Второкласници/24/

  • 52 659
  • 501
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Цял ден престоява в раницата и накрая не съм сигурна на какво прилича и какви са му хранителните качества.
Щастливци сте вие! И, вервай ми, хранителните качества на един домашен сандвич (дори след 8 часа) са къде по-добри от тези на зрънчо, чипс, сандвич с маргарин или хамбургер с кетчуп и майонеза.
Аз лично мисля да не се ограничавам само с подписване на петицията. Ще помогна с каквото мога, вкл. с писма и снимки. А лавката на нашето училище определено си е за снимане.

Моята дъщеря беше на градски лагер с Влъхвите - страшно съм доволна. До обяд учеха английски и компютри (на компютър направиха клипче от снимките, които са си направили по време на приключенията), а следобед имаха приключенски игри в гората - яздене, игри на открито, посещение на конезавода, уроци по танци, голф... Детето ми беше на седмото небе! Всъщност, аз имам прекрасни впечатление от тях oще от рождения и ден, явно добре си вършат работата хората.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте Simple Smile
Поздравявам всички Мартини и Мартиновци /включително и моя/, защото днес имат имен ден! Желая им здраве, усмивки и много късмет   bouquet

Марти ще участва в някаква сценка по английски език и е взел ролята на мишлето. Ще трябва някак си да му направя уши и опашка, а ако знаете колко не ме бива творческите дейности  ooooh!.

# 17
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!  Hug

Чудесна е инициативата. Подписах 2 пъти.  Laughing

В класът на сина ми днес по "Домашен бит и техника" днес ще изработват кошнички за великденски яйца. Кошничките ще се предоставят на благотворителен базар, който е в момента в града ни. Парите се събират за Дом за деца и младежи с умствена изостаналост в с. Просторно.

# 18
  • Мнения: 24
Здравейте!

Включвам се в темата, тъй като ни предстои преместване в Младост -3 и ще трябва да избера у-ще в квартала. Синът ми е първи клас в момента, засега съм се спряла на 81 у-ще мисля там да го запиша. Молбата ми е за помощ при избора на учител от тези които сега ще водят 2 - ри клас. Моля ви ако може да ме насочите към добър преподавател, ще ви бъда благодарна.
 
 
 

# 19
  • Мнения: 1 073
Здравейте,
ваканцията свърши и днес пак сме на у-ще.
Ние сме от 129 - то у-ще.
Поздрави и лек ден на всички.
Забравих да кажа, че подписах петицията!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние започнахме следваканционно със задачи за скорост и време (дето са ми кошмар от училище!  Laughing). Досега карахме една моторна лодка нагоре надолу срещу и по течението. Ужас! Вие стигнахте ли до такива задачи или ние нещо избързваме с материала?

Това го няма в мат`ряла за втори клас, какво избързване, догодина с това темпо ще учите дроби.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: X
Всъщност такива задачи решават в школите(курсовете) по математика.

# 22
  • Мнения: 297
Честит имен ден на Марти на Вени и на моя Марти също Sunglasses
Да са ни здрави дечицата!

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честит имен ден на всички именници! Бъдете живи и много, много здрави!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
Снощи щерката донесе реплики за пиеса. Едни имена, едни чудеса - Тегумай, Тешумай...Вълнува се! И аз се вълнувам - ако им искат костюми за първобитните хора от къде ще го търся?!

# 25
  • Мнения: 168
И аз се вълнувам - ако им искат костюми за първобитните хора от къде ще го търся?!

За първобитни хора лесно се прави. Добри, че не е Шекспир.

# 26
  • Мнения: 1 988
И аз се вълнувам - ако им искат костюми за първобитните хора от къде ще го търся?!

За първобитни хора лесно се прави. Добри, че не е Шекспир.
И какво, голи ли ще ги събличат с препаски от кожа Shocked

# 27
  • Мнения: 1 608
Снощи щерката донесе реплики за пиеса. Едни имена, едни чудеса - Тегумай, Тешумай...Вълнува се! И аз се вълнувам - ако им искат костюми за първобитните хора от къде ще го търся?!
Иван трябва да е крава в пиесата Crazy.

Днес беше и тържеството на малкия актьор. Ето го в ролята на жабата - http://entertainment.webshots.com/photo/2325992790101403610bmOdYs.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 18:52 от =^._.^=

# 28
  • Мнения: 2 282
Снощи щерката донесе реплики за пиеса. Едни имена, едни чудеса - Тегумай, Тешумай...Вълнува се! И аз се вълнувам - ако им искат костюми за първобитните хора от къде ще го търся?!
ммм... прекрасно нещо са избрали да играят в училището ви! Ако не сте ги чели, непременно потърсете за децата си "Приказки"-те на Ръдиард Киплинг. Моето издание е доста старо, А4, с невероятни илюстрации. И си остава любимата ми книга с приказки. След него съм виждала още две издания. А историята за създаването на буквите (тази с Тешумай и Тегумай), освен че е много интересна, е и прекрасно адаптирана към нашата азбука. Препоръчвам от сърце! И завиждам на тези, които ще ги четат за първи път...

# 29
  • Мнения: 987
ЗДравейте и от нас следваканционно  Hug,

Ние се завьрнахме от екскурзията , която си направихме 10-дена с децата. Ходихме на Плиска , Мадарски конник , Преслав , Шумен , Котел и Жеравна. Имахме идея да посетим и зоо в Ст. Загора ( много любимо място на децата, което посещаваме поне 2-пьти годишно) , но много се замотахме наврьщане в Котел и не успяхме. В Котел имат страхотен природонучен музей.  Peace Вьпреки , че градьт като цяло ни се видя доста запуснат и занемарен.  Thinking  Музеят вьв Велики Преслав сьщо много ми хареса - отвориха ни трезора , за да разгледаме преславското златно ськровище.
Ето и малко снимки да ни видите :  http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2273&AlbumId=129764

Честит имен ден на Мартиновците ( на патерици)   bouquet .  Ние сьщо празнувахме в кьщи ИД на нашия Мартинос.

Днес Яна няма да ходи на у-ще , за да боядисваме яйцата ( понеже са втора смяна , вечерта са на таекуондо...и нямаше как да ми помегне иньче).

На зьболекара вчера ( Яна ходи на ортодонт и носи апаратче) боядисваха зьбите на Яна с една боя , която показва кьде има Чук и Пук. МНого интересно беше. Направихме снимки и сега ще им ги закача на шкафа над мивката, за да ги гледат докато си мият зьбите. Ако ми ги пратят и на мейла ще ви ги пусна да видите - много е интересно и поучително  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт