Изневяра....

  • 10 218
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 296
Еовин, говоря принципно. А ти си пример за това, че има хора, които мислят трезво, адекватно и с мисъл за себе си след такова нещо. Браво за което Peace

# 136
  • Мнения: 228
Ами да, не е добре да се зарича човек. А също и да мисли за "нероден Петко" предварително. (Защото ми се струва, че ако търсиш керливи ризи, винаги можеш да изкопаеш поне една, макар и всичко навид да е розово. Затова преди да почнеш да ровиш някъде, трябва да си отговориш дали си готов да намериш всъщност. Това - за всички, които ровят по gsm-и и пощи. Т.е. човек сам може да се вкара във филм.)

Нали се сещаш ,че понякога филмите са по истински случай PeaceОт вкарването във филми до игра в същите /главна роля , разбира се /има един миг.Наречи го шесто , седмо чувство.

# 137
  • Мнения: 599
Та после го изнудвах да си признае да видя дали съм била права.
Laughing

Ох, Ео, радвам се, че така с хумор приемаш нещата(въпреки, че едва ли ти е смешно)-това е предпоставка за много силен характер и човек стъпил здраво на земята.
Успех ти желая и дано намериш човека, който да те оцени  Hug

# 138
  • Мнения: 1 296
....................Затова преди да почнеш да ровиш някъде, трябва да си отговориш дали си готов да намериш всъщност. Това - за всички, които ровят по gsm-и и пощи. Т.е. човек сам може да се вкара във филм.)

Нали се сещаш ,че понякога филмите са по истински случай PeaceОт вкарването във филми до игра в същите /главна роля , разбира се /има един миг.Наречи го шесто , седмо чувство.

И това е вярно, за съжаление.

# 139
  • Мнения: 139
със мацката не съм се карала, даже не съм и споменавала нищо, познавахме се, правех се , че нищо не знам, не ми се искаше да губя достойнството си,
но признавам си зад гърба и пуснах слух, че има трипер, и доста пичове я отбягваха месеци след това. Все пак малко отмъщение трябва да има  Twisted Evil

Такива като теб са ми любими просто, шапка свалям.
Това да съчетаваш "съдия - изпълнител" и "Господ-Бог" едновременно сигурно не е лесно, ама к'во ли разбираме ние простосмъртните.

# 140
  • Мнения: 10
Като че ли по-страшна е вътрешната война със себе си, да го обичаш и същевременно да си така обиден...... smile3511

# 141
  • Мнения: 504
6tastlivo_omujena,
радвам се да прочета,че днес си по-добре. С всеки ден ще ти просветва още и още, макар да не може да изчезне с магическа пръчка. Само това "Казва,че ще спре" ме притесни. Нали не му се молиш да спира? В смисъл,че трябва да е с ясното съзнание, че ако продължи те губи!

Прегръдки на теб и Еовин. Браво, Ео, щом сърцето ти не трае при него - колкото по- бързо- толкова по- добре. Hug

# 142
  • Мнения: 10
Благодаря ти Изида!
Разбира се,че не му се моля, попитах го как ще продължим за напред, как ще постъпи той и това беше отговора му.Точните му думи бяха - "Имам намерение да спра" Не знам дали да вярвам, оказа се,че  никога не съм го познавала, не е бил човека за когото съм го мислела Cry

# 143
  • Мнения: 256
Уф, да... Кофти тръпка си е. Едва ли скоро ще дойде времето, в което да се оттърся от този така гнусен филм, в който попаднах.
Като че ли по-страшна е вътрешната война със себе си, да го обичаш и същевременно да си така обиден...... smile3511
Така е, това е най-гадно. Няма как да спреш да го обичаш изведнъж, след всичко, което сте преживяли заедно. Но, просто вдигаш глава и продължаваш. Аз го карах малко на интуиция и блъфирах, а то се оказа, че фактите, които му струпах, не са само плод на моите сънища, а самата истина. След това се и поразрових малко, и наистина се оказа, че съм била права. Намразих го, много, разбрах всичко, ама наистина всичко за любовницата му. Знам дори и кръвната й група, знам всичко за нея, за детето й, за бащата на детето й. Бях решила да я смажа, както само аз си знам, та да не може място да си намери, светът щеше да й стане тесен. От момента, в който картинката ми се изясни се изнесох, не исках да имам никакви допирни точки с него вече. Обаче после някак си ми мина. Спрях да мисля за отмъщение. Пуснах документи за развод. И се опитвам да повярвам, че ще има справедливост и за мен. Всичко се счупи. Но той, за разлика от твоя съпруг направи точно НИЩО, за да залепи обратно частите... Сега ми е гадно за детето. Тъпо е да расте само с майка си. Но по-тъпо би било да расте и с баща си, на който за нищо вече не бих могла да вярвам. С малко бебе в ръце, ситуацията бе доста коварна, няма какво да те лъжа. И ако някой разправя, ще ти мине, не му вярвай, не минава просто така. Не знам изобщо минава ли, ако ми мине, ще ти кажа.  Wink И все пак, детето е всичко. Искам да бъда обичана и като жена, не само като майка и като дъщеря, но явно любовта по филмите я няма. А, бях убедена, години наред, че това не е така, че нашата любов е истинска и вечна. Е... няма нищо вечно се оказа!  Ако можеш да плачеш - плачи, аз не успях, нямах време за това, но казват, че помага, после се гримирай и излез, бъди жена, заради себе си! Светът ще стане малко по-красив, само се усмихни, дори и през сълзи!

# 144
  • София
  • Мнения: 17 369
"Имам намерение да спра"

Евентуално някой ден?
Що за глупости са това бе! Или спира тук и сега или чао, какви са тия али-бали ...

Лично мнение де ...

# 145
  • Мнения: 256
Бърди, няма как да го промени. Дори й да й се закълне, че спира, вече никога няма да постъпва така с нея. Едва ли би изтраял много. Веднъж кривне ли, тя прости ли, връщане назад няма. Ще си прави каквото си иска и занапред. Но сигурно в началото, ще се опитва поне да се прикрива.  Бил е честен с  " имам намерение да спра". Сигурно е така, но до кога... Малко хаотичен пост, драснах, извинете, ама и аз се поразтреперах от споделеното, няма как...

# 146
  • София
  • Мнения: 17 369
Инчока , точно така мисля и аз, едно към едно с твоето мнение.

# 147
  • Мнения: 3 641
Благодаря ти Изида!
Разбира се,че не му се моля, попитах го как ще продължим за напред, как ще постъпи той и това беше отговора му.Точните му думи бяха - "Имам намерение да спра" Не знам дали да вярвам, оказа се,че  никога не съм го познавала, не е бил човека за когото съм го мислела Cry
Брех, много "убедително" ми звучи това. Все едно да спре цигарите ooooh! Може и да опита,ама от другата седмица. после отлага за по-следващата... Whistling

# 148
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Благодаря ти Изида!
Разбира се,че не му се моля, попитах го как ще продължим за напред, как ще постъпи той и това беше отговора му.Точните му думи бяха - "Имам намерение да спра" Не знам дали да вярвам, оказа се,че  никога не съм го познавала, не е бил човека за когото съм го мислела Cry
Брех, много "убедително" ми звучи това. Все едно да спре цигарите ooooh! Може и да опита,ама от другата седмица. после отлага за по-следващата... Whistling
Хемингуей го е казал: "Да се откажат цигарите е най-лесното нещо на света. Аз съм го правил поне 100 пъти"

# 149
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има хора спрели цигарите, че дори и наркотиците окончателно .... не бъдете черногледи

Общи условия

Активация на акаунт