Изневяра....

  • 10 214
  • 181
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10
Nemo от едната до другата крайност нишката е прекалено тънка.Лесно е когато си от странат ана щастливите,но когато ме сполетя и мен вече не ми е лесно да съветвам да съм положителна,Дето викат хората като не ти е минало през главата си много устата.......

# 106
  • Мнения: 7 002
Въобще и не си помислям, че ще намеря мъж, който няма да ми изневери Thinking


То това не е критерий, по който да ги избираш. Топлинката, грижовността, стабилността, добротата, родителските качества са доста по-важни критерии...
А, да, разбира се! Просто в предния пост ставаше дума за неизневеряващи мъже. Далеч съм от мисълта да ги подбирам на тоя принцип. Засега просто искам някой да ме прегърне. За другото...има време, колкото и странно да е , аз да го кажа, дето исках дете на 20 и като навърших 24 си мислех, че съм безвъзратно изпуснала момента да бъда млада майка  Laughing

# 107
  • Мнения: 0
Nemo от едната до другата крайност нишката е прекалено тънка.Лесно е когато си от странат ана щастливите,но когато ме сполетя и мен вече не ми е лесно да съветвам да съм положителна,Дето викат хората като не ти е минало през главата си много устата.......

Няма смисъл !

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 17:47 от Find_NEMO

# 108
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Какво пък ако е разведен, това нищо не означава, нито знаеш защо се е развел, нито нищо...

# 109
  • Мнения: 10
да бил е женен и какво, кажи Немо каъв е проблема????

# 110
  • Мнения: 0
да бил е женен и какво, кажи Немо каъв е проблема????

Афектирана си ! Каквото и да кажа - няма смисъл.  Thinking

# 111
  • София
  • Мнения: 17 369
Немо имаше предвид дали се е развел заради изневяра. Защото ако е - си е била изначално глупава постъпка да се хванеш с него. Ако пък ти си го развела хептен.

# 112
  • Мнения: 93
Май няма много хора, на които не са изневерявали. И на мен ми се случи. Бяхме заедно от 5 години. Върнах се от море и нещо ме глождеше, сутринта той докато си взимаше душ, му прегледах телефона и намерих интересни смс-и. Скархаме се, аз си тръгнах и така до преди десетина дни. Вече ми мина и пак си говорим и се виждаме. Да видим до кога. И аз съм му изневерявала, за това и не го виня. Болно ми беше, че ме излъга, ония подли думи: "Не е това, което си мислиш". Но вече съм готова да му простя и да забравя, но следващия път да го прави по-тайничко.

# 113
  • Мнения: 431
Съжалявам за болката, която изживявате, дами. Been there, done that. Ако ми се случи пак, ще се постарая да се държа по-достойно, а не да хвърчи перушина. Но пък от перушината олеква... Simple Smile

# 114
  • Мнения: 10
Малко ми е странно как можете да им прощавате. За мен лично изневярата е непростимо нещо.

# 115
  • Мнения: 7 002
Корус....простих, защото го обожавах...защото знам, че всеки греши...защото исках да прекарам живота си с този човек...
И сега бих простила...но, да. Няма значение. Вече.

# 116
  • Мнения: 7 002
Корус, изчисти си личните съобщения, не мога да ти пиша, препълнена ти е кутията.

# 117
  • Мнения: 228
Малко ми е странно как можете да им прощавате. За мен лично изневярата е непростимо нещо.

И аз това се чудя. newsm78  Еййй, има големи мазохисти  ooooh!

# 118
не мога да дам съвет на никого, защото всеки е различен, но мисля че ако разкажа моята история, може би ще помогна на някой.
С мъжа ми бяхме 4,5 години заедно, имаме едно дете. Случайно разбрах от един мой колега, че е видял мъжа ми на вечеря в един ресторант с една мадама (която се оказа бившата приятелка на един негов приятел). Имах чувството , че умирам като чух това, първото нещо което ми хрумна че колегата ми се е препознал. Прибрах се вкъщи попитах мъжа ми и той си призна всичко, каза че не се е стигнало до секс, но са били танцували заедно и са се гушкали.
Незнам дали при мен му е липсвало нещо, по-красива съм, по-умна съм, секса е бил винаги много добър и доста често. Оправданието му беше, ами тя ме покани. Много се чудех дали да простя или не, не бях сигурна дали е имало секс или не, смс-и не бях намирала.
Най-накрая му казах да се маха, не можех да живея без доверие в някой. Той направи всичко възможно за да ме върне, половин година след раздялата още ми пишеше любовни смс-и, молеше ме. Но аз бях охладняла към него. Въпреки това склоних да си дадеме още един шанс, поживяхме още около година заедно, след което аз изневерих и го оставих, не почувствах никаква вина, напротив, чувствах се като охоо върнах ти го тъпкано. След това се позамислих, че всъщност разума ми му е простил, но не и сърцето.
Сега ако бих върнала времето назад бих го зарязала още при научаването, не бих си губила времето с него и втори шанс.
Няколко месеца след това срещнах мъжа на живота ми  Heart Eyes , и затова трябва да благодаря само на бившия, че ме е отървал със лъжливото си присъствие.
Не бих дала НИКОГА шанс след изневяра, а бих поставила ново начало на живота си, защото всяко препятствие в живота ни дава възможността за нова начало и по-дибър живот !
 Hug

# 119
със мацката не съм се карала, даже не съм и споменавала нищо, познавахме се, правех се , че нищо не знам, не ми се искаше да губя достойнството си,
но признавам си зад гърба и пуснах слух, че има трипер, и доста пичове я отбягваха месеци след това. Все пак малко отмъщение трябва да има  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт