Новата частна клиника във Ветрен (Бургас)

  • 130 308
  • 2 409
  •   2
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
*АнАн*, това исках да кажа и аз! Когато даден труд се заплаща справедливо и има добри ръководители, тогава смятам, че и резултатите ще са отлични!  Peace

# 16
  • Burgas
  • Мнения: 214
И аз много искам да не ходя до Варна или Сливен. Дано тук всичко да е ок и има достатъчно добри лекари за да си родя  тук във Ветрен Praynigмного ще се радвам Hug

# 17
  • В мечтите
  • Мнения: 639
И аз много искам да не ходя до Варна или Сливен. Дано тук всичко да е ок и има достатъчно добри лекари за да си родя тук във Ветрен Praynigмного ще се радвам Hug
Аз разбрах за Сливен че имало много циганки тъй като се поема от здравната каса и не се плаща и е пълно с тях,а за Варна че напоследък доста често се среща вътре-болнична инфекция  Sick... което и в двата случая не си заслужава като и двете можеш да ги получиш и тук.Аз раждах тук има ВИП сектор с акушерка,верно не е петзвезден лукс но няма циганки тихо и спокойно е,акушерката е на разположение по 24 часа.Сигурно новата клиника ще е много по хубаво все пак ще се заплаща и все пак ще е ново  Peace

# 18
  • Burgas
  • Мнения: 214
Първото ми дете като се роди в АГ Бургас имаше вътреболнична инфекция :cry:20дена лежа в болница на антибиотик. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 85
И аз много искам да не ходя до Варна или Сливен. Дано тук всичко да е ок и има достатъчно добри лекари за да си родя тук във Ветрен Praynigмного ще се радвам Hug
Аз разбрах за Сливен че имало много циганки тъй като се поема от здравната каса и не се плаща и е пълно с тях,а за Варна че напоследък доста често се среща вътре-болнична инфекция  Sick... което и в двата случая не си заслужава като и двете можеш да ги получиш и тук.Аз раждах тук има ВИП сектор с акушерка,верно не е петзвезден лукс но няма циганки тихо и спокойно е,акушерката е на разположение по 24 часа.Сигурно новата клиника ще е много по хубаво все пак ще се заплаща и все пак ще е ново  Peace
Да в Сливен има много циганки ,но те са в ОБ и там почти нищо не се заплаща,но Naughtyима 2 частни болници (там се заплаща) в който и да има  циганки  те са  отделени  PeaceТака че то се равнявя на ВИП  сектор с тази разлика че там нямя хлебарки и хигиената е на високо ниво!!!Та който иска да си ражда тук в ОБ  във ВИП сектора с ВИП акушерка и ВИП хлебарки Laughing
Със сигурност всички бъдещи майки пак  ще бягат от нашата ОБ само че ще е по-наблизо  тук до Ветрен.Успех на всички които ще изберат да раждат в новата частна клика във Ветрен    bouquet

# 20
  • В мечтите
  • Мнения: 639
И аз много искам да не ходя до Варна или Сливен. Дано тук всичко да е ок и има достатъчно добри лекари за да си родя тук във Ветрен Praynigмного ще се радвам Hug
Аз разбрах за Сливен че имало много циганки тъй като се поема от здравната каса и не се плаща и е пълно с тях,а за Варна че напоследък доста често се среща вътре-болнична инфекция  Sick... което и в двата случая не си заслужава като и двете можеш да ги получиш и тук.Аз раждах тук има ВИП сектор с акушерка,верно не е петзвезден лукс но няма циганки тихо и спокойно е,акушерката е на разположение по 24 часа.Сигурно новата клиника ще е много по хубаво все пак ще се заплаща и все пак ще е ново  Peace
Да в Сливен има много циганки ,но те са в ОБ и там почти нищо не се заплаща,но Naughtyима 2 частни болници (там се заплаща) в който и да има  циганки  те са  отделени  PeaceТака че то се равнявя на ВИП  сектор с тази разлика че там нямя хлебарки и хигиената е на високо ниво!!!Та който иска да си ражда тук в ОБ  във ВИП сектора с ВИП акушерка и ВИП хлебарки Laughing
Със сигурност всички бъдещи майки пак  ще бягат от нашата ОБ само че ще е по-наблизо  тук до Ветрен.Успех на всички които ще изберат да раждат в новата частна клика във Ветрен    bouquet
Аз се извинявам много но да ти кажа честно за една седмица нямах посещение от ВИП хлебарки.. пък и другото което да ти кажа  за Сливенските болници не мисля че не са посещавани от ВИП циганки и  хлебарки. Но кой както иска и го предпочита  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Запис да следя.
Само да кажа че за 6 дена престой в нашата ОБ не се срещнах с нито една хлебарка- никъде.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Запис да следя.
Само да кажа че за 6 дена престой в нашата ОБ не се срещнах с нито една хлебарка- никъде.
да кажа и аз- преди 3 години родих и за 5 дена престой също не видях нито една хлебарка в Бургаското родилно!  Peace

# 23
  • Мнения: 85
еееееееееее!!!!Стига сте я хвалили нашата ОБ.Имам чувството че като сте се набутали и сега искате и другите да набутате с тия приказки за'' прекрасният'' рай който ни очаква там  Rolling EyesАз преди 5 години раждах там и видях за какво става въпрос ooooh!През деня наистина нямаше  хлебарки , но вечерта - лелееееее. ooooh! ooooh! ooooh!
От познати които са раждали скоро,разказват че  сега е същата работа с единствената  разлика че са сложили капаци на тоал. чинии !
Но все пак всеки си избира къде да роди. Peace

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:35 от Samanta 81

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Права си всеки избира къде да роди, две деца съм родила там, като второто преди една седмица, сама си прави изводите.
А и никъде няма хвалби- а само констатиране на факти, има разлика, нали се сещаш. Не е рай- но не е и ад., просто държавна болница.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се да следя темата!

# 26
  • Мнения: 85
Права си всеки избира къде да роди, две деца съм родила там, като второто преди една седмица, сама си прави изводите.
А и никъде няма хвалби- а само констатиране на факти, има разлика, нали се сещаш. Не е рай- но не е и ад., просто държавна болница.

Да са ти живи и здрави  bouquet
А за изводите-  да всеки  сам си ги прави newsm10

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
В интерес на истината,персонала един такъв със самочувствие,особено санитарки и акушерки долу в родилното.Но и двата път,като раждах все си мислех за това как ще видя детето,да е живо и здраво.Секцио раждах по медицински причини,6 дни изтрайва се.

# 28
  • Burgas
  • Мнения: 214
И аз изтърпях 6 дни newsm78 но не съм отишла в ОБ за да оцелявам и да им гледам хлебарките, а да има доктори които да се грижат адекватно за детето ми и за мен. Не ме интересуват хлебарките им и отношението им а да си разбират от работата, не да претупват пациентите а да работят съвестно Peace
На всяка пета майка детето и излиза след вътрешноболнична инфекция, както беше и моето и нищо не можеш да направиш.
Не искам да ходя повече там никога Crossing Arms Crossing Arms

# 29
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Права си всеки избира къде да роди, две деца съм родила там, като второто преди една седмица, сама си прави изводите.
А и никъде няма хвалби- а само констатиране на факти, има разлика, нали се сещаш. Не е рай- но не е и ад., просто държавна болница.

Да са ти живи и здрави bouquet
А за изводите да всеки сам си ги прави newsm10
Абсолютно съгласна съм всичко да е наред с дечицата все пак не си на хотел а си отишъл да раждаш така че 5 дена все се изтрайва, аз съм си родила и двете дечица тук със секцио така е не е рай но се търпи.Зависи си от жената. newsm53

Общи условия

Активация на акаунт