С шарени боички,с мънички ръчички,боядисват яйчица Януарските деца.

  • 13 985
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 387
след два прегледа не установиха нищо...явно е добре и е реакция от ваксината, което напоследък НЕ БИЛО рядко...кво ще рече напоследък, не е ясно...добре е сега....смя се, къпахме я и сега ще спинкаме...утре повече че вече яко смуче ръце, палци... Hug Hug Hug
алекс, а защо аз не съм те видяла???

# 76
  • Мнения: 1 102
Мерси момичета за отговорите.   bouquet
Лорини, браво за добрите резултати.  Hug
Ние тази вечер ходихме до Метрото да пазаруваме, малката ми кукла в кенгурото едно хубаво се наспа...Скрих и личицето че всеки надничаше да я види, аз пък не исках да ми я гледат, толкова е сладка като спи.  Flutter
За тесто за пица имам една супер рецепта от голямата книга на Иван Звездев и Слави Трифонов "Те готвят", правя цяла доза и после си я разпределям на пликчета и във фризера.
Ада, днес 5 пъти е акала и петте пъти целия гръб намазан, количеството не е много но пустия му памперс пропуска, май трябва да мина на горния размер.
За дрехи и ние почти нямаме никакви, но в края на месеца отиваме в Истанбул, там ще се прави молитва за бебето и ще видя кой какво ще донесе и после шопинг, тук дрехите са много скъпи, незнайно защо.  newsm78
Отивам да спя, лека на всички и дано таз вечер има Промоция... Praynig

# 77
  • Мнения: 45
Добро утро на всички!

Много лошо днес времето...пак ще си стоим у дома Sad...и ще изпишем темата Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 31
Замалко да ми се случи да съм първа сутрин! Направо не мога да повярвам-добро утро!!!  newsm35  4470 Днес леля ми има рожден ден, тя ми е на гости и се чудим дали да не се занесем до Рупите. Уж следобед ще е хубаво. А тортата довечера като дойде ще почерпя,  че сме и подготвили парти-изненада да не тъгува, ама тортата я поръчахме в "100 грама сладки"- нали нямам талантите на Донята

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 09:23 от Angelviolet

# 79
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютруууу.
Аз стягам багаж, че ще ходим с децата при майка ми за Великден. Да не плачете много за мен...почти седмица няма да ви досаждам, че там няма интернет...най - много да окупирам нечий чужд компютър, че тая краста...
Мюрвет, кажи къде да пращам майка на пазар, че в неделя пътува за Турция?

# 80
  • Мнения: 925
Добро утро!
То хубаво Доника се стяга за път, ама на нас кой ще ни пуска темите с това лошо време  newsm78 . Дониииииииии, не ни изоставяй  Praynig
Моят хубавец / да се оплача/ трети ден ми изтрови нервите - не ще да спи  Crossing Arms А му се спи та две не вижда... Както се казваше в една реклама : 1-3, 1-3, 1-3  Confused Какво ли не пробвахме с баща му - не ще да спи, а като усети, че нещата отиват към приспиване, такъв рев надава, че сериозно се опасявам, че ще ни изгонят от блока  ooooh! Да стои буден пак не става, защото е изморен и пак се разревава, та вече не знам какво ще го правя  Thinking
Преди малко беше една епична битка, в която излязох победител, и то не без помощта на бебешките шумове - системата за домашно кино се надува до крайна степен и така. Ама мен вече главата ми се пръска от тези шумове, а като ги спра се буди  Tired
Хайде стига съм ви пълнила главата с глупости  Hug
А с тези кухненски роботи взехте и мен да ме зарибявате. Остава да се науча да готвя, защото тази дейност хич, не ми се отдава  Sunglasses
Лек ден ви желая  Hug

# 81
  • Мнения: 60
Момичета искам да ви питам набързо пък когато мога да пиша повече.

Много съм притеснена Маги нещо сумти с нослето за пръв път ни се случва и си мисля да не би да съм я простудила или се е заразила от мен Cry.От снощи забелязах едно сумтене и си търка нослето вадя с помпат нищо, пръсках с Nisita нищо, не трябва ли да тече нещо сополки примерно.Детето няма температура но едно сумтене ли как да го опиша като пръхтене с носа, да не би да и е запушен.Това като е будна сега спи и не сумти.

Много ми е притеснено защото аз съм болна имах температура преди няколко дни сега само кашлям,педито е следобяд ще и звъня а утре сме и на консултации.Знам,че имаше бебета със сополки течаха ли тези сополки или само сумтяха?

# 82
  • Мнения: 45
На Яна не й течаха сополи, само и гъгнеше носа. Оправи се само със Стеримар. С помпата нищо не вадех.

# 83
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен  Heart Eyes

нещо напоследък хич няма време за форума и се пробвам поне да ви чета...но и това трудно става Thinking  а и сега се стягаме за великден, че ще пътуваме и съвсем липсва време.

Донииии[/color]...Честит рожден Ден от Мен ( на патерица) Бъди много глезена и обичана от своите мъже Heart Eyes

ESPA
...гледах ти снимките от преди и сега...Ами, според мен русото много ти отива Peace  не знам дали сега е подходящо да се третира косата, но с руса ти е супер...някак си ти отваря лицето.

На мен от известно време много ми пада косата...ужас направо. знам, че е временно, но се чудя, дали да не я подкъся драстично  newsm78

И аз да питам нещо....ако не сме венчани в църква,възможно ли е да кръщаваме децата?   Питам защото НЕ искам да ги кръщаваме засега, но пък свекър ми си е навил, че трябва май месец да ги кръстиме и е почнал да организира нещата......Да ама колкото и добри да са му намеренията, ние не искаме и трябва тактично да му откажем. Та си търся причина Mr. Green

# 84
  • Мнения: 865
здравейте,
ние снощи бяхме на гости с Евгени до 02часа и той се представи префектно..пак ще го взимаме...после само го преместих в леглото и си продължи Heart Eyes
дано днес следобяд да става за разходка, че трябва и да се купувам яйца...и утре ще имам забавление Laughing
за нослето-аз пръскам Стеримар, защото малко му се запушва нослето и като че ли хрипти newsm78, но и аз продължавам да кашлям и явно си карам бронхита на Дари на крак ooooh!
за кръщенето-няма значение дали имаме църковен брак..важното е ,кръстникът да е кръстен...а иначе ние решихме да го правим на 29.06-Петров ден...така се казва и момченцето на кумувете ни и той даже има и РД тогава, а Евгени става на половин годинка Grinning Grinning Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 3 249
Бръмче, достатъчно е ти да си кръстена и кръстника най-вече...Нашите също не са с църковен брак, макар че ми се върти една идейка - тази година чукват 30 лазарника семеен живот и дали да не им организирам сватба newsm78 Както съм споменавала, Георги ще го кръстим на 06.05.
Хайде, че багажа ме чака. Преди да тръгнем ще ви хвърля едно очо за последно Hug

# 86
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Тази сутрин закъснях с поста  Laughing.

Бубченце, при нас проблемите със заспиването са ежедневни вече. Не ще да спи и толкоз. Вчера от 9 ч. вечерта, та до 12 се приспивахме  ooooh!. Направо щях да откача. Ама аз чрез  breastfeeding го мъча, че така ми е най-лесно. Ама тамън задряма и като го махна цицата и пак се събужда. Ужас  #Crazy, накрая аз заспивам, а той не ще и не ще. А през деня почти не спи или най-много по 15-20 мин. Незнам как въобще качва толкоз кила, като изразходва толкова енергия. Нон-стоп рита, ръкомаха, нервничи и т.н. А като му се доспи и се почва едно мрънкане, ама се пъне и не си затваря очите даже.

Дони, нидей така ни изоставя. Кой ще ни пуска темите? То както ги изписваме за 3 дни... докато се върнеш...

Лорини, какво пък означава това, че напоследък все по-често се случва да има такава реакция от ваксината. Май верно ще се окаже права леля ми, че този Пентаксим още не е баш известен със всичките му реакции и сега го доизпробват и на нашите деца, та да видят кой как реагира. Нали уж нямало никакви реакции? Поне на нас така ни казаха като говорехме първия път за ваксините с педи.

Бръм, и на мен ми пада косата. Не чак много, ама повече от обикновено, щото то сега е и пролет, та нормално на мен в този период повече ми пада. А подкъсяването няма да ти помогне. Просто каквото трябва да пада, ще си падне, ако ще и 1-ви номер да се подстрижеш. Само дето ще си спестиш чистенето на дългите косми. Аз изчетох сума ти по  този въпрос и всички са на това мнение. Затова реших, че няма смисъл да се подстригвам късо. Мисля да си взема Тривитаминол и да пробвам онази прословута маска от Красива мама, че малко да я подсиля.

Май казаха, че следобед ще е по-хубаво врпемето. Ха, дано, че ми писна да си седим вкъщи, а на Никола още повече.

# 87
  • Мнения: 20
Zdraveite na vsi4ki, niamam vreme da vi 4eta samo da vi kaja, 4e po Nova TV "Na Kafe" s Gala 6te komentirat sega za zahranvaneto na beboci...
Uspe6en den vi jelaia !!!

# 88
  • Мнения: 865
Пентаксимът на запад е в задължителния инумизационен календар и поради тази причина за нас все не остават количества.иначе е по-тежка за организма ваксина и затова дава реакции, но те са ясни.според мен вече започна да се бие по-често и сътветно по-често се чува за странични ефекти Peace

# 89
  • Мнения: 2 122
Преслава от вчера е в отбора на акробатите- обърна се точно на същата възраст, на която и кака й- 3 месеца и 4 дни
Играе яко в активната гимнастика, а от една седмица я карам на промоция, двете заспиват към 11- 11:30 вечерта и Преслава се буди чак в 6 да яде, просто това ми беше химера откакто си имаме Стефания
Свате, весели празници и да си мислиш за нас  Hug
Виолетче, весело изкарване довечера и много да зарадвате лелчето
аз почвам да се подготвям за празника, в момента пека едни козуначени мъфини  Simple Smile

 

Общи условия

Активация на акаунт