Откъде детска масичка и столче?

  • 46 179
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
Аз най-много харесвам тези в магазина на Карло Даниели. Ходих да ги гледам на място и ми допадат повече от тези в Como.
Фър-р-р Бъз-з-з, в кой магазин? Този на Симеоновско ли? newsm78

# 16
  • Мнения: 3 634
Аз най-много харесвам тези в магазина на Карло Даниели. Ходих да ги гледам на място и ми допадат повече от тези в Como.
Фър-р-р Бъз-з-з, в кой магазин? Този на Симеоновско ли? newsm78

Да, но ако правилно си спомням се продават и в Домко. От магазина на КД не можеше да се купува директно, трябва да чакаш доставка. В Домко не беше така. Информация от миналото лято.

# 17
# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А в Икейската тема подаднах на тази информация: http://www.econt.com/page.php?page=news&type=actuality . Обаче подробности около доставката все още са неизвестни. Thinking

# 19
  • БГ
  • Мнения: 735
а тол и маа мамут икейски откъде поръчвате и дървени ли са, стола с облегалката имам предвид?аз ги видях в този сайт http://eulands.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPa … p;products_id=278

# 20
  • БГ
  • Мнения: 735
a тези има ли някой?дали са удобни?

# 21
  • Мнения: 3 634
Тези са на Карло Даниели. Както вече писах ги гледах миналата година в магазина им и много ми харесаха. Дървото е лакирано (така мисля, че се казва) и имат страхотен блясък и наситени цветове. В края на лятото завършваме ремонта на детската стая и съм харесала точно тази маса+столове.

# 22
  • Мнения: 4 202
Нашето е пластмасово, масите също. Но са много удобни. Аз също си мислех, че са дървени в началото, докато не ги видях на живо. За леглото не знам, видях го на живо, но не съм се заглеждала. И какво като не е дървено.
Търся една маса дървена, която е евтина и пасва на столчетата, но не я намирам - 20лв струваше.

намерих я (лъскава е, лачена) - http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/20011413 Ниска масичка, тип холна.


Имам такава масичка, но моята не е лъскава, а е матова. Струваше към 9 евро.
Имаше и цветни, те бяха към 20 евро, за Икеа в Солун говоря.

# 23
  • Мнения: 3 695

Купихме такива от Комото днес. Страхони са, и аз и детето не можем да им се нарадваме.  Grinning
Благодаря ви за полезната тема и информация!  Hug

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много са хубави.

# 25
  • Мнения: 10
ние взехме от Икеиските-точно същата маса със столчетата от Мамутската серия-много добре се получи-с удоволствие бих показала реална снимка, но не знам как да я кача newsm78

# 26
  • Мнения: 10
Нашето е пластмасово, масите също. Но са много удобни. Аз също си мислех, че са дървени в началото, докато не ги видях на живо. За леглото не знам, видях го на живо, но не съм се заглеждала. И какво като не е дървено.
Търся една маса дървена, която е евтина и пасва на столчетата, но не я намирам - 20лв струваше.

намерих я (лъскава е, лачена) - http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/20011413 Ниска масичка, тип холска.

Благодаря!   bouquet Наистина е много готина масичката, не бях я забелязала в каталога.  Peace

ние взехме от Икеиските-точно същата маса със столчетата от Мамутската серия-много добре се получи-с удоволствие бих показала реална снимка, но не знам как да я кача

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 555

Купихме такива от Комото днес. Страхони са, и аз и детето не можем да им се нарадваме.  Grinning
Благодаря ви за полезната тема и информация!  Hug

Каква е цената на комплекта?

# 28
  • БГ
  • Мнения: 735
ау много сладки са тези Peace, аз купих накрая от Кауфланд масичка с мечо пух и столче с една принцеса.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 316
tini-mini можеш ли да ми помогнеш с размерите на столчетата и масичката. Искаме да купим на дъщеричката за рожденния ден, но на сайта на КОМО не пише размери  и не знам дали ще ни паснат. Малката става на 4 години и ми се иска да ги ползва поне 2-3 години. Достатъчно стабилни ли са? Ще ти бъда много благодарна за информацията, защото съм от Бургас и ако реша ще ги купувам "на сляпо" така да се каже.  Rolling Eyes пък искаме много да зарадваме детето. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт