Нужен ми е съвет, моля помогнете !!!

  • 2 528
  • 35
  •   2
Отговори
# 30
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ ИНТЕРЕСУВА Е ТЯ ДА Е ДОБРЕ!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 17 368
Ами остави я тогава де, нали тя това иска от теб, за да е добре.

# 32
Аз точно и това и направих, мисля че вече написах какво съм решил да правя!
Просто ще чакам,тя сама трябва да реши дали иска да бъде с мен или не.
Но мисля че не ме разбирате какво точно имах в предвид като започнах темата (може би беше лоша идея).
Повечето от вас ми дават съвети,които точно тя не би харесала,ако кажа аз съм виновен то никак няма да и хареса,познавам я добре,не обича да се обвинявам за това което е станало.
Но мисля че вече може да се приключи темата. Взел съм своето решение вече.
Благодаря ви все пак!!!

# 33
  • Мнения: 0
Но мисля че не ме разбирате какво точно имах в предвид като започнах темата (може би беше лоша идея).

Може и да не ти се вярва, но повечето сме минали оттам, а съветите са по-скоро практични отколкото теоретични  Thinking

 

# 34
Знам че не съм първия който минава през това.
Видях доста мнения по въпроса, от които дори си извлякох поука.
Ако трябва да си призная че грешката е била моя ще го направя. Просто вярвам в това че и е хубаво когато е с мен. Знам също така че и много си ме обича,че иска да бъде с мен. Но това което иска тя в момента е да остане на саме със себе си. Аз винаги съм уважавал нейните решения, както и това също. Не мога да отрека и че имах и някои егоистични действия на пръв поглед, но не съм го направил заради себе си, а заради нея. Нашата връзка не беше изградена върху това да сме просто двама заедно, ние бяхме повече от приятели. Нямаше нищо което не сме си споделяли. Казвам ви че ми пука за нея повече от колкото за мен самия,после решавайте дали съм егоист.

# 35
Ако някой иска да ми даде съвет,моля да ми пише на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт