отзив за спрей тен и въпрос за автобронзанти

  • 88 857
  • 549
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 890
Аз като си купувах беше преди 6месеца последно, тубата беше оранжева, не кафява и беше супер.
Но много се радвам, чв накрая си останала доволна  Hug
Алведерето от ДМ ли го купуваш?

# 541
  • Мнения: X
Аз като си купувах беше преди 6месеца последно, тубата беше оранжева, не кафява и беше супер.
Но много се радвам, чв накрая си останала доволна  Hug
Алведерето от ДМ ли го купуваш?
Да, от ДМ. И другия от там ог взех, беше преди Коледа и нямаше никакъв избор, иначе гледах да взема някакъв за по-светла кожа, който се води, но нямаше.

# 542
  • Мнения: 5 890
Ще погледна като отида следващия път. На Лореалския не му харесвам само това, че ми исушава много кожата.  Tired

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
От  Сън денс аз не съм доволна.Попива бавно,от едно намазване
почти няма резултат, а като повторя, или потретя - ставам на петна.

Най-доволна бях от Дав.Маже се всеки ден, докато придобиете
желания тен, а после веднъж в седмицата.За съжаление вече никъде го няма.

Също съм доволна от пяната на Лумене и от Лореал.
Те, обаче са си класически автобронзанти и трябва да се внимава
с коленете, лактите и ръцете.

При Дав този проблем го нямаше.Затова се надявах
Сън денс да е нещо подобно, но поне при мен не даде
добър резултат.

# 544
  • Мнения: 5 890
Абсолютно същите са ми впечатленията  Peace
 Сън денс е слаб, и като се наслои става на петна, лореалския е силен и изсушава кожата.
Искам нещо средно като потъмняване, да хидратира и да не става на петна.... Tired

# 545
  • Мнения: X
Аз си мислех за някакви примеси с кокосово масло, защото то при мен хидратира страхотно кожата, но не знам дали няма да се загуби ефекта на бронзанта или на маслото.

# 546
  • Мнения: 1
Здравейте ,намерих продукти на Палмърс ...някой може ли да ми каже има ли го бронзанта който използвате и сте доволни на Палмърс ето и линка на сайта .... http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer's-Cocoa-B … dy-Gloss-5-52.htm  .Благодаря

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Да,много е добър за мен. Придава лек загар,не очаквай много тъмен тен. Купувала съм го от ФЮ и беше около 5 паунда Peace

# 548
  • Мнения: 1
Интересуваме тук дали го има този Палмърс че нещо не го виждам ето сайта ... http://www.palmers.bg/categories.htm

# 549
  • Мнения: 948
Здравейте, да побутана темата. Вие как поддържате тена от лятото. Предстои ми почивка в топла страна, а от летният загар нямам и спомен. Искаме и да се намажа с нещо....Виждали ли сте на дав и джонсън продуктите. Според мен са по леки и по не петна. Приемам всякакви предложения.

Общи условия

Активация на акаунт