Майчинските форуми

  • 4 620
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 755
Предимно тук ! Бебе и мама го разглеждам от време на време , но не пиша там!  bouquet
Тук съм отдавна , с няколко годишно прекъсване в постването , но като цяло единствено  в bg-mamma се помещавам!  Laughing
Тук както беше писал някой по-горе се чувствам по-комфортно, някак сред приятели!  Hug

# 106
  • Мнения: 1 305
Последната опция, тук намирам всичко което ми е необходимо като информация.

# 107
  • Мнения: 6 443
Според мен няма място за сравнение между Бг-мамма и Часът на мама.  Naughty
Сигурна съм,че и в Бг-мамма има много потребители,които са си останали само с регистрацията(както аз в Часът на мама),но може би има значение,че Бг-мамма е много по-отдавна.
Отделен е въпроса измисленето възвишаване на форумите на Часът на мама.  ooooh! Най-посещавани,бла-бла...

Имам регистрации и в няколко други форума,още от началото на бремеността.Но както беше казано малко по-назад - тъпеят  Mr. Green
Тук получавам винаги компетентна и адекватна информация на всичко,което ме интересува.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Подвизавам се само тук.Минала съм през всички споменати-не ми харесаха хич.Според мен са някакво бледо копие на този.Много си го харесвам форума и всичко,което ме интересува /не само за деца и бебета/ го намирам тук.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 760
И аз ТУК намирам всичко.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Вече съм само тук.

# 111
  • Мнения: 290
БГ-Мамма,ми е достатъчно интересен и полезен,че досега не съм изпитала нужда да посещавам други форуми!
Поздравявам целият екип на Форума!Всичко тук е толкова полезно,приятно и забавно!Продължавайте във същия дух.

# 112
  • Мнения: 2 090
Последната опция newsm10   Само !

# 113
  • Разград
  • Мнения: 518
И аз посещавам само този форум  Peace. Винаги намирам нужната информация, пък и нямам време за други форуми  Mr. Green

# 114
  • София
  • Мнения: 2 132
Че аз вече и гугъл почти не използвам, търся си направо тука, а ти други форуми...

# 115
  • София
  • Мнения: 2 227
"Да - мама и бебе, рядко (няколко пъти годишно)", но предимно съм тук.
"Часът на мама" били най - популярни - ще им се Whistling!

# 116
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
   Определено тук из форума намирам най-бързо отговори на въпросите си. В другите влизам понякога от любопитство, но напоследък съм САМО ТУК  Peace
              bouquet   bouquet   bouquet за всички, които поддържат форума!

# 117
  • Мнения: 1 187
Часът на мама - рядко

# 118
  • София
  • Мнения: 159
Определено не ми е необходим друг форум  Peace

# 119
  • Мнения: 4 784
Посещавам, но то е само заради градската тема в другия форум - "Часът...". В другите им теми и подфоруми не влизам, а и никак не ми харесва платформата им. Може и да са най-популярни, но общо взето по - голямата им част от изписан материал е спамо - чат и глупости!

Общи условия

Активация на акаунт