Въпрос за Д-р Скочев

  • 7 923
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Много съм доволна от д-р Скочев,като специалист и човек.Той живее  извън града повечето време,може би затова не е поел ангажимент за повикване евентуално през нощта,а може да си има и семейни грижи-има възрастни родители за които се грижи,за пропиване-абсурд,той не пие.

# 16
  • Мнения: 243
сега възниква друг въпрос за мен! Аз като му се обадя той ще ме извика в частният си кабинет- това е нормално! Но дали ще трябва да ходя от там на сетне ( до термина ми който е средата на септември) на прегледи всеки месец и при него! Аз съм си доволна от моята ЖК!

# 17
ми питай го и ще ти каже
и си ходи където си искаш
какво ни занимаваш нас с тези неща
от къде да знаем ние къде и до кога ще те вика
и като си доволна от твоята жк къде си тръгнала да обикаляш

# 18
  • Мнения: 243
paty5 не мога да разбера защо си толкова нападателна! Нали затова са форумите, да се обсъждат разни неща! Не мисля че когато искаш съвет от някого или да разбереш нещо от опита на друг е нещо лошо!!! На теб като не ти се е занимавало, защо си писала! Аз търся хора които скоро са се сблъсквали с моите въпроси и искам да споделят опита и мнението си с мен!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 323
Логично погледнато би трябвало да отидеш при него 2-3 пъти до термина - да те запомни и да те "запише". Поне при другите е така. Не да ти води ЖК.

# 20
  • Мнения: 2 100
И аз ходих 2 пъти. Беше достатъчно.  Peace

# 21
  • Мнения: 243
много благодаря! Вече ми е ясно! Попитах защото ми казаха че ще трябва да ходя при него всеки месец ( а аз ще раждам септември) и ми беше чудно след като ходя всеки месец при моята докторка и тя ме следи, защо е нужно да ходя и при него! Все пак става въпрос и за парички, нали разбирате! Но за два пъти мисля че това е повече от нормално Simple Smile

# 22
  • Мнения: 115
И аз  2 пъти ходих. Важното е да те запише в тефтера. Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 30 142
аз отидох при него 2 пъти и на третия родих  Peace

# 24
  • Мнения: 243
Да се похваля и аз посетих д-р Скочев! Прегледа ме и се разбрахме пак да го посетя! Бях с мъжът ми и той го попита за цената- съответно получихме отговор 300 лв. Ми това е за сега съм по спокойтна Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 30 142
д-р Скочев ти отговори 300лв???

Хмм, странно, на мен пък не ми каза цена. Даже не е ставало дума за пари.

Изумена съм  newsm78

Важното е с теб и бебо всичко да е наред преди и след раждането, другото са дреболии. Успех  Peace

# 26
  • Мнения: 243
missence благодаря ти! Човекът си беше много внимателен и даже каза че евентуално ще мога да родя нормално, което много ме радва  Party Доста ме успокои Simple Smile! А това че ни каза какво ще ни струва не ни притеснява! Важно е както казваш всичко да мине нормално Hug ДАНО Praynig

# 27
  • Мнения: 243
Мили мами, вчера една позната ми каза нещо което ме притесни! Всички нейни приятелки, които са раждали при д-р Скочев са ходили при него 2-3 пъти преди термина си и той ги е преглеждал гинекологично Shocked! Бил много невнимателен и боляло адски много - все едно те режат с нож Sick!
 Вярно ли е! Вас преглеждал ли ви е така???

# 28
  • Мнения: 2 100
Ох, не разбирам какъв е смисъла на публикациите ти вече  ooooh! Хвърляш някакви безумни въпроси и незнам какво целиш с тях! Още повече, че вече си посетила д-р Скочев!  Tired Какво искаш да ти кажем?! Да го плюем ли, какво?! Ако не си сигурна в човека, не ходи при него и да се свърши с тая! Съжалявам ако съм прозвучала рязко, ама е адски дразнещо! Аман вече! Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
bibo4e ,

пълни глупости ама пълни  ooooh! стига вече този казал, онзи казал. Аз съм от тези, които са ходили 3 пъти преди раждане, а прегледът боли, защото си в 9-я месец и матката е много чувствителна. Моя приятелка ходи при друг доктор и пак я боля и във "Вита" в Сф другата ми приятелка пак се оплака и ме пита дали ме е боляло и мен. Така че стига вече с тези спекулации. Даже аз лично имам пусната тема "боли ли прегледа за разкритие"??? може да я намериш и да я прочетеш.

Иначе си е въпрос на избор, ако не си убедена за Скочев, доктори бол във Варна, ориентирай се към някой, който ти вдъхва доверие и готово  Peace

Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт