Цени за раждане

  • 20 145
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
А инфо за Пловдив- Хирургйите?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
А инфо за Пловдив- Хирургйите?
Недей!Само това ще кажа.Защото нямам време.По-късно ще се включа пак!Но моя съвет е -недей!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Окръжна Пловдив - 100 лв ВИП стая.Платила съм и на лекаря , който ме изражда с уговорка.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
А инфо за Пловдив- Хирургйите?


Аз раждах там. Платих 100 лв за ВИП стая.

# 19
  • Мнения: 651
А инфо за Пловдив- Хирургйите?


Аз раждах там. Платих 100 лв за ВИП стая.
А избор на д-р?Или? На кой попадна?Кой те изроди?

# 20
  • Мнения: 2 312
2005г. - 250 лв,за да може лекарката,която ми следеше бременността да влезе на раждането.

# 21
  • Мнения: 9 973
няма да дам и стотинка

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 694
ангажирано раждане - лекар по избор 400лв

# 23
  • Мнения: 651
ангажирано раждане - лекар по избор 400лв
Това за къде?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

А избор на д-р?Или? На кой попадна?Кой те изроди?

Бях си избрала доктор , който ме изроди . Стигайки до  въпроса за заплащане ,каза че не и дължа нищо. След изписването я почерпихме за бебето .

# 25
  • Мнения: 185
Св. София (бившата Тина Киркова). Платих 700лв - 500 за избор на екип,100 за ВИП-зала и 100 за таткото в залата. Много съм доволна  Peace Изобщо не съжелявам, защото на път за ВИП-залата минах през нормалната родилна зала - и двата родилни стола бяха заети с раждащи жени, затова други две ги израждаха на обикновени легла - народ, жени охкат, пъшкат - пълна лудница. Ние си прекарахме добре Mr. Green, беше си семейно преживяване...
Успех   bouquet

# 26
  • Мнения: 9 814
Още не съм родила, но избрах Окръжна, София. Там избора на екип е 550 лв. независимо естествено раждане или секцио.
Иначе във всяка държавна болница в България раждането е безплатно  и минава през ЗК. Друг е въпроса, че навсякъде са си измислили по какъв начин да взимат пари (точно чрез ВИП пакети, допълнителни услуги и избор на екип...)


 Peace
И аз така. Родих първото си дете там, сега и второто живот и здраве ще родя там.

# 27
  • Мнения: 4 555
Раждах в Токуда, но цените вече не са актуални. В момента знам от приятелка, която скоро ще ражда там, че искат 2 хил лв.
Никога и през ум не ми е минавало да раждам в държавна болница. Като видях какво е в Токуда положението, осъзнах колко невероятно високи изисквания имам, направо незадоволими в българските условия.

# 28
  • София
  • Мнения: 374
Избор на екип за секцио в Майчин дом - София - 550 лв.

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти раждах в Сливен.Абсолютно за нищо не съм платила.Единствено първият път платих за Вип стаята и за Вип родилната зла и то във вид на дарение към болницата.И то за смешните 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт