Harper's Island

  • 9 435
  • 241
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 210
•ºt®eisyº•, добре дошла при другите запалени по сериала! А в замунда вече е качен и 11 епизод!

# 181
  • Мнения: 4 785
•ºt®eisyº•, добре дошла при другите запалени по сериала! А в замунда вече е качен и 11 епизод!

Ох, супер тая нощ ще тегля и ще гледам (после може да се скатая да поспя), макар че хем епизодите не са много страшни, хем спах на запалена лампа в коридора, че бях сама  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 123
С такова нетърпение чаках 11 епизод, но в крайна сметка останах разочарована от самата серия. Само краят горе-долу внесе някакво разнообразие като повдигна разни въпроси.
Чакам вече и последните 2 епизода,за да се разясни вече кой,какво и защо е правил. Да си призная не можах да си изграда собствена теория/било то и грешна/ , която да ми отговори на тези въпроси Blush
Исках да напиша разни неща за серията,ама не успях да ги направя в бял шрифт-как го правите това...на мен ми излизат всякакви цветове,ама не и бял Tired

# 183
  • Мнения: 4 785
Цъкаш бутона за цвят и примерно ако си натиснала червен red го заместваш с white  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 123
•ºt®eisyº• ,мерси Hug
Та исках да кажа следното: въобще не разбрах как Уейкфилд остана жив с една кама в ръката, като наш'те хора имаха няколко оръжия под ръка срещу него...направо го изкараха"безсмъртен" ooooh! Явно,че ако убиецът наистина е само един,то това е той...ама дали има съучастник Thinking.... На края на серията-сцените за Джими, предполагам,че може да е просто пясък в очите за заблуждение-нещо като краят на онази серия,в която Мадисън каза,че шерифът я е отвлякъл. И все се питам абе къде изчезнаха местните жители Thinking

# 185
  • Мнения: 3
Kenga_ напълно съм съгласна с теб! Тъй като аз изгледах 10-те серии една след друга миналата събота и снощи и 11-та, моето мнение е, че малко го поомазаха в последните серии сериала.  Sad
ББ: На въпроса на Кенга- местните заминаха с лодката, а другите останаха заради Мадисън (когато беше изчезнала). А на мен ми се разби сърцето заради Кал и Клоуи, бяха ми любимците  Confused Колкото до Джими- според мен след толкова много намеци, че той е съучастника на Уейкфийлд, накрая ще се окаже напълно невинен, просто няма как по моята логика да е замесен, май почвам да клоня към Хенри. А още нещо недоизпипано ми беше Уейкфийлд като отиде в бара и мацките хукнаха към тоалетната да се спасяват, Триш се сети да вземе пушката, но не можа да го застреля, а го остави да убие приятелчето на Джими (забравих му в момента името)  smile3555

# 186
  • Мнения: 7 837
Една от най-слабите серии, за мен.
Иначе, сценарият си е леко недодялан на моменти, но няма начин, особено предвид цялостната идея. А и с малко неща вече могат да излъжат съвременния зрител...

# 187
# 188
  • Мнения: 4 785

Е, че хубаво - все на нощни ми излизат буквичките, мерси. Ще убия малко време и тази нощ  Whistling

# 189
  • Мнения: 776
Напълно съгласна с Коралче Hug Peace, мен тази сцена с Триш ми извади очите Mr. Green, много "чик чирик" момент Wink, зрителят да не е малоумен Naughty
ББ: На този етап ми се потвърдиха съмненията за Джими, но току виж наистина е само пясък в очите Thinking Хенри ми е в "черния списък" изначално Mr. Green, но започнах да се съмнявам и в жените Tired ooooh!. Тепърва предстои да се разкрие и "тайната" Rolling Eyes около убийствата, трябва да измислят нещо по-така за финала Peace

# 190
  • София
  • Мнения: 1 891
Гледах , бе не беше чак толкова зле серията.
Не ми се пише в бяло , но този , към който ни насочиха - не мисля,че е така.
Ако проблемът е в тези,които обичат , аз виждам друг, значително по-влюбен.  Whistling
Хайде,казвайте дали сте готови , че така се изказах - аз не се схванах даже.  Grinning

# 191
  • Мнения: 7 837
Една от жените ще е, според мен. Дори, Клои не я отписвам, защото реално не я видяхме да умира...

# 192
  • София
  • Мнения: 1 891
Добре де, аз сега ги броих на пръсти  Embarassed - ми не са 5 убитите.
А защо Клои - не й виждам мотивът.
Все ми се струва, че около Хенри , Триш и Аби има нещо.  Thinking

# 193
  • Мнения: 7 837
Не е Клои, мацката, която я играе, току що потвърди че е мъртва. В момента тече чата на живо с нея и Кал.
avicom , забравяш помощника на шерифа в църквата  Simple Smile


А това е прясно по повод и нашата чуденка, защо никой не уцелва Уейкфилд

Q:How come none of the characters were able to take a clear shot at Wakefield? They missed like ALL the time.
A: easy answer is, these guys have never fired a gun before. no training. the better answer is, watch the first 5 min of ep 12

Продуцента е туитнал последно, относно 12 епизод
Цитат
More than 1 death & less than 4, and tons of Wakefield backstory revealed. Final 2 min of show will shock you.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 891
Да , така са 5 , мерси .  Grinning
Чакам да ме шокират , макар че аз във всички се съмнявам , но в Хенри най-много.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт