Режимът на д-р Ори Хофмеклер 9

  • 22 096
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Здравейте момичета, ние се изгубихме ходихме малко на почивка с децата, без компютри, без лаптопи, без всякаква връзка с външния свят.
Едвам ви изчетох, от днес нататък ще съм по-постоянна.
Поздрави на всички  Hug

Ееее не можах да се класирам на 1-ва страница.

# 16
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Jerry F , аз Пиърс Броснан много си го ценя, изгледала съм всички филми с агент 007 заради него, малко взе да поувяхва напоследък/като друг мой любимец- Мел Гибсън/, но пак си го харесвам Heart Eyes.Как го правиш това с яйцата, някакъв специален подход ли имаш?Аз в четвъртък ще ги правя сигурно, някой ако знае как се варят, без да се пукат, да каже  bouquet.

Валя , най-много ми хареса песента до морето/ младежите където танцуват с плавници Joy/.

mery_79 ,и аз ще чакам да го завършат тогава Hug.За "Ефектът на пеперудата" - първата част много ми хареса, втората не толкова, сега ще видим какво са направили в третата Wink.

totoli , жалко , че не обичаш риба, тя разнообразява менюто Wink.

gvendolin_7 , липсваше ни, ако има снимки от почивката да покажеш Hug.

Аз излизам със скъпия на кафенце, малката ще я вземе баба й , та да може да поизлезем с таткото.То навън много вали, ама не е важно, има чадъри за тази работа Joy.

Режимна съм, до момента 2 портокала, чай и кафе без захар,  след малко и киви ще хапна и тръгвам.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 17
  • Мнения: 4 406
Здравейте вечерно от мен   bouquet
Мери, така завиждам, знам, че в Гърция са много по религиозни от тук. Какъв ти е степа, заинтригува ме.
 
gvendolin, сигурно страхотно сте си изкарали, а и времето до вчера беше хубаво

 totoli,  то и аз не обичам всички риби, само бели, филе и задължително замразени, другите ми миришат  Sick

Аелис, Мел Гибсън е любимеца на всички ни. В неделя гледах "Закони на привличането" - комедия, романтика. Пиърс Броснан в целия си чар (нещо малко прическата не му харесах, ама и така ще го приема в леглото  Joy)

Така от 30 яйца само 1 пукнато и то е, че не го бях до видяла. Утре през нощта ще се боядисват, че в събота не ми се разправя пак с тях.
Аелис, една колежка ме открехна.  Първо да уточня, че яйцата са ми домашни (леля ми има милион кокошки и други пернати)
Та в съда, в който ще се варят се застила кърпа. После се слага едно яйце, леко се поувива с кърпата, после друго и т.н. важното е едно с друго да не се допират. Слага се 1-2 ч.л. сол. Слага се студена вода и се варят на 1 на котлона. Моите за час стават, а също ги варих на няколко пъти, да са само на един етаж.  Май се опитах да обясня  newsm78

Аз много бях режимна, грейпфрут, малко зелена сала, вечерта краставици, сирене и гювеч без картофи и месо, нещо кантара захвръкна нагоре newsm45, но си го обяснявам с това, че ми закъснява.
Приятна вечер, момичета

# 18
  • Мнения: 535
Аелис, много ми харесва филма  Flutter Ники Илиев не ми беше симпатичен и на мен, докато не го гледах в един театър "Кожа и небе". Той участваше само за 10 минути там, но някак си се пречупих  newsm78 Главната роля играе Асен Блатечки  Heart Eyes От тогава съм влюбена в него  Crazy Страхотен е  Peace

# 19
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе kaffeetrmker_2:

                                               

Jerry F, много хубаво си го обяснила , но от самото начало ли ги вариш на 1?Аз смятах поне в началото да включа котлона на 3, да позагрее водата, и тогава да намаля на 2.За кърпата на дъното на тенджерата бях чувала, но не знаех, че се поовиват яйцата в нея, и че трябва да са на 1 ред, то затова миналата година от 40 яйца половината бяха счупени newsm77 smile3538.Аз смятам утре да ги боядисвам, а как беше, яйцата топли ли трябва да са?То и боята май в гореща вода се разтваряше, ама има сигурно указания на опаковката, ще чета smile3529.А за Мел Гибсън поема мога да напиша - толкова го уважавам тоз човек Heart Eyes, веднага след него се нарежда Пиърс Броснан, от по новичките харесвам Джерард Бътлър/ дано му изписвам правилно името newsm78/.

di_ ,Асен Блатечки съм го гледала в един комедиен български сериал, забравих му името smile3506, готин е.Ники Илиев ми е малко сладникав, но не мога да отрека, че изглежда добре, просто не е мой тип Heart Eyes.

Навън вали, а аз ще мия прозорци smile3534.Няма как , до неделя имам план за всеки един ден, няма да се оставя дъжда да ме проваля я newsm62.Утре ще варя и боядисвам яйца, в петък ще правя великденски курабийки, в събота - козунака на Наталина, това е по план, ама ще видим как ще се развият нещата.Няма как да преместя миенето на прозорци за друг ден обаче, днес скъпия си е вкъщи и ще помага да окачвам пердетата Heart Eyes.

Вчера бях режимна, но вечерята ми продължи повече от 4 часа - вечерях си нормално, дори рано приключих, но скъпия беше на разположение, събудиха го към 12 ч. през нощта, прибра се към 1ч. с една голяма принцеса и аз му помогнах да се справи с нея smile3503.

Днес закусих с ягоди, пийнах и кафенце без захар.Аз водих малката на градина, че татко й след това пак го извикаха, голям цирк беше, плака все едно е бебе , а на татко си право казва "Чао" smile3513.

Ставам, че скъпия свали пердетата, мятам ги в пералнята и почвам прозорците.

До после.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

                                         

# 20
  • Мнения: 4 406
Здравейте и от мен   bouquet

От мен закуска, което си похапвам и аз
di_, и на мен ми е сладникъв Ники, пък и откато режисира "Кажи здравей на татко"  ooooh! хептен не го харесвам, не че аз съм го гледала, разказваха ми
Аелис, колко пъти съм гледала "Атила" заради Джерард Бътлър Heart Eyes
То колежката ми беше казала, че трябва да се слагат на студен котлон, ама аз го включих първо на 4 (то моята печка не е много свят), после намалих на 1.  Всяка година позабравям как съм ги правила миналата. На моите бой пише трябва да се разтварят в гореща вода, тази нощ ще ги боядисвам и ще разказвам, а и ако са като хората ще направя снимки.
А моят мъж нищо, че не излиза на повикване задължително към 12-1 през нощта си хапва, не ме питайте как удържам  , само се старая да не съм в същата стая Stuck Out Tongue Winking Eye  Лека работа днес. И поздравления за нещата, които ще направиш, на мен ми ги правят в магазина  Joy

На мен продължава да не ми идва, съответно и кантара на горе newsm45 newsm45, а от толкова по-диетично накъде.
Ще поиграя нещо за коремните мускули, после ще ходя някои сметки да плащам
Приятен ден, момичета  bouquet

# 21
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!!!  bouquet
И аз мисля утре да боядисам яйцата (обещах на малкия да ми помага голяма мацаница ще да е).Варенето много ме притеснява ще опитам по метода на Джери. А колко минути да ги оставя да врат?
Аелис и аз се замислям дали да не спретна тази година козунак , ама нещо ми се струва че няма да успея с цялото това месене, втасване и тн. ooooh!
Това за сега от мен отивам малко на пазар!!! До после!!! Hug

# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F , то и на мен преди магазина ми ги правеше, но миналата година правих козунак и много се хареса, та ще повторя, а курабийки ще правя за първи път.Ще чакаме снимки на яйцата, сигурна съм , че ще са страхотни Hug.А "Атила" въобще няма да го обсъждам, че скъпия е до мен, не чете какво пиша , ама ми е съвестно някак Joy.Това с кантара ще е от МЦ, на мен ми дойде и аз имам лек плюс, чакам да ми свърши, че да се тегля пак Rolling Eyes.

totoli , козунака на Наталина иска по-малко месене от другите , но пак продължително си се прави, два  пъти втасва, аз половин ден си губя с него Wink.Вчера купих козунак за вкъщи, много хубав се оказа, ама ще меся, решила съм си.

То ако забелязвате аз само сладкотиите ще правя, че много обичам да ги хапвам - свекито ще прави агнешкото Crazy.

Останаха прозорците на терасата само, там скъпия ги мие, че нещо не ги измислихме както трябва като правихме дограмата и сега средния прозорец е много голям и отвън не мога да го измия ooooh!.Иначе всички останали са готови, и пердетата са сложени, доволна съм, само където няма нищо за вечеря, сега ще мисля нещо newsm78.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 23
  • Мнения: 487
Привет на всички   bouquet много ми липсвахте,но монитора ми гръмна,и нет нямах,сега всичко е наред,нямам време да ви чета,по-късно сигурно.Малката живи и здрави другата седмица е на ясла,вчера бях на родителска среща,общи неща говориха,мина добре  Simple Smile
Не съм на никаква диета,и съм 5кг. отгоре  Embarassedи до залата немога да стигна  SadНо след празниците се взимам в ръце
Аелис поздравления за темичката,чудна е  newsm51
Лека вечер на всички и много целувки   love001 ако успея, после ще чета какво сте писали


                                          

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Здравейте! Днес сутринта форума не ми се отваряше. Не знам само при мен ли е бил проблема, по-точно в доставчика? Другите сайтове си вървяха нормално, само този форум. Но сега вече влязох.
И аз ще правя козунаци, само че аз меся тестото в хлебопекарната и после си го оформям както си му е реда. Аз слагам парченца локум - оказа се, че с локум стават най-сполучливи. Изпробвала съм с какво ли не - със сушени плодове, с ядки, мармалад, сладко, разни плънки, но с локум стават просто божествени и то с локум от кутийка, а не с тези дългите, единични локуми.
Направо нямам търпение да ги направя, така ми се яде домашен козунак ...

# 25
  • Мнения: 4 406
totoli,  моята печка е стара, сменявани са й котлоните и не цвете. Варя ги един час, а от притеснение  превключвам на 2 за 10 минути, но това едва ли от значение
 Цветомира,  радвам се за малката, и за теб  Heart Eyes, а след празниците май всички дружно ще отслабваме
Аелис, поздравления, за едни ден да се справиш с толкова много прозорци  Heart Eyes И аз гледам като мъжа ми е до мен да не пиша въжделения си по някой друг хубавец  Joy
 Валя, само преглъщам като чета. На мен са ми поръчали събота да намеря козунак с локум отгоре, миналата година много го харесахме

Хапнах пак като снощи, то този гювеч край няма, но поне с едно готвене три пъти се яде.
Ние няма да сме на агнешко за Великден, че не го обичаме (по-точно аз не го обичам и съм малко алергична към него, но е внушено на мъжете, че и те не го обичат  Joy)
Та кой на котлети, кой на пиле  Joy
Аз утре съм на работа  newsm45 newsm45 и от там ще пиша
Приятна вечер   bouquet

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Цветомира , радвам се , че се появи Hug Hug Hug.Някак самотно ни беше без теб Heart Eyes.Супер е , че малката ще тръгва на ясла - ще си играе с много дечица, а и ти ще си малко по-свободна Wink.Не се тревожи за килограмите, аз по Великден също ще си дам почивка, след това ставам много сериозна Joy.

Валя, и на мен форума не ми се отваряше сутринта, отваряше ми началната страница, но не и форума, после обаче се оправи, не знам как и успях да пиша Crazy.Много ме заинтригува с този локум в козунака - този, който ще правя аз е само със стафиди, но ти все пак кажи - кога слагаш локума, като го заплиташ ли?Отгоре върху готовия за печене козунак ли го слагаш?Аз нямам хлебопекарна , чувала съм , че хубави козунаци стават с нейна помощ Wink.

Jerry F , много ме разсмя с това колко си убедителна в твърдението, че никой във вашето семейство не обича агнешко Joy.Успешен първи работен ден утре, ще чакаме да ни пишеш Hug.

Аз съм режимна днес, и с вечерята приключих, е , може малко по-късно да хапна нещо въглехидратно.

До утре Hug  bouquet Hug!

                                         

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Добро утро!



Изпихте ли кафето?

Ще боядисвате ли днес яйцата? Аз май ще нашаря малко довечера, че в събота ще пътуваме.

Аелис, като се омеси тестото в хлебопекарната (или на ръка  Simple Smile), го оставям да втаса. След това го разпъвам да стане дебело около 6-7 мм, но не с точилка, а с ръце и горе-долу оформям правоъгълен лист. Поръсвам го целия лист с парченца локум и навивам на руло. След това рулото го прегъвам на две и увивам - получава се нещо като плитка, но само от 2 "кичура", не от 3. Получената "плитка" пък я завивам да се получи нещо като кравай - съединявам двата края, слагам в съда, в който ще се пече и оставям да втасва отново - почти да удвои обема си. След това намазвам с жълтък, поръсвам със захар и пека в много слаба фурна, като освен съда с козунака слагам във фурната и купичка с вода - чувала съм, че от изпаренията на водата козунака става по-мек.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 044
Добро утро ,минавам набързо  bouquetОт мен плодчета LaughingАз уж съм режимна-едно кило само съм свалила ConfusedПочнали сме основно почистване в къщи и направо ми се зави свят ooooh!Сега се намазах с един термо крем за отслабване,сложих си сауна клин и сауна панталон отгоре един анцунг и гледайте как ще ми изтечат сланините докато чистя JoyВече ми се запали дупето CrazyАз яйцата най вероятно в събота ще ги правя,че днес ще завърша чистенето, че утре нали не се чистело,утре ще ходя на шопинг и в събота яйцата и козунаците  chefПосле пак ще пиша,отивам да  clean clean clean prostorче довечера сме на рожден ден с Алекс.Киша аз съм за такива подаръци PeaceАз миналата година си направих такъв и много съм доволна PartyА защо избра Енчев?

# 29
  • Мнения: 4 406
Здравейте   bouquet
Валя, мерси за кафенцето. Ние няма да пътуване, но не ми се боядисват в събота яйца
danielad, успех с чистенето

Минавам набързо да поздравя всички, че ми е първия работен ден  Joy (от 2 седмици)
Вчера към 2.30 боядисах яйцата, ето ги с Минчо  Joy Joy (нещо снимката не излезе ного добра)
http://foto.bg/data/6181/00165.jpg
Аелис, в гореща вода се боядисват, поне на моята боя така пишеше, но на едната боя сложих много гореща и пукнах едно яйце.

Приятен ден,  момичета


Общи условия

Активация на акаунт