Шевовете след раждане

  • 7 564
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 48
Аз раждах в бившата Тина Киркова. Доколкото знам там шият само със "саморазграждащи" се конци. Така и не разбрах колко вътрешни и външни шевове имах, знам, че бяха МНОГО, дори лекарите не ми казаха колко. В продължение на 1 месец падаха по малко, без да усещам болка при падането им. Естествено неприятно е, но няма начин. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 505
Не зная колко шевове имах Shocked,но паднаха 5-6 възелчета.Бяха самоабсорбиращи,опадаха за 7-10 дни.

# 17
  • Мнения: 2 467
Iskam da popitam  mamite koito imat  6evove....kakvi  vidove konci ima , kak padat , ili se mahat ot  doktora(spored  vida moje bi),  sled kolko vreme....kolko  sedite  s 6evove .... boli , nali?

Имах вътрешни и външни шевове. Конците ми сами паднаха до към 10-я ден. Не разбрах как паднаха. Щипе, придърпва. Като сядаш или ставаш е гадничко. За болене, боли. А като сложиш и някой друг хемороид става пълна картинката!

# 18
  • Мнения: 269
Имах 3 външни шева от епизиотомията с копринени конци/или поне така ги нарече докторката/.Конците ме свалиха след 5-6 дни- неприятно е, но поносимо.

Общи условия

Активация на акаунт