Пролетно новородено на разходка

  • 4 571
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 372
Всъщност аз изчаках 23 дни, само защото след втората седмица когато реших да изведа детето се започна една серия от около 10 дни ежедневни валежи.

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
родих ноември месец и първата ни разходка от около 2 час беше на 2 седмици  Peace

# 17
  • Мнения: 1 354
И аз не мисля,че трябва да се чака 40 дни преди да изведеш бебето си и то при положение,че времето е хубаво и слънчево.Аз живот и здраве ще раждам в началото на май и не мисля,че ще чакам 40 ден преди първата разходка Peace

# 18
  • Мнения: 2 013
Дъщяря ми е декемврийско бебе.За пръв път я изведохме след погачата,което ще рече 23-или 24 ден.

# 19
  • София
  • Мнения: 292
Ние днес излязохме за първи път. 12ти ден.
Изобщо не мисля да слушам бабини деветини. В 21 век живеем!

# 20
  • Мнения: 487
Синът ми го изведох на 10 ден, беше априлско бебе, дъщерята на седмица беше септември. Зависи мисля не на колко дни е детето, а какво е времето. Hug

# 21
  • Мнения: 2 100
Родих края на септември. Изведохме малкия когато беше на около 10 дни.  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 590
Родих в началото на май. Първата разходка беше на 16-я ден. Щях да го направя още по-рано, но се случи много дъждовна седмица и изчакахме.
Това с 40-те дни е такиава глупост... Whistling

# 23
  • Мнения: 174
Щом времето е топло,няма значение колко е голямо бебето,моята дъщеря я изведох на 34 дни,зощото тя е февруарче и беше студено.Против съм обаче,толкова малки деца да се водят в Молове и т.н.

# 24
  • Мнения: 1 197


 Сига с тези 45 дни, поверие от ерата на динозаврите.Извеждай си детето да диша чист въздух!
Напълно съм съгласна с Биляна.

# 25
  • Мнения: 528
Баткото е роден през Февруари - изведох го на по-дълга разходка 20 дни след раждането.
Малката е родена през Ноември - нея я изведох 10 дни след раждането.
Спокойно можеш да си извеждаш детето на по-дълга разходка  Peace

# 26
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми е родена през втората половина на септември. Беше на 6 дни, когато я изведох за първи път.

# 27
  • Мнения: 137
Ако сте забелязали ме няма във форума от доста време и това е причината.Излезнахме на 30 ден и аз се бях побъркала в къщи цял месец та сега сме като отвързани магарета(аз де) излизаме към 11 и посрещаме таткото от работа а към 18ч се прибираме на вън ядем спим акаме и всичко останало!
Не прави моята грешка Peace

# 28
  • Мнения: 3 453
  Ти си тази която ще реши кога да го изведе каквото и да ти кажем тук.Можеш и след 50 дни, но какъв е смисъла да чакаш толкова?Родих на 14 октомври и на десетия ден бяхме вън.Щях и по-рано да го изведа, но си отспивах че в болницата стояхме 6дни и от вълнение и радост не бях спала почти.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 392
В анкетата ти няма опция за такива като мен  Mr. Green- и двете деца ги изведох веднага (считай на следващия ден след като се прибрахме от родилното). Едната е родена на 25.03, а другата на 01.08 Времето беше чудесно за разходки и не се поколебахме с таткото нито за миг. Според мен е въпрос на личен избор, но 40 дни е ненормално дълъг период Peace

Общи условия

Активация на акаунт