Августинчета 2005

  • 73 465
  • 392
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 124
Ех, че се изненадах толкова активност в темичката ни и толкова ХУБАВИ новини!

Vnd, честито и на теб! Валето ще си има другарче в живота! Всичко да е наред и да се похвалиш до година!

 Ninche, браво за проявената смелост, да ви е жива и здрава девойката и да ви слуша и радва всички! Голямо семейство - веселба по всяко време!

Криската е супер зле настроен все още към ходенето на градина. Не пропуска всяка сутрин да ми обясни колко е "тъпа и гадна" градината и че няма да ходи. Не знам как ще е в у-ще, но и там не искал да ходи.Знае буквите и брои до над 100...Не чете, но смята до 20.

 Единствено не пропуска тренировките по футбол. От една година ходи първо малко в ФК"Септември" сега в една нова школа в Драгалевци - ДИТ. Два пъти седмично е там и е много доволен!
Та мисълта ми е, че само футбола го интересува.

Irka, американките сладурки са сигурно вече на "ти" с езика и адаптацията? Вие как се чувствате на това далечно място?!

# 361
  • Мнения: 1 878
Оооооо Нинкооо, не си се вясвала насам от доооста време  Hug, много сериозна забележка  Naughty
 Mr. Green от най-сериозната  Mr. Green

Иначе .- футбол , футбол, детето си се е ориентирало, може да е някой бъдещ Бербатов  Heart Eyes

Ирка, то и с нашата по-голяма разлика ревноста е двустранна, само дето баткото се приравнява с малкия и се прави на маймуна  Mr. Green само и само да му обърна внимание и на него, пък дори да е за да му се скарам  Crazy Пък малкия конкурира батко и се мъчи да е по-голям от колкото може (като да си реже сам с нож портокал, или да ми прави кафе  Mr. Green) и става една...............лудница.

# 362
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,привет и от мен,много мило ми стана като влезнах в темичката(отдавна не бях влизала изобщо във форума  Embarassed).
Честито на всички настоящи и бъдещи мами с второ и трето детенце,да сте живи и здрави!
Желая на всички ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!Целувки от Мариелка и Натали Hug Hug Hug

# 363
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МОМИЧЕТА ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ НИ !

# 364
  • Мнения: 1 805
Привет на всички, честито за новите бебчета! Да растат здрави, щастливи и много да ви радват!
Срам не срам, но не съм се вясвала от година и повече....
При нас няма нищо ново. Стефанаки расте, хитрува и с голямо нетърпение чака училището.
Иска да го записвам на допълнителен английски, искал да учи и иНталянски и на някакво бойно изкуство изобщо голям ентусиаст.

Пожелавам на всички ви много късмет и здраве през Новата година! А на нашите първолачета да са щастливи и ученолюбиви!

# 365
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТА НОВА 2012 ГОДИНА ! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ НИ ! Simple Smile

# 366
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честита Нова Година момичета! Бъдете здрави и късметлийки!


Irka, американките сладурки са сигурно вече на "ти" с езика и адаптацията? Вие как се чувствате на това далечно място?!


Оооо децата вече са толкова на "ти" с езика, че мен ме поправят като кажа нещо на английски с акцент.   Crazy Много добре се справят. М/у тях си говорят на английски и ми се налага често да подсещам да си говорят на български, че него започнаха да забравят. В училище са добре. Лъчка нали е 1ви клас тук - вече пише и чете на английски добре /като за първокласничка/. Ходи и на Бг училище, и там се справя горе-долу добре, но й е определено доста по-трудно на български да чете и пише. В момента ходи на гимнастика и плуване. С плуването малко я е страх, но с гимнастиката се справя супер. Много е пластична и всичко прави с лекота. Все още си е една нежна и клечава каквато си беше като малка.

Ние също сме добре. Намерихме си така да се каже мястото тук и сега ни е по-спокойно. Мъжа ми си намери работа такава каквато искаше и в каквато е добър, и се чувства доволен от това. Аз също си намерих работа за това което съм учила в Бг, а и тук изкарах един сертификат в един колеж и това ми помогна. Но определено всичко това отнема време. За да се почувстваме така и да се адаптираме, ни отне около 3 год. 3г. и половина.  Децата всяко лято ги пращаме в Бг. На тях много им харесва там и чакат летата с нетърпение. След 2-3 седмици ще купуваме самолетните билети за това лято. Аз тази година ще пропусна ходенето до Бг, че почнах нова работа отскоро и още няма да имам отпуска. А и миналата година си бях там 1 месец - сега се пада ред на него.
 
Gigi радвам се да ти видя ника. Не те бях срещала от доста време Simple Smile


# 367
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честита Нова Година! Да сте здрави, весели и доволни от живота!

# 368
  • Мнения: 1 878
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!

Нека да е здрава, пълноценна и пълна с поводи за усмивка за всички нас  Hug Hug Hug

# 369
  • Мнения: 1 190
Здравейте момичета, как сте!?

Тооолкова отдавна никой не е писал тук, че ..
Честно да си кажа и аз от миналата зима даже не съм и поглеждала, но така е с малките сладури Grinning

# 370
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, малки, малки - колко да са малки.... на по 7 години са си вече повечето....  Wink

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Добре сме ние, късаме си нервите взаимно.  Mr. Green
Май в някакъв предпубертет навлиза вече.

# 372
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Шунка, не е ли много рано още....  Crazy

# 373
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Драго ми е да видя, че някой е писал в темичката. Как са наборчетата? Вече ученици, как се справят с новите училищни задължения?

Ние сме добре. Лъчка е втори клас. Нахитряла и пораснала. Харесва й да ходи на училище и в момента е втори ден болна в къщи и е много разочарована, че трябва да пропусне училището. Утре вече ще е на линия. Ходи и на българско училище всяка събота и там е също втори клас.  Малко я помързучка да учи и пише домашни, но с натиск от моя страна - става. Все й се играе. Като я попитах кой й е любимия предмет в училище - ми отговори междучасията. Laughing

# 374
  • София
  • Мнения: 3 645
хей учениците!!!!
ами Валето е добре засега с ченгелите и буквичките- но с поведението ooooh!
Няма и месец да ходи на училище и два пъти ми се оплакаха че е палав и се бие ...
Абе направо е ужас
Но пък бързо схваща и на мн.добър плаче и се дразни ,че бил тъп...
Вече и да го набия не помага ,та сега му се сърдя и го наказвам
оффф
ако е пубертет отсега -направо ще се гръмна

Общи условия

Активация на акаунт