ФЛУОР - давате ли допълнително?

  • 2 877
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 489
 Давала съм на баткото, но сега на малката не.

# 61
  • Мнения: 1 100
Не давам флуор, а водата, която пие е преварена. Педиатърът не е споменавал, но и да каже, няма да давам.

# 62
  • Мнения: 9 814
Не, не давам.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога не съм й давала.

# 64
  • Мнения: 81
Не, не съм давала, поради причините дискутирани по-нагоре в темата  Peace.

# 65
  • Мнения: 594
Аз не давам по съвет на педито. Каза, че вече не се давало, защото вредите били повече от ползите. А вода пият чешмяна филтрирана през кана Брита.

Това все едно аз съм го писала... С единствената разлика, че не педито ме посъветва, а аз реших така след обилното количество информация която изчетох за ползите и вредите от флуора.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давах,когато беше бебнце и още пиеше преварена вода.След като минах на Девин Розов етикет,спрях.

# 67
  • Мнения: 929
Давах известен период, но ги спрях.

# 68
  • Мнения: 1 650
Давах зимафлор до към годинка.

# 69
  • Мнения: 2 111
Никога не съм давала.

# 70
  • София
  • Мнения: 17 592
Давах, като се сетя.

# 71
  • Мнения: 4 915
Никога.

Избягвам го всячески при децата - без минерални води, и пасти за зъби безфлуорни купувам.

# 72
  • Мнения: 4 784
Не съм давала и не давам.

# 73
  • Мнения: 18
Давах флуор на дъщеря ми в продължение на около една година. Преди време случайно попаднах на тема за флуорозата. Представете си какъв беше ужасът ми когато видях снимки на деца с флуороза и установих, че детето ми(на 6 години) е със същият проблем(пада и емайла и остават грозни кафяви петна). Надявам се само като се сменят зъбките при постоянните да няма проблем. Съветът ми е да не давате флуор на таблетки или капки, а да го набавяте по естествен начин.

# 74
  • Мнения: 1 269
не.

и водата,която пие е без флуор-преварена,чешмяна.

Общи условия

Активация на акаунт