Отговори
# 75
  • Мнения: 3 294
Розичке , да ти е жив и здрав именника , много да те слушка  Hug

Геа , честита ви месечинка , да гушнеш маката принцеска  Hug

Бманолова , и аз смятам че е добре да я повторите спермограмата , поне ще имате ясна представа как стоят нещата  Hug

mimonzinq съжалявам за отрицателния тест  Hug

# 76
  • Мнения: 1 284
Прибирам се и веднага сядам да ви пиша.Благодаря на всички,че ме подкрепяхте Hug Hug Hug
За съжаление ЧХГ е паднало и в момента е 1.74 CryВ четвъртък съм при доки,да си каже тежката дума WinkЗацапване все още нямам,но мисля че е от утрогестана.Каза ми да продължа да го слагам до прегледа.Така че в четвъртък пак имам нужда от форумската сила Hug Hug HugСега ми е притеснено да не се окаже извънматочна бременност SadТова нашето женско тегло няма край Wink
Розичка,да ти е жив и здрав малкия Мартин  bouquet  bouquet  bouquet
Гея,честита трета месечинка на малката сладурана  bouquet  bouquet  bouquet
Маринекс,ти си силно момиче,няма да се дадеш така лесно на една цветна снимка.Стискам силно палчета да се похвалиш с проходими магистралки Praynig Praynig Praynig

# 77
  • Мнения: 961
Така, аз се завърнах от работа. Малко тежичко ми беше като първи ден след дълга почивка.

Днес, по-скоро от вчера се появиха болки в гърдите, което не знам дали трябва да ме радва. Лошото е че днес усещам силни болки в яйчниците. Дано не ми дойде. Днес е 11 ден от инсе-то. То аз и не знам как да изчисля кога ще ми дойде при овулация на 9 ден. Да си смятам ли цикъла 27 дена или да прибавям към датата на ову-то 14 дена?  newsm78

Мимонзиня
съжалявам за отрицателния тест.

elgedel   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 78
  • Мнения: 1 699
Мила Ели   мисля че нямаш повод за притеснение относно извънматочна, тъй като при нея ЧХГ  се вдига но много бавно.Ще ти стискаме палци мила  Hug Hug Hug
Plams мисля че по-скоро трябва да прибавяш 14 дни след овуто  Peace

# 79
  • Мнения: 965
Здравейте сладурчета ,и аз се прибрах преди малко от работа,направо съм гроги,много тежък ден ми беше днес,не можах да спя тази нощ,станахме рано за да пътуваме към Шумен ,пътуването беше ужасно просто ,не спря да вали през цялото време, а на места и мъгла имаше,абе кошмар,направо  съм като пребита  Shocked , искам да легна и да умра  Tired
Ели продължавам да стискам силно палчета мила  Praynig Praynig Praynig
Геа да е жива и здрава малката сладурка  Hug
Честит празник на всички именници,да са живи и здрави и много щастливи   bouquet
Олеее сврачето е при свекървата на гости  ............. Sick ...ужас,аз едвам издържах 2 дни....бляк
Розичке да ти е жив и здрав именника   bouquet
Маринекс ,Elsinor стискам палчета сладурки  Praynig Praynig Praynig , стига сте я мислили тази ЦС има доста по-болезнени неща от нея така че не я мислете много много ,всичко минава бързо и се забравя  Wink
Отивам да се изкъпя и си лягам сладурчета,нямам сили просто,все едно някой ме е цапнал по главата с нещо bash,така се чувствам  Shocked , айде наоплаквах ви се
Гушкам ви силнооооо

# 80
  • Мнения: 1 868
Здравейте сладурки Heart Eyes
cecitooo лека нощ мила, добре да се наспинкаш Peace
plams 14 дни след ову, стискам палчета за теб Praynig
Бманолова и аз да ти кажа като другите, макар че само пари се харчат, докато не я направиш пак няма да можеш да се успокоиш!Стискам палци да е грешна, но във ваша полза Praynig
Гея Честита ви трета месечинка  bouquet  bouquet  bouquet
Рози да ти е жив и здрав именника и само да те радва  bouquet
mimonzinq нищо мила, следващия може би ще е нашия Hug
elgedel стискам ти палци мила Praynig

Лека вечер от мен Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 4 589
Гея Честита ви месечинка.
Рози да ти е жив и здрав именника.

Ето така разбирам аз почивката...............а не сама да седя у нас, мъжо в командировка, навън вали и е студ Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 294
Добро утро  Hug

Още няма кафе... ето за несъбудилите се  Hug

# 83
  • Мнения: 3 246
 е просто не мога да повярвам че днес съм втора тук, май скоро не ми се е случвало, та по този повод да побързам и да ви пожелая усмихнат и спорен ден Hug
Минди мерсаж за кафенцето Hug
Ели продължавам с палците
Маринекс стискам и на тебе душицо Praynig Praynig Praynig

# 84
  • Мнения: 2 802
Добър ден, вече... слънчев, усмихнат и приятен ден на всички и лека работа на трудещите се ..... atwork

# 85
  • Мнения: 61
Хайде и аз да се запиша във Великденската темичка Hug.За мен краят на тази седмица ще бъде решаващ. Дано тези хубави празници ни донесът много  EFP.Стискам палци на всички Peace

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
Аз докато кажа добро утро и то ще свърши деня Embarassed Днес не ми е ден - счупи ми се любимата ваза в ръцете, изтървах си покривката на тентата на ресторанта под нас... Чудя се още какво ще ми се случи до края на деня newsm78

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Здравейте и от мен, момичета!   bouquet

Рози, Честит Имен Ден на малкия Мартин на патерица! Да е жив и здрав и много да те слушка!  newsm51

Гея, Честита ви трета месечинка!  Grinning Мила да расте здрава и все така чаровна ...  baloni Много я харесах на снимките ... пу ...пу ... Grinning

БМанолова, във вашия случай аз също бих повторила резултата, още повече че има такава разлика с предишното изследване.

Ели, дано нещата се наредят, миличка  Hug

Маринексче, чакаме да ни кажеш резултатите от ЦС и да ни се похвалиш колко геройски си се справила ...  Grinning Hug

# 88
  • Мнения: 961
Хайде още един работен ден го избутахме. Аз ще съм на работа и на Великден, така че почивка няма да има за мен. Само в петък, че ще съм в Пловдив. Мен все още си ме наболяват яйчниците, вчера вечерта и бодежи се появиха, но лелката още я няма ( дано и да не дойде). Мислех утре да правя тест в къщи, но ще отложа за петък сутринта. Това е засега от мен. Отивам да готвя, че умирам от глад.

# 89
  • Мнения: 1 768
Ето ме и мен най сетне довлякох се до масата  Wink
Първо , честито на малчовците на Розичка и Геа ! Момичета да са ви живи и здрави , да ви носят само радост и весели преживявания!
Второ , днес макар снимчицата да ми беше насочена за 15:00ч , се наложи да почакам до 17:30ч и накрая попитах док иска ли да му се усмихна широко , като за цветна снимка  Laughing Е човека беше на две операции и не му се сърдя , но ми се скъсаха нервите , по напрегнато не ми е било от първото инвитро. Болка си имаше и , макар да бях взела всички мерки , боля и то яко- вярно две минутки , но яко. Признавам си без бой , охнах два пъти и се бъзиках с док , че нося на ракия яко , ама на болка не .  Laughing  Резултата от всичко написано по горе е :
Две проходими магистралки  Laughing
Сега кървя , но вероятно е нормално , ако го знаех поне щях да си нося една превръзка , ама кой да ми каже  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт