Изневяра....

  • 10 217
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 17 369
temida , не, простих първия път, разбира се, не съм човек на крайностите. Всичко при мен се случва обмислено, никога не съм била човек на импулса.
Година по-късно продължаваше да е с нея, е, аз достойнството да не съм си го намерила на улицата? По-късно научих, че това се е случвало (с една или с друга) почти през всички 10 години брак.
Пък как съм сигурна, че мъжът, с който съм, няма да ми изневери, аз си знам.  Понаучих се, понатрупах опит, започнах повече да разбирам хората. Не съм поддръжник на идеята, че всички мъже изневеряват, защото знам, че не е така.

# 91
  • Мнения: 3 641
Вче не вяравам,че такъв съществъва Cry
Съществува и още как, само недей да губиш вяра. Отделяй по-вече време на приятелите си, близките. Знам лесно е да се каже, предателството не се забравя. Той губи, продължавай с вдигната глава напред Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 158
Не мога, мила!
Не мога да спра сълзите си, лицето ми за пръв път не може да скрие болката и разочарованието.Имам дете от него....Не знам на къде сега....
  bouquet

Иди и запали свещичка това да е най-големият ти проблем. Бял кахър е това, да знаеш. Усмихни се и бъди щастлива с живота, защото, да и преди и по време на и след изневярата има живот, истински, хубав, цветен. След някои други неща, доста по-страшни, които също на хора се случват, не винаги има живот. Горе главата и не задавай въпроси за миналото, благодари, че има "сега".

Това е точно така, знам че боли, но има неща които болят много повече, това са наистина бели кахъри. Пък и според зависи как  станало. Гледай смело напред и успех. Ако простиш и нещата се оправят между вас, разбира се че пак може да живеете добре. Важното е да не се повтаря, но сме хора и понякога грешим. Дори има случай благодарение на такива грешки човек осъзнава какво има и гледа да го запази.

# 93
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 709
Бърди, знам за теб, знам, че доста си изтърпяла, докато си махнала този товар от сърцето си.
И въпреки това, не е добър варианта с генерализацията.
И го казвам, не защото искам да тая надежди, че повече на мен няма да ми се случи.
Но просто ситуациите, причините, хората са различни.
По-малко вярвам вече в безусловната безгрешност... Сега вече си имам здравословната доза неверие във всеки, не само в конкретния човек.
Затова написах - скоро ще си проличи, разбира се, ако някой не си затваря излишно очите.
Незнам защо ви се струва толкова странно, че човек в такава ситуация търси отговори отвсякъде за да сглоби пъзела.
Доколко по този начин си поставя допълнително разкъсаното сърце на тепсия пред хор, които още повече могат да го смажат, е отзелен въпрос.
Щастливо омъжена, по-добрия вариант е, че ти е казала, че не е имало нищо особено.
По-добре ли щеше да се почувстваш, ако ти беше казала, че са се тресяли от любов? Или от нещо друго  Sick, защото нали сега е куул да си изживяваме тръпката, ама така, та чак в Австралия да ни усетят .

# 94
  • Мнения: 7 002
Въобще и не си помислям, че ще намеря мъж, който няма да ми изневери Thinking
Щях да кажа, че предпочитам да не разбирам, да си прави квото ще, както беше и с този, ама...
Проклетата ми интуиция, аз дори предварително разбирам...и просто искам потвърждение  Rolling Eyes

Отделяй по-вече време на приятелите си, близките.
Ето поне за това ще ми остане време...и да уча...

# 95
  • Мнения: 627

Година по-късно продължаваше да е с нея, е, аз достойнството да не съм си го намерила на улицата? По-късно научих, че това се е случвало (с една или с друга) почти през всички 10 години брак.
Пък как съм сигурна, че мъжът, с който съм, няма да ми изневери, аз си знам.  Понаучих се, понатрупах опит, започнах повече да разбирам хората. Не съм поддръжник на идеята, че всички мъже изневеряват, защото знам, че не е така.


В тази хипотеза и аз бих постъпила като теб. Еднократната забежка, за разтоварване е едно нещо, а продължителната връзка с друга жена - нещо съвсем различно. Бих казала предателство...

И все пак, не си сигурна, че сегашният няма да ти изневери, нали?... Може би си по-опитна и ще го хванеш по-рано и по-бързо от предишния, но не би могла да кажеш - застрахована съм от това, няма да ме сполети...

# 96
  • София
  • Мнения: 17 369
Разбира се, че застраховка няма - отговарям и на темида и на лемондеси в момента.
Хората се променят, ситуациите се променят.
А на всичкото отгоре и степента ми на толерантност към такъв тип забежки е вече силно занижена  Tired
Но не може заради такъв страх да не се опитам да съм щастлива, нали?

Същото пожелавам и на Еовин и на авторката на темата  Peace

# 97
  • Мнения: 4 068
Щастливо омъжена, не обръщай злобата си към другата жена. Тя няма вина към теб. Вярно, могла е да помисли за теб като жена за жена, но в крайна сметка този, който те е предал е мъж ти. Не се унижавай повече да я търсиш и да говориш с нея. Какво ще обяснява на мъжа си е нейна си работа и дали изобщо той знае също си е нейна работа. Дали ще и прости ако разбере?-какво те бърка теб това? Не натяквай и се старай да не му показваш колко страдаш. Той знае какво е направил и ако е стабилен човек и наистина те обича в момента го боли не по-малко. Дай си време.

# 98
  • Мнения: 504
Кога , кога намират време  да го правят, бе...
Аз съм от работа , през детската за детето и  се започва вкъщи. Омръзва ми понякога, но се опитвам да съм все различна, обичаща, неомръзваща... Обаче има ли да става - няма гаранции.

# 99
  • Мнения: 627
Въобще и не си помислям, че ще намеря мъж, който няма да ми изневери Thinking


То това не е критерий, по който да ги избираш. Топлинката, грижовността, стабилността, добротата, родителските качества са доста по-важни критерии...

# 100
  • Мнения: 627

А на всичкото отгоре и степента ми на толерантност към такъв тип забежки е вече силно занижена  Tired
Но не може заради такъв страх да не се опитам да съм щастлива, нали?


Е, добре де, ако се случи нещо подобно, /не дай боже/, ама не предателство, а нещо мимолетно... пак наново ли ще почваш...

# 101
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Кога , кога намират време  да го правят, бе...
Винаги се намира време, щом има желание.
Дори и през деня в работно време - има офиси, обедни почивки и т.н., варианти много.
В тази връзка - ако мъжът ви излиза точно преди работа и се прибира веднага след края на работното време  - това нищо не означава...

# 102
  • Мнения: 10
Renci иска ми се думите ти да са ИСТИНА, отчаяно го искам Cry

# 103
  • София
  • Мнения: 17 369

А на всичкото отгоре и степента ми на толерантност към такъв тип забежки е вече силно занижена  Tired
Но не може заради такъв страх да не се опитам да съм щастлива, нали?


Е, добре де, ако се случи нещо подобно, /не дай боже/, ама не предателство, а нещо мимолетно... пак наново ли ще почваш...


Малко пооспамихме темата на авторката, но все пак ще ти отговоря.
Мъжът, с който съм в момента, е такъв тип по характер, че за да си легне с някоя, трябва сериозно да се е увлякъл по нея. Та варианта с мимолетното по-скоро го отхвърлям. Ако (недай боже!!!) се случи това, ще е сериозно.
И впрочем, ти разделяш понятията "мимолетно" и "предателство", а аз не.
Да го направи с друга Е предателство - и то такова, каквото не бих търпяла. Още повече, както и по-нагоре ти бях писала, това показва характера на човека - ако е изпитал необходимост да се разтовари в друга веднъж, то няма да остане само за веднъж. Дали със същата, дали с друга ... все тая.

# 104
  • Мнения: 0
6tastlivo_omujena ??!!  на 06.03.2009  Thinking Тема изневяра ??!!  на 13.04.2009  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт