Новата частна клиника във Ветрен (Бургас)

  • 130 325
  • 2 409
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 863
И аз съм "за" сряда.Макар и по-далечна спрямо вас, и мен вече яко ме гонят нервите.Че предния път синът ми тръгна цели 2 седмици по-рано...

# 2 341
  • Мнения: 188
Ей,сладурки само един ден не влязох и колко нещо сте изписали.Та да започна едно по еднооооо:

Meni да ти е жива и здрава Рая на теб и татко и.Избрали сте и страхотно име,дано и носи много много късмет!!!   bouquet

Melly сбит но много ясен и пренасящ в събитието преразказ. Чуден репортер  Laughing

За среща много съм ЗА обаче моя бъдещ батко е болееен и ако не лепна нещо дотогава ще гледам да дойда, ако ли не Краси да не си помислиш че съм те забравила ще стискам силно палци и оттук Hug

Отивам сега да си нахраня челядта! Хубава вечер от мен "пълнежки", "непълнежки" и на малкииите "пълнежчета"

# 2 342
  • Мнения: 48
Искам и аз с вас на кафенце, че ми домъчня за всички, но ми е далечко от тоз Меден Рудник докато сляза ще трябва да се връщам затова целувки на всички от мен и да пишете как е минала срещата Hug

# 2 343
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, сигурно е обсъждано назад, но неможах да намеря инфо, относно това, дали изследванията за "Дева Мария" - Васерман, Хив, австралийски антиген, ПКК - минават по ЗК? И кога се пускат? За алерголога  разбрах  Peace Питам защото тези изследвания ще ми трябват и по друг повод и се чудя дали да изчакам или да ги пусна още сега?

# 2 344
  • Бургас
  • Мнения: 890
 Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12

# 2 345
  • Мнения: 226
Момичета, сигурно е обсъждано назад, но неможах да намеря инфо, относно това, дали изследванията за "Дева Мария" - Васерман, Хив, австралийски антиген, ПКК - минават по ЗК? И кога се пускат? За алерголога  разбрах  Peace Питам защото тези изследвания ще ми трябват и по друг повод и се чудя дали да изчакам или да ги пусна още сега?

Да - по здравна каса са. Спина е безплатен в ХЕИ и няма значение кога ще ги направиш / специално тези / . Пускай ги.

# 2 346
  • Мнения: 226
Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12

До колкото разбрах прИмоцията е до края на ноември. На моменти си мисля, че ако се шашна много може и аз да се възползвам от нея. Дано болките ми да са търпими.

# 2 347
  • Мнения: 206
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12

На мен ми казаха, че е 6 месеца т.е. до края на март някъде.

# 2 348
  • Бургас
  • Мнения: 890
 smile3508 май ще се възползвам от намалението и ше си поискам една упойчица...
Благодаря ви момичета!  Hug
Лек и успешен ден!

# 2 349
  • Мнения: 157
Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12


Да, още е в промоция Peace Вчера се чух с Гери и понеже ти ми спомена я попитах. Wink

# 2 350
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, сигурно е обсъждано назад, но неможах да намеря инфо, относно това, дали изследванията за "Дева Мария" - Васерман, Хив, австралийски антиген, ПКК - минават по ЗК? И кога се пускат? За алерголога  разбрах  Peace Питам защото тези изследвания ще ми трябват и по друг повод и се чудя дали да изчакам или да ги пусна още сега?

Да - по здравна каса са. Спина е безплатен в ХЕИ и няма значение кога ще ги направиш / специално тези / . Пускай ги.

Мерси, мила. Питам, защото когато питах Добрева за тези изследвания, каза, че неможе да ми даде направления за тях и трябва да си ги плащам  newsm78 И колко време преди раждане, ви дадоха направления за тях?

# 2 351
  • Бургас
  • Мнения: 890
Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12


Да, още е в промоция Peace Вчера се чух с Гери и понеже ти ми спомена я попитах. Wink

Благодаря ти mimozi, да нагушиш малкия от мен!  Hug

# 2 352
  • Мнения: 157
Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12


Да, още е в промоция Peace Вчера се чух с Гери и понеже ти ми спомена я попитах. Wink

Благодаря ти mimozi, да нагушиш малкия от мен!  Hug


Моля! HugВесе, вече спокойно отивай да раждаш smile3503
Днес бях на преглед (за шева и корекциите) при Драгнева.Каза, че съм за снимка, все едно не съм раждала два пъти smile3534.

# 2 353
  • Бургас
  • Мнения: 579
Здравейте момичета! Да пишете после как е минала срещата ви.

# 2 354
  • Бургас
  • Мнения: 258
Еее, много съжалявам, че не можах да дойда на срещата, но днес ходих на изследвания и свърших чак към 13.00 часа. Пишете как мина, има ли нови снимки? Красиди, стискам палци за утре /нали тогава беше/ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт