ПОМОЩ!Вече не се издържа

  • 3 209
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 401
Всъщност докторът не ти ли обясни нещо повече за този лапароспопски метод? Каза ли ти какъв процент е рискът да ти се увреди яйчникът от операцията? Според мен, ако има и 1" шанс нещо да се обърка, по-добре да се подлагаш на такова чудо, защото после може да имаш проблеми и невъзможност за забременяване.
А как се сети да се изследваш за хламидии? Доколкото знам, няма връзка между кистите и хламидиите  newsm78

# 16
На 16.06.2009 ми предстои ярм.Съмненията на лекарите са за тумор на хипофизата.Нямам никакви оплаквания-главоболие,увредено зрение-нищо.Пролактинът ми е 1700 което е плашещо.Питах лекарят дали е възможно да нямам аденом на хипофизата и той ми отговори ,че шансовете ми са много големи,тъй като преди това съм пила противозачатъчни и може от тях да ми е така висок.Въпросът ми е следният:Възможно ли е да нямам аденом на хипофизата при такова ниво на пролактина и ярм трябва ли да бъде задължително с цветно в-во ,което струва отделно 200лв?

# 17
  • Мнения: 297
Здравей vasia999 има вероятност и да няма аденом,макар и не голяма.Желателно е ЯМР да е със контраст.Ако има много малък аденом не винаги се вижда без контраст,а и ако не греша,но мисля,че касата не признава ЯМР без контраст.Не е задължително при наличието на аденом да имаш оплаквания,аз бях с пролактин 4300,имам си аденомче,но нямам оплаквания.Не се плаши от стойности 1700-при правилно лечение бързо се регулира нивото на пролактина-важното е да се види точния проблем.Успех на ЯМР и пиши за резултата-дано нямаш аденом  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт