Като пролетни цветя са АВГУСТинските деца!

  • 13 571
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
аааа- не така Naughty Кажи как върви пренасането Simple Smile

# 16
  • Мнения: 743
Добро утро  Hug
Велмарче, Лори спи с решетка и скоро няма да я махам  Laughing Тя така обикаля цялото легло, че няма начин да не пада през 5 мин. Така си спим спокойно и двете, иначе сигурно няма да мигна, за да я дебна  Crazy Но пък тя не прави абсолютно никакви опити да се катери по решетката. Даже на няколко пъти я карам да слиза сама от леглото, и тя се сърди, че ще падне и ще се удари  Laughing Ще свикне сладурката, щом си спинка в яслата  Peace Трябва й време, все пак до сега си е знаела, че има какво да я спира  Laughing
Поли, няма никакво развитие, за съжаление  Cry Честито ви колело  Peace
Лори е голяма мераклийка на акумулаторните колички - едно от приятелчетата й има и пада голяма разправия за нея  ooooh! Та и ние от доста време им се чудим  Rolling Eyes
Днес се сетих да й извадя книжките, с които работех с дечицата в 1-ва група - голямо забавление пада  Peace Как не съм се сетила по-рано  ooooh!
Елфче  Hug Hug Hug Бързичко да оздравявате  Praynig

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 202
Как спят вашите деца ThinkingАз се чудя как да процедирам Rolling Eyes

Кало спи отдавна без решетка. За първите седмици докато свикне Дария можеш да долепиш креватчето й до вашата спалня.
А- това няма да стане Wink сложила съм играчки и други меки елементи на земята да си пада спокойно Joy Ама ми е странно , защото не очаквах никакво свикване, защото в яслата спи без решетка. а и на спалнята ако спи или на дивана..никога не се е случвало да падне newsm78
Велмарче,Ирен още преди да навърши 2 год.не искаше решетките на кошарата.И ние ги махнахме.Сега всяка вечер местя плътно кошарата до спалнята и сутрин я връщам на местото и.

# 18
  • Мнения: 4 970
Тия гимнастики с местенето на креватчето й нямам намерение да правя Naughty Явно ще си тупка докато  усети габаритие Crazy И без друго баща й реагираше на паданията й.... Whistling Blush
Тя не си беше спала в леглото   цяла зима, та може и от това да е Thinking Аз дори имам намерение тази година да  правя детската стая и да я оставям да си вирее на воля без нас.... Ще видим Thinking

# 19
  • Мнения: 1 602
velmar Тони е отдавна без решетка, не е падал, но аз слагам един стол с облегалката към неговото легло плътно за всеки случай. До сега обаче дори не се е блъскал в стола. Така че това е друг вариант.

# 20
  • Мнения: 439
Честит имен ден на всички цветеца! Бъдете здравички и цъвтете като цветенцата от щастие


На Даниел креватчето отдавна е залепено за нашата спалня, а и вечер заспиваме като хване ръкавчето и захапе джуката. Като порасне още може сам да се откаже, както и от памперсите. Болни сме и се гледкаме вкъщи. От сутринта се напишка два пъти в гащите. Настинал, или...напук го прави.

Полито, ние отдавна въртим педалите на една триколка, но като има нанагорнище трябва да го побутнем.

Вст, и аз мислех тези дни за детенцето, какво стана с него, дано са се намерили с мама и тати.

Елфче, бързо оздравяване Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 035
Много благодаря на всички, които се сетиха за мен Hug
Елфче, да оздравявате бързо, ама и Алекс ли е болничък. А какво ви е всъщност? Heart Eyes
Велмар, изобщо не правя опити да й махам решетката, защото ще се размаже от паданията, тя се мята като риба на сухо докато спи. Обаче пък качванията и слизанията не ме притесняват, защото тя това си го практикува повече от година.
Иначе аз съм доволна на новата работа, уикенда бяхме на семинар на Боровец, поопознах колегите и май почвам да се адаптирам. Именния ден на Ина ще го празнуваме в Сандански и от петък заминаваме за там. Така че ще се поразнообразим малко. Ми засега толкова пък някой ден пак
 Mr. Green

# 22
  • Мнения: 413
Velmar, вече десет минути си се хиля, като си представя как е паднала милата.То не е смешно, ама мен що така ме напуши... Crazy
Вики спи с решетка все още, а на село съм долепила леглото й до спалнята.Много често обаче я крак, я ръка, я глава е на спалнята...така че няма да рискувам още.Много се върти.
Blanc, и ние вчера бяхме в зоологическата градина по същото време.Вики като че ли не беше особено впечатлена. Crossing Arms Simple Smile Най си хареса лисицата, понеже беше заспала Вики се опитваше да я събуди подвиквайки: "Тума Лисооо.Тума Лисо!" Grinning
Elwing, Pepejeans, бързо да се оправяте. Peace

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на патерица на всички имали повод!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Влизам набързо, че след 30 часа работа компютър не ща да видя  Mr. Green

Да се похваля - първите три реда плочки вече са наредени в банята. Надявам се до утре вечер или в сряда да са налепени всички. Много красива става, като я подредя ще приложа снимков материал.  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 5 755
Привет!
Ние сме мааалко по-малко сополиви, добре че взехме инхалатор. Алекс харесва процедурата Crazy , но не одобрява помпичката за нос  Laughing Ивчо пък категорично отказва да си сложи маската, било много страшно  ooooh! Днес ходихме на контролен преглед в първата б-ца, където беше бебо - добре си наддава, на смесено хранене - 5.5кг е вече. Но хемоглобинът му е нисък и след две седмици пак искат да го видят  Rolling Eyes , засега нямал нужда от желязо или кръвопреливане (тая опция ме стресна здраво Rolling Eyes ). Дано не спада още много  Praynig
За падането от леглото нощем - първото е било регистрирано докато бях в Шейново - мъж ми е взел Иво да спи на спалнята, защото иначе няма да го чуе, ако мрънка  Confused , и резулата като ме няма мен от другата страна е бил тупване и рев среднощ  Confused Сега вече и денем го оставям да спи на спалнята и се пази по някакъв начин.  Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 202
Добро утро!
Къде сте се изпокрили?Би трябвало да сме по активни в това гадно време.
Слагам кафето и ставам да изпия едно.


# 26
  • София
  • Мнения: 5 755
Аз пък да сложа по една тортичка , за здравето на най-добрия татко и дядо на света - моя баща  Heart Eyes

Честит имен ден на Марти -тата!   Hug Heart Eyes  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 970
Честит имен ден на празнуващите Hug
Аз съм на работа, та- няма скрито- покрито Grinning Времето наистина е гадно и хич не ми е комфортно заради което..... TiredДано по-бързичко се оправи и дойде отново топлото Hug
Елфче, как сте със сополите?Да знаеш че още си чакаме снимките на Алекс Heart Eyes
Тази нощ  Дария не е падала Joy( или поне аз не съм я усетила hahaha)
Желая ви хубав ден въпреки времето навън !

# 28
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Ние сега се излюпихме  Crazy А съм си обещала, че вече ще ставаме по-рано, та Лори да свиква за градината  Laughing Ама обещанието започва все от утре  ooooh!
Елфче, да ти е жив и здрав таткото, много да го радвате със слънчицата ти  Peace Сега покрай късното ставане се сетих да те питам - Алекс поспалив ли е като батко  Wink
Честито и на Мартитата ни  Heart Eyes Hug
Браво на Дари  Laughing Hug
И аз си искам топлото време  Crossing Arms тъкмо му се зарадвах...

# 29
  • София
  • Мнения: 723
здравейте и от мен  Grinning

Велмар може да пробвате нещо такова  http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3730 ( предпазна решетка). Миташки още спи с решетката на леглото, но като я махнем мисля да сложа нещо такова, още повече, че спи в неговата стая и варианта спалня до легло не става....другият вариант е със стол ( като при Кайли).

Елфче дано бързичко да оздравеете  Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт