Рицарки на Бялото кантарче 13.04.2009 - ...

  • 18 741
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Главоболна съм, МеЦейна и други... Да не разправям колко черен шоколад омахах вчера... Дай Боже, да е било за последно. Старая се да лоча повече вода.

Хубав ден, красавици. Литъл, благодаря за темичката Hug

# 16
  • Мнения: 1 387
Привет,рицарки!  bouquet Hug
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ,КОИТО СА ПРАЗНУВАЛИ!
Литъл,мерси за темата!  bouquet
Завръщам се и аз във вашите редици и за кой ли път започвам вталяването отначало!Имах малко здравословни проблеми,изпити и т.н...извинения Embarassed,но вече"влизам в релси".За сега ще карам на мои режимни стъкмистики,но съм си купила вчера книгата на Пол Маккена и се надявам да ме вдъхнови!Започвам да я чета и да слушам диска!

# 17
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Днес ми изтекоха очите от взиране. И малко си поревах, ама ще ми мине. Утре - повече.
Хубава вечер!
П.П. С манджата не беше добре. Оказа се, че едно парче торта предателски се е скрило зад киселото мляко и сърце не ми даде да го метна нейде на друго място, освен в устата ми. Confused Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 280
jd, и моето сърце е като твоето,не ми дава да правя грешни стъпки..моята уста е най-доброто скривалище... Embarassed  Мариетка ми каза в миналата тема да минавам по-редовно и ето как веднага слушам... Hug
Много съм добре,отслабнах и пак качих през зимата малко кг.....е,не  чак пък много малко де...ама то пък моето срам нямаше бе..едно хапване...като приказка без край. Сега пак тренирам,пак диетувам,пак свалям..но от утре съм решила да направя едно моно за 7-10 дни,прииска  ми се малко промяна..
Дано да е успешна,и на вас желая много воля и амбиция! Утре пак ще намина да докладв Hugам.

# 19
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Едно кафе рано рано:


Пия си моето  и се приготвям за фитнес!
Пинки,Хепи драго ми е да ви видя.
Мими дано всичо да е наред със синчето!
Милее,днес да си по добре,и аз тези дни съм с постоянно главоболие,ще мине.
Литъл Hug!
Корсето да снима полата и да се показва!
Мойте нови дънки вече заплашително се смъкват,мога да ги надявам закопчани.
Имаше още ама newsm78
Айде до после!

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден на Марти на Ванчето! Прекрасна младост, много щастие и успехи! Весел празник на всички!

# 21
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Честит имен ден на Мартина    bouquet  Много здраве и усмивки  Hug
за имения ден и на моя тийн .

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 09:35 от рак пустинник

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Роси, извини ме  Embarassed- злото да го забрави Peace!

Да е жив и здрав Мартин, да преуспее в живота, да е гордост за мама и тате и всички край него!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 642
Честит Имен ден на Мартин и Марти bouquet  bouquet  bouquet Да са живи и здрави  Hug

Пинки и Хепи, драго ми е да ви видя   bouquet

Днес нещо съм кисела, затова се махам оттук  Peace

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пък аз забравих - 60,4 bowuu.
Ассе, Корсе, споко, явно при вас няма да седна. Ама и така, на крайчето, си ми е добре.
Онзи ден комшиите на село се пресрамили да питат свеки мъжО що си е взел нова жена и как тя му гледала децата Twisted Evil...ха сега де, пуснаха ли му приказката, ммм Joy hahaha Joy...

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Честит имен ден на Марти и Марти! Simple Smile Да са много, ама много щастливи!

Корсе, що бягаш? А снимка на полата, а, А?

Реших да изхвърля всички по-широчки неща. Особено, дето ги събличам закопчани. Ама ха, само ме объркват. Поръчах си нови панталони, 4 чифта, от Ла Редут, по 2-3 евра. Да се стягам аз, че да не ме стягат те, като дойдат.  Mr. Green

Мариетке, страаашен комплимент! hahaha

# 26
# 27
  • Мнения: 2 492
Как сте момичета !?
Аз се чувствам идеално , въпреки усилието на някои колеги .

Консултирах се с колежка / по възрастна и от доста години във фирмата / по един въпрос и после въпросната седнала да разправя наляво и надясно , как може това да не го зная .

Интересно някой хора са забравили , че и те в началото не са постъпили научени ... но както и да е .
Обица на ухото за в бъдеще .

Диетична съм , хапвам салатки , почти никакво месо и основно яйца , сиренце и кашкавал .
Вчера ядох уникална салата от авокадо , маруля , синю сирене , доматки , лимонов сок и зехтин .
Днес закуската - ананас , за обяд бейк ролс и кисело мляко на айрян , през деня ще си пия млекце с нес и за вечеря супичка .
Супата е от зеленчуци и фалшиво фиде - докато ври водата пускам през сито яйца .

Мариетка горкият ти мъж , сега ще го гледат лошо бабите от махалата . Simple Smile


# 28
  • Мнения: 1 934
Честит Имен Ден на Марти и Мартин!Много щастие,здраве и успехи!

Мариетка,брабо за килограмите,за бабите Mr. Green

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде моля на лични някой да ми обясни като на олигофрен как стават поръчките в ЛаРедут  или Ибей newsm78...

Пуки, аз отдавна съм се опарила...сега - ровя, чета, ама не питам никой...е, освен вас де Mr. Green.

Пильоооо, въх, уплаши детИту бре...що така Rolling Eyes?

Ъхъм, бабите имат нова тема за разчепкване - колко ли ме тормози мъжО Twisted Evil. /хи-хи-хи, сега как ли ще си изкупва вината hahaha.../

Общи условия

Активация на акаунт