Отслабване след раждане

  • 8 776
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 243
Аз преди да забраменея бях 47кг в 9 месец бях 73кг в болницата оставих 10 и бях 63кг а сега без диета и упражнения съм 58кг и най гадното е че не ям много и все подържам 57-58кг ,даже ям по много сладко и все толкова килограми седя най ми е гадно че изглеждам все едно съм бременна в 4м Cryкг не ме бъркат толкова а корема ми искам да стана поне 50кг Simple Smileхраните не ми влиеят ям ни е ям мога днес 5 шоколада да изям и все седя 58кг,аз 4г подред бях 43кг Simple Smile

.








# 91
  • София
  • Мнения: 154
Мили дами кажете как прибирате коремчето, аз нещо  психясах с това коремче  ooooh!
Не съм свикнала да имам нещо такова и ми пречи не ми е комфортно. Четох за коремни преси, ама ме боли кръста след това Thinking има ли още някоя хитринка в домашни условия Blush

# 92
  • Мнения: 6 274
Никога не съм правила нищо, както вече казах...
Мисля, че просто си е до организъм...
Така, както на мен не ми личи, че съм родила три деца, така някои мацки не могат да си върнат предишния вид и само след едно детенце...

# 93
  • Мнения: 2 090
Първият път три месеца след раждането изглеждах много по-добре от преди бременността,и килограмите бяха по-малко от първоначалните.Без диети,с разнообразно хранене,и мноооого разходки.
Втория път качих повечко килограми,в родилния дом ''оставих'' 10,но има още...надявам се да успея да ги сваля със същата лекота,както първия път  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 141
Мили дами кажете как прибирате коремчето, аз нещо  психясах с това коремче  ooooh!
Не съм свикнала да имам нещо такова и ми пречи не ми е комфортно. Четох за коремни преси, ама ме боли кръста след това Thinking има ли още някоя хитринка в домашни условия Blush
мойто само се прибра, но пък няма никакъв мускул, за разлика от преди и затова лягам по гръб с ръце към тялото  и двата крака заедно ги двигам на към 45градуса и свалям обратно, но без да ги пускам до земята и така първо 10тина пъти, пък после повечко, защото не е много лесно  Rolling Eyes И още нещо-  в книгата, която чета за  гледане на бебе пише да се правят упражнения след кърмене, за да не му е кисела кърмата на бебчо.

# 95
  • Мнения: 8
Привет ... ами аз съм в процес на сваляне. Общо взето мног спорт и воля, и спазвам мой измислен режим- без сладко (освен сладолед), тестени и подправки...дори и захар.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм се тревожила за килограмите, качвам и свалям бързо,
до организъм е. Най -много свалям от нерви или от инат ,
както казва съпруга ми.
Всъщност килограмите не са толкова от значение ,
а формата, за нея се иска много спорт и упоритост.

# 97
  • Мнения: 349
Аз преди да забраменея бях 47кг в 9 месец бях 73кг в болницата оставих 10 и бях 63кг а сега без диета и упражнения съм 58кг и най гадното е че не ям много и все подържам 57-58кг ,даже ям по много сладко и все толкова килограми седя най ми е гадно че изглеждам все едно съм бременна в 4м Cryкг не ме бъркат толкова а корема ми искам да стана поне 50кг Simple Smileхраните не ми влиеят ям ни е ям мога днес 5 шоколада да изям и все седя 58кг,аз 4г подред бях 43кг Simple Smile
Извинете за спама, но как с 5 шоколада ще отслабнеш?  Shocked

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 15:05 от AnMary

# 98
  • Мнения: 215
Сигурна съм,ч  е емного индивидуално и е въпрос на метаболизъм и начин на живот. Аз отслабнах окончателно към 7мия месец на дъщеичката ни. Кърмя я до сега, но това е е оказало влияние на физиката ми. В моемнта съм почти същите килограми както преди забременяването +1,2кг.

# 99
  • Мнения: 1 170
Първият път не отслабнах, но бях толкова, колкото трябва, за да изглеждам добре. Втория път- с протеиновия режим на Дюкан. Сега, след като спра да кърмя, отново ще мина на режима Peace
dgudge, моят корем си "отиде" едва като се подложих на режима. Но аз бях качила много кг, та трудно щеше другояче да "спихне". Пробвах с фитнес, но не стана.

# 100
  • Мнения: 108
Аз качих 20 кг. по време на бременността. В резултат на раждането свалих 10 кг. и когато се прибрах от болницата още 2 кг. В резултат на застояването в къщи през зимата започнах пак да качвам и в момента съм с 15 кг. повече, отколкото преди да забременея. Не смея да пазя диети, защото още кърмя, но се надявам сега като се позатопли и излизаме повече и след като вече има пресни зеленчуци и плодове да започна да отслабвам лека-полека, че се чувствам като тюлен  Twisted Evil За разлика от повечето мами аз не отслабвам от кърменето, а точно обратното!

# 101
  • Мнения: 790
Още качвам с кърменето, но бях гледала една сполочлива диета тука, защо не я пробваш. Почети малко в тази тема и ако ти харесват отзивите, я пробвай. Повтарям, само съм я чела, нямам лични наблюдения.

# 102
  • София
  • Мнения: 154
Прочетох всички отзиви, за съжаление при мен няма как да стане с диета  Rolling Eyes аз съм с ниско кръвно пък и нямам излишни килограми, само това малко коремче, което не може да се крие вечно с колана, особено лятото  Rolling Eyes За сега започнах с коремните преси дано да помогнат  Praynig

# 103
  • Мнения: 143
Аз забременях 50кг. Отидох да раждам 72кг.
И на 40-я ден след раждането бях 54кг. И не правя никаква диета.

# 104
  • София
  • Мнения: 44 122
Мили дами кажете как прибирате коремчето, аз нещо  психясах с това коремче  ooooh!
Не съм свикнала да имам нещо такова и ми пречи не ми е комфортно. Четох за коремни преси, ама ме боли кръста след това Thinking има ли още някоя хитринка в домашни условия Blush

прави коремни преси тип каланетика....те са по-леки и щадящи кръста. освен това задължително е да има и загрявка.....
можеш да си дръпнеш и гимнастиката на синди крауфорд за раждали мами има няколко степени на трудност, почваш от първа и така...по 15 мин на ден е та и време мн няма да губиш Wink

Общи условия

Активация на акаунт