" ме човърка...  Възможно ли е Хенри да не е толкова влюбен в Триш, колкото в Аби? Дали не си разчиства пътя към нея, е, вярно че го прави по ужасен начин, ама нали за това са филмите!

# 174
  • Мнения: 7 837
Може и това, че от 5 убийства, ще видим 4 тази седмица, да значи, че и на Мадисън й е ред, но само ще го загатнат, защото, да, публиката не обича да гледа такива моменти.

Чудя се, дали това, че ни карат да мислим в насока дете на Уейкфийлд, не е поредната уловка. Всъщност, може да е някой, който е открил Уейкфийлд и е сключил сделка с него, без да му е роднина. Триш, Шиа? Дори барманката Ники...
А Дани съвсем пък излиза от подозрение, дори само, заради това, че е черен.


Тази седмица излиза 11 епизод. 12-ти и 13-ти са заедно на 11 юли.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 831
Малко съм разочарвана, че се появи Уейкфийлд  Confused
При това положение вече не можем да се водим от това кой къде е бил по време на убийствата, т.е. може да е всеки  Tired

# 176
  • Мнения: 7 837
Това е блога на един от продуцентите, ако ви се чете има интересни неща за изминалите серии

http://www.televisionwithoutpity.com/blogs/guest/

А, това последно е туитнал той
Цитат
Booth is dead. Booth is not the killer. Unless someone went in and re-edited the last 3 episodes, which is unlikely. D-E-A-D.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 891
Кейси , той продуцентът да не е чел нашия форум ?  Mr. Green
Това като че специално за теб го е писал.
Нали ти побутваше Буут да е убиецът.  Grinning
Нямам търпение да дойде петък !

пп. Мадисън ще е тази , която ще загине , без да го видим детайлно.
Гадно е , че изобщо включиха и дете.  Sad

# 178
  • Мнения: 7 837
avicom, ако знаеш в официалния борд на сериала, колко версии вървят паралелно. Аз си забраних да влизам там, поне до неделя  Laughing
Нищо не каза шерифа в днешния "чат с жертвата", беше предпазлив и заобиколен.

Това е последно от продуцента
Цитат
killer is 1 of the main 25, 5 folks are knocked off in ep 11, killer may or may not have an accomplice, may be survivors

# 179
  • Мнения: 4 785
avicom ме запали да гледам, снощи изгледах 8 епизода, а трябваше да спя - едвам се откъснах от 9-ти, сега ще тегля 10-ти и тази нощ ще ги догледам, кофти е че няма другите, че аз накуп обичам, да не чакам  Mr. Green

Сега ще изчета темата и ще коментирам вече и аз  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт