Harper's Island

  • 9 429
  • 241
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Аз докато се наканя да го изгледам сериала,и той свършил Laughing
Много ми хареса началото,ще го глътна за 2 дена Laughing

# 226
  • Sf
  • Мнения: 808

Поздравления за субтитрите. Многоми хареса стила на превод. Поздравления!!!

# 227
Субтитри за еп. 13 Приятно гледане Simple Smile

Е, това беше. Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL ,   bouquet
Свърши много работа , при това качествено, кадърно и граматически вярно. Надявам се да се срещаме отново в някой друг сериал. Успех от мен !
Аз тъкмо изгледах 12-ти епизод и се втурнах да коментирам .
Сега удоволствието ще ми е пълно - минавам към финала !
Все пак моята теория се подтвърди . Помощникът на Уейкфийлд е точно този , който подозирах. Отивам да гледам развръзката , с надеждата да има връщане назад през годините , за да схвана мотивите на тези двамата.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.
ZIL, удоволствието беше и наше! Присъединявам се още веднъж към поздравленията за грамотните, качествени и не на последно място - бързи преводи   bouquet. На теб също хубаво, слънчево и усмихнато лято!

Като цяло сериалът ми допадна. Ще ми бъде интересно, ако продуцентите предложат някакъв вариант на втори сезон.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 891
Еее , свърши .  Sad
Последната серия беше доста разводнена , но схванах мотивите на убиеца - ако изобщо идеите на един психопат могат да бъдат схванати.
Беше ми приятна компанията ви !  Hug
До нови срещи в други теми , а защо не и в Островът на Харпър 2 !  Grinning

# 231
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Субтитри за еп. 13 Приятно гледане Simple Smile

Е, това беше. Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.

И аз благодря за качствените и бързи преводи на хубавия сериал. До нови срещи и успех в това, което правиш.

# 232
  • Мнения: 4 785
Е сега го тегля и сядам да гледам, да си потвърдя подозренията за чухуа-хуа-killer!

Не беше моята теория  Mr. Green Иначе и аз си мислех, че това е убиецът, но ми беше прекалено брутално.... Много ми хареса филмът! Благодаря на ZIL за перфектния превод!

пп - оставиха си отворен края - не видях Хенри мъртъв, значи може пък и да има сезон 2!

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 03:51 от •ºt®eisyº•

# 233
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Как не си видяла Хенри мъртъв. Баш доста мъртъв си беше с онова острие в корема.

Наистина ме разочароваха последните две серии. Да не говорим, че Хенри изобщо не ми се върза  с психопатското си вържание от последните серии. И много плоско беше оправданието за убийствата. Не ми хареса.

Аз също се върнах да прочета началото на темата и поздравявам Авиком и Кейси - точно в десетката. Браво. Радвам се, че съм следяла темата от началото иначе щеше да ми се убие интереса Wink

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:17 от Miriel

# 234
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз снощи изгледах двете серии на куп и честно казано не беше чак толкова зле  Grinning
Естествено за Хенри беше доста лесно да се сетиш, но пък то не остана и кой знае какъв друг избор.

А, да, специални благодарности на ZIL    bouquet

Кейси, няма ли да почва нещо ново  Grinning
Аз загледах Warehouse 13, първата серия не беше лоша  Peace

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 15:39 от Amidala

# 235
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
АЗ гледам HUSTLE и Gossip girl и съм очарована  Heart Eyes и двата сериала са страхотни!

# 236
  • Мнения: 7 837
Нещо, което донякъде напомня Харпърс айлънд, поне съдейки по привюто ще е от този тип, започва от есента по АВС - Happy Town

http://abc.go.com/fallpreview/index?pn=happytown

# 237
  • Мнения: 776
Много банален финал Tired, въпреки че ми се потвърдиха подозренията Peace Изобщо не разбрах мотивите на Хенри - може ли, само защото майка ти те изоставила и те е отгледало друго семейство, да търсиш отмъщение ooooh! Пълна недомислица Confused Разочарована съм Sad
Я кажете за този Harper's Globe? Thinking Има ли го качен някъде и има ли връзка с Harper's Island Rolling Eyes Аз попаднах на някаква 16-та серия в нета, героите са различни и много много не разбрах за какво иде реч Blush

# 238
  • Мнения: 7 837
Така и не стигнах до обстойно разглеждане на Харпърс глоуб
http://www.harpersglobe.com/

Героите са различни, да. Някъде мернах, че убиецът бил един и същ, но не съм гледала нито един епизод от Харпърс глоуб.
Имаше и информация, свързана с героите в Харпърс айлънд, главно из статиите, напр. за обезобразения помощник шериф, за затворническите години на Уейкфийл или за това, как шерифът уж е убил Уейкфийл.

# 239
  • Мнения: 4 785
Филмът ми хареса, но наистина се разочаровах от мотивите на Хенри - недомислено си беше, чак до такава касапница, че повярвал и на баща си... а и много недомислици имаше по принцип. Въпреки това филмът ми беше различен и го гледах с кеф  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт