Изневяра....

  • 10 215
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Писах й на пощата от неговата поша, че съм разбрала. Съвсем без обиди ,бе з кавги,искам просто отговори,защо е постъпил така,ако той не може да ми ги даде, тя вероятно ще може....ще ми се да чуя какво ще обяснява на мъжа си ако ии той разбере....
Осъзнаваш ли, че какъвто и да е отговора - няма да ти стане по-добре от него... ?

# 76
  • София
  • Мнения: 17 369
Писах й на пощата от неговата поша, че съм разбрала. Съвсем без обиди ,бе з кавги,искам просто отговори,защо е постъпил така,ако той не може да ми ги даде, тя вероятно ще може....ще ми се да чуя какво ще обяснява на мъжа си ако ии той разбере....
Осъзнаваш ли, че какъвто и да е отговора - няма да ти стане по-добре от него... ?

Нито пък ще ти даде отговора защо мъжът ти го е направил.
Теб какво те интересува тя защо го е направила?

# 77
  • Мнения: 504
Това ми напомня една случка като младежКА Grinning Когато едно гадже ми изневери на купон на който аз не присъствах. Срути ми се света, скарах се първо с него и после - газ към мацката, която познавах. Ами ... нищо не можа да ми каже. Никаква причина. Освен че ми описа детайлно какво са правили и аз още повече се сдухах. Зарежи я, нея да я мисли мъжа й.

# 78
  • Мнения: 2 448
Ох, тъкмо бях на път да и съчувствам на щастливо омъжената и взех, че дочетох темата. Обяснение от другата искала, че и какво щяло да стане, ако нейния мъж научил.  ooooh!

# 79
  • Мнения: 562
Писах й на пощата от неговата поша, че съм разбрала. Съвсем без обиди ,бе з кавги,искам просто отговори,защо е постъпил така,ако той не може да ми ги даде, тя вероятно ще може....ще ми се да чуя какво ще обяснява на мъжа си ако ии той разбере....
Осъзнаваш ли, че какъвто и да е отговора - няма да ти стане по-добре от него... ?

Нито пък ще ти даде отговора защо мъжът ти го е направил.
Теб какво те интересува тя защо го е направила?

 Peace

# 80
  • Мнения: 10
Ох, тъкмо бях на път да и съчувствам на щастливо омъжената и взех, че дочетох темата. Обяснение от другата искала, че и какво щяло да стане, ако нейния мъж научил.  ooooh!

Не го казвам със злоба,а се чудя как ще се скапе и той ако научи

# 81
  • Мнения: 2 448
Ох, тъкмо бях на път да и съчувствам на щастливо омъжената и взех, че дочетох темата. Обяснение от другата искала, че и какво щяло да стане, ако нейния мъж научил.  ooooh!

Не го казвам със злоба,а се чудя как ще се скапе и той ако научи

Недей да ги мислиш, може да живеят в отворен брак. Има много такива. И само да ровиш и чоплиш защо и как няма да ти стане по леко. Или преглъщаш, че мъжа ти е кръшкач, за който отношенията се свеждат до пържоли и боб или ако не е от тях, ами е хлътнал, си преценяващ дали би могла да превъзмогнеш мисълта, че макар и за кратко друга е била на по преден план за него от теб. Средно положение няма. Така или иначе топката сега е в теб.

# 82
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 709
Като пред съд изправихте жената,
която и без това в момента се чувства като парцал.
Защо я била попитала, какво право имала...
Така го е почувствала, така го е направила.
А ако не съм била в подобна ситуация, не бих теоретизирала по темата.
Ситуации много, никой от нас, зрителите и писателите, няма да може да ти каже какво ще се случи.
Ако си струва, ще го преживеете и ще продължите.
А дали си струва, много скоро ще разбереш.
 

# 83
  • София
  • Мнения: 17 369
Аз не теоретизирам, от опит говоря.

# 84
  • Мнения: 7 002
И аз исках да и звънна...
После реших, че няма смисъл...
Малка е...предполагам не знае, т.е. няма достатъчно опит да разбере какво се случва.
То и е ясно, де, но не напълно, предполагам.
Щастлива е да е с него, ами нека са си щастливи. Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 504

Щастлива е да е с него, ами нека са си щастливи. Rolling Eyes

И ти ще бъдеш, Еовин, даже повече от преди! Не тъгувай!

# 86
  • София
  • Мнения: 17 369
Не знам защо, изобщо не съм имала интерес и желание да комуникирам с другата. То и какво да си говоря с 19-годишна пикла де, какво ще ми каже?
Да е жива и здрава, видя какво е да живееш с мъж и да въртиш домакинство и си се върна при мама и тате.
Пък на мен ми направи услуга да намеря щастието си.

# 87
  • Мнения: 627
Аз не теоретизирам, от опит говоря.


В такъв случай ти си човека, от който авторката търси съвет. Очевидно си постъпила на принципа - "късам и хвърлям, щом ми е изневерил". И какво, намери по-добър ли. Сега сигурна ли си в този, имаш ли гаранция, че няма да ти изневери.  newsm78

# 88
  • Мнения: 3 641
Еовин, 6tastlivo_omujena съжалявам да прочета за всичко болезнено, което сте преживели. Пожелавам ви в най-скоро време да откриете истинкия за вас ЧОВЕК, който никога да не ви нарани  Hug

# 89
  • Мнения: 10
Вче не вяравам,че такъв съществъва Cry

Общи условия

Активация на акаунт