хайде, красавици! новата седмица дойде 15- 22 август!

  • 3 744
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
И аз минавам днес да се разпиша.

Леа, хубаво е че си в такова настроение. Блазе ти! мен един зъб ме е засвяткал от една седмица.....не е за разправяне. Досега стисках и се правих на ударена ама от снощи и ухото ме заболя барабар със зъба и днес отивам на зъболекар. Направо съм ужасена, но ще трябва да го изтрая, за да ми мине болката.
Уф, това зъболекарите са много страшни да знаете. Пък аз съм взела да си отглеждам един у дома. Wink
Айде стискайте ми палци да не ме боли много щото ще откача вече.
Весел ви ден от мен!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ренци добре си се ориентирала от към икономическа гледна точка Mr. Green със зъболекар в къщи... Mr. Green Поне след време пари там няма да даваш. Айде успех на зъбаря...уффф пък мен много ме е страх да ходя по такива мероприятия Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Ренци, дано не боли много при чичко зъболекар! И аз не обичам да ходя, че все намират какво да ми човъркат, с изключение на последния път, де. Като по чудо нямах нищо за оправяне. Но ти гледай да оправиш зъба сега, че после с бебка няма да имаш време Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
Я и аз да се разпиша тук! Отдавна не съм писала, ще ме извините. Не съм ви забравила, просто бях в едно такова.. тъпо настроение, знаете как е. Но сега вече съм добре. На бебеправещия фронт нищо ново, освен че съм се запасила с тестове за овулация и чакам да дойде момента, пък ще видим. Иначе 1 седмица бях на зелевата супа и съм свалила 4.5 кг. Това си е голям рекорд за мен, защото от 2 години какво ли не съм пробвала и нищо не ми действаше и с грам. Та явно е дошъл момента и организма ми вече е готов да изхърли излишното  Laughing Това е от мен. Много целувки на всички!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Тинтири, това си е постижение - 4,5 кг! Браво! Аз свалям максимум по 2 и то главно от липса на апетит. Хич ме няма в диетите...Надявам се сега да си с по-добро самочувствие и съответно и настроението ти да е хубаво Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 686
Надявам се сега да си с по-добро самочувствие и съответно и настроението ти да е хубаво Grinning

Хм, ами настроението ми определено е хубаво, ама самочувствието ще стане по-добро, като сваля и останалите 15 кг., които ми остават  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 612
Браво Тинтири! Абе как ги правите тези неща със свалянето на килограми. Аз след последната стимулация не мога да сваля и грам.
Ренци стискаме палци да не те боли много!
Аз уж съм в отпуска ама пак ми се намира работа.
Но иначе да се похваля. Вчера беше  денят на Варна. Имаше концерт с участието на звезите от "Стар академи" и ние с мъжо ходихме да го гледаме. И както си му е реда преди това хапнахме по една пица на "Годзила". А пък накрая се прибрахме пеша - 5 КИЛОМЕТРА! Какво ще кажете а?

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох "годзила" ох кеф Mr. Green Лили хубаво е че след хапването сте се разходили солидно. Като се знам какво прасе съм и като влезна в "Годзила" забравям за другия свят на мен ще ми трябват поне 10 км. вървене та да нямам гузна съвест после Crazy

# 23
  • Мнения: 1 612
И аз така Хера. Лоша работа. А все ми се хапва по нещо. И то в повечето случаи освен соленкото и сладко.
Ама пусто как да не си хапнеш.
Мале сега все ми се дояжда по нещо, а като забременея не искам и да си помислям какво ще е. Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Уф същата съм Лили Flutter
Имам дружка от Варна и тя все се шегува, че като съм бремена ще ми носи салатки от там, че умирам за тях пък като се знам каква съмммм. Та един ден си говорим с нея и и казвам, че умирам за салатката любима от Годзила...и приятеля и като скочи...тръгвай...тя е бремена Mr. Green Матап голям. После обяснявах на момчето, че аз и без да съм бремена съм лакомия Twisted Evil Blush

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ренци, ти си жена-героиня! Wink
аз какъв страх имам от зъбари.... Embarassed, хем не ме боли, а припадам

# 26
  • Мнения: 147
Здравейте момичета
Ренци още малко ти остава до срещата с бебчето, стискам ти палци.
Аз мога да споделя за моят пореден Трети неУспешен опит с инсеминацията.Направих я на 11 август,но доминантният ми фоликул не се пукна.
Стана 35 мм. киста.Кофти  меко казано.Другият месец съм пак на преглед и вече се замислям за ин витро.Ами това е при мен.
Пожелавам ви повече късмет и всичко най-хубаво
Поздрави.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Доби, жалко, че не се е пукнал фоликула. И аз при една стимулация образувах 35мм киста. Дано следващият път всичко да е наред и да ни зарадваш Praynig

# 28
  • Мнения: 1 612
Ами Хера какво да ти кажа. То и на мен веднъж ми се случи нещо подобно, само че със свекърва ми. То нали знаеш "Гладна кокошка просо сънува", та и тя милата като ме видя завидно да си хапвам ме пита и така(явно няма търпение да става баба).
Доби много съжелявам, че така се е получило. Ама стават такива работи. Сега повечко гимнастика и по 100 коремни на ден за да се спука пущината(и аз съм като теб само дето мойто фоликулче е по-малко).
Мале Дианче ти като брат ми. И той припада по зъболекарските столове. Даже като по-малък е хапел докторите. Wink

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
lilia_n_s  и Доби, и аз съм в отбора с неспукани фоликули.
последно на 11-ти ден беше 29 мм, предполагам още не се е спукал.
Днеска се рових по разни руски сайтове и прочетох, че е добре да се спре за известно време месото и мазните животински храни, за да се понижи нивото на естрогена.
от днеска ще хапвам салатки и плодове.
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт