Как да махна лепенките и етикетите от нова &#

  • 6 600
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 975
Тези следи от тиксо сериозно те измъчиха,влажна кърпа и малко Циф(лилав)изпробвала съм го няма да ти развали покритието на уреда и ще си решиш проблема.

# 16
  • Мнения: 269
с обезмаслител ще стане Simple Smile
Пробвах и с Меглио,нищо не става,само се замаза повече.
Ама аз гарантирам, че ще стане с WD 40 - твоят мъж няма ли? че да не купуваш специално де...
То премахва дори загорели и запечени от слънцето лепенки от новите дограми за прозорци. Принципно разтваря лепило, нагари, накипи, грес, катран освен, че пази от ръжда.

# 17
  • Мнения: 5 802
 mamanin ,WD 40 нямаме!Но още утре ще купя ,че се измъчих с тия лепенки.Само да не е много силен препарата,че ме е страх да не повредя емайла и стъклото на фурната.И Циф ще взема и дано се справя с тия остатъци от етикети най-после!

# 18
  • Мнения: 269
Не, не, няма да увреди емайла, то е на маслена основа някаква, петролен продукт

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Аз изчистих ужасните остатъци от лепило от лепенките на дограмата с Био пастата на Дионис, които не успях да смъкна с нищо друго.

# 20
# 21
  • Мнения: 5 802
Да докладвам ,че успях най-накрая да махна  етикетите и лепенките от печката.Използвах почти всичко каквото ми предложихте,последно и окончателно, доизчистих с  Био пастата на Дионис.Благодаря на тези,които дадохте съвети!

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 16:11 от monii

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Да докладвам ,че успях най-накрая да махна  етикетите и лепенките от печката.Използвах почти всичко каквото ми предложихте,последно и окончателно, доизчистих с  Био пастата на Дионис.Благодаря на тези,които дадохте съвети!
Sunglasses

# 23
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Да докладвам ,че успях най-накрая да махна  етикетите и лепенките от печката.Използвах почти всичко каквото ми предложихте,последно и окончателно, доизчистих с  Био пастата на Дионис.Благодаря на тези,които дадохте съвети!
Sunglasses
Става ли за сваляне на лепенки от дървена дограма, без да се повреди? Ако - да, откъде се купува тази Био паста?

# 24
  • Мнения: 5 802
Био пастата на Дионис се купува само чрез дистрибутори.Мисля,че във форума имаше теми за продуктите на Дионис.Смятам,че и за  дървената дограма ще помогне да я изчистиш!Успех!

# 25
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 788
Коресилин / май така се казваше/.

Точно  Peace Разредител за бои и лакове. Изчиства страхотно

# 26
  • Мнения: 78
С разредител /лак за дърво/ - лесно и бързо. Успешно премахнато лепило от дърво, метал, ПВЦ.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 314
В Офис 1 r и в книжарниците се продават специални спрейове за премахване на етикети. Свалят всичко безотказно.

# 28
  • Мнения: 5 802
В Офис 1 r и в книжарниците се продават специални спрейове за премахване на етикети. Свалят всичко безотказно.
Що не каза по-рано,аз цяла седмица се борих с тия лепенки! Laughing

# 29
  • Мнения: 1 314
Ми чак сега видях темата.   33uu
Също така прочетох, че вече си си разрешила проблема, но реших да пиша за всички останали.

Общи условия

Активация на акаунт