"Twilight "/"Здрач" - в игра на покер залагаме на Алис - тема 8

  • 36 382
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 213
Ех, мишолина, радвам се за теб, че ще ходиш във Волтера, особено с тениската ще е супер!!!
Да ни информираш после какви фенове, туй-онуй...
На колко години са феновете... Laughing

# 16
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Dеничка Hug страхотна анкета, гласувах .
За снимките от сутринта-малката е с една нова блузка по-малко(изгорих я )докато се опитвах да гладя и гледам снимки едновременно Embarassed

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
a aз още чакам двд....................................

Нали в понеделник трябваше да ти го донесат? newsm78

# 18
  • Мнения: 2 897
ами късмет........

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Тези снимки ме разконцентрираха от ученето, мдаммм .
Пффф ....
Бибияне, ти още ли се опитваш да учиш, за мен е загубена кауза. И аз трябва да уча, но не ми се получава. Mr. Green
Joy Joy Joy
Causa perduta е и за мен  Mr. Green
Опитвам се .... Дори и отпуск си взех да чета, че в сряда съм на облигации ... обаче  Mr. Green хич не ми се отдава нещо  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 363
Цоп и аз в новата тема!

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Нали ще ходя във Волтера другата седмица, купих си тениска Тийм Едуард, все пак; да не стават грешки като се срещна с други фенки из тясните улички Simple Smile Не съм информирала съпружието още. Трябваше да му взема на него една с надпис, "Jasper says RELAX"  Joy
Супер, ще чакаме снимки с тениската от Волтера!
идеята ти за тази на мъжа ти е невероятна

# 23
# 24
  • Мнения: 2 529
Да се запиша все пак...

# 25
  • Мнения: 948
wa_wa, има ги! Аз доста се чудих с какво да се пременя  Crazy

http://cgi.ebay.co.uk/Jasper-Says-Relax-Twilight-Skinny-Fit-T-Sh … 39%3A1|240%3A1318

# 26
# 27
  • Мнения: 7 914
гласувах : Sparkle, you fool. SPARKLE Mr. Green

Дени, е измъчиха те с това двд Naughty

# 28
  • Мнения: 1 800

 Joy

супер е! Джаспър ми е втория любимец bowuu
Ако случайно те изпусна, весела ваканция!


Ако кажете как да кача тизър трейлър от Блу-рей в нета, може веднага да имаме тизър трейлър от  Новолуние като излезе на 5-ти май...освен ако някой не го качи преди това.


с тези снимки снощи сънувах, че с Робърт сме в един полет и мястото му в самолета е до моето...лудост, лудост ви казвам..да се прибирам при мъжа ми,че съвсем се изтрясках.

# 29
  • Мнения: 2 897
Aз съм сигурна, че секундата, в която блу рея излезе поне в 4 блога ще го пуснат, а после и всички останали Crazy

Общи условия

Активация на акаунт