С какво правите течност за балончета?

  • 23 430
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Малее и ние се разорихме с тия балончета ! Пробвахме с какво ли не и все не става.А в аптека ли се купува глицерин ? А без рецепта може ли  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 188
е, не се бях сетила да пробвам с душ гел или шампоан, а ако не стане и аз ще купя глицерин.
много благодаря на инициативните майки!!!
а аз ще използвам докато малкиа е на ясла да си направя някое балонче, че иначе не мога да се вредя Simple Smile
поздрави и лек ден!!!
ще докладвам по-касно какво е станало в семейната ми лаборатория Simple Smile

# 17
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Върнахте ме 30 и кусур години назад.
Ех, какви балончета ставаха от най-простото веро едно време.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Пробвах с де що има химия из нас- не става. Ни веро, ни шампоан, ни душ- гел... Разори ме това дете, всеки ден по 2 лв за тези буклуци.
Но още утре ще купя глицерин от аптеката и ще пробвам. Благодаря за идеята  Hug

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, всеки ден по 2 лв за тези буклуци.

е как по 2лв.
В Сф са по стотинки.

# 20
  • София
  • Мнения: 903
такъв разтвор правя с веро за съдове, но от тия които са без балсам. С тези със баласам не става.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
, всеки ден по 2 лв за тези буклуци.

е как по 2лв.
В Сф са по стотинки.

Мда де, те и тук са по 80 ст, но ние купуваме поне по 2  Crazy

# 22
  • Мнения: 125
ОПИТАЙТЕ С ПЯНА ЗА ВАНА ИЛИ ТЕЧЕН САПУН.

# 23
  • С-я
  • Мнения: 37
Не ми е далеч детството и знам, че става с обикновен шампоан (без балсами и т.н.).

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
ОПИТАЙТЕ С ПЯНА ЗА ВАНА ИЛИ ТЕЧЕН САПУН.

Не става  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 903
ОПИТАЙТЕ С ПЯНА ЗА ВАНА ИЛИ ТЕЧЕН САПУН.

Не става  Naughty

Пробвай с обикновено веро за съдове. ( без балсам). Ще видиш. че ще стане.  Peace

# 26
  • Мнения: 31
На мен ми се получава с верото на Медикс, топла вода , 2-3 с.л. глицерин и щипка захар - рецептата не помня от къде я изнамерих, но има подобни в темата  Нашите деца / Игри, моделиране и апликации за малки и големи 2 - видях, че Мадам Х  е дала линка в началото. 

Глицерин има във всяка аптека и струва около левче, иначе наистина е много неприятно с тези китайските контейнерчета за балончета, дето детето ги излива наполовина още с отварянето.

# 27
  • Мнения: 161
да се запиша.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Да споделя опита си вече- ми не се получават добри балони  Crossing Arms Не са като китайските  Tired Къде бъркам, изпълних всичко по заръките ви  newsm78 От едно потапяне се вадят максимум 2 балона и детето негодува...

# 29
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Пробвах и с веро Фея /жълто/ без балсам- не се слага вода - чудни балони.

Общи условия

Активация на акаунт