хотел Sunrise Приморско

  • 14 795
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 188
doniboni, аз не бих се съгласила с теб.
Хотелът е мого хубав, условията също. За почистването по стаите и лукса в тях сме на едно и също мнение.
Но за шумът определено не сме. Комплексът е спокоен. Не ми е направило впечатление да е шумно.

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
simoni , комплекса си е спокоен, персонала е много любезен, стаите са чудесни, почистването на ниво и т.н, НО пак прочети какво съм написала...
Шума е от колите и рейсовете ! Ако сте ползвали стая с изглед към паркинга или странично към басейна или стаята ви е била на по нисък етаж, естествено не сте чували шума от преминаващите коли, мотори, рейсове ! Но нашата стая беше на етаж 4 в блок Б с изглед към улицата и всяка кола, рейс и мотор се чуваха и това адски ме дразнеше, но....няма значение...аз просто реших, че е добре да предупредя, а изводите оставям за вас...

Приятна почивка на всички  Hug

п.п  В Приморско има много хубави хотелчета, на по-спокойни места от тези по дължината на главната улица, където шума е невъобразим...
Аз лично никога повече не бих резервирала хотел, който е на главна улица с такъв трафик  Wink

# 32
  • Мнения: 4 358
Момичата много се навих за този хотел.
Интересува ме мога ли да изкарам като се храня само там.Храната в ресдторанта добра ли е.Може ли подробности за това Hug.
Разбрах, че имат закуска на блок маса която не се включва в обявени цени .Тя на място ли се резервира и плаща или трябва предварително като резервирам да кажа, че искам закуска.
Все още се колебая между Пламена Палас и Сънрайз.От Пламената имам лични впечатления, но ми се иска да разнообразим Rolling Eyes

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здрасти Бъни, съвсем спокойно можеш да си изкараш, като се храниш само в ресторанта. Имат богато меню, отделно освен основното меню си има и лист с готвено за деня. Цените са нормални. А за закуската, ако я искаш, вероятно трябва да я заявиш най-късно като се настанявате. Питай управителката по телефона, много е любезна и ще ти даде пълни разяснения.

# 34
  • Мнения: 4 358
Мерси Нансен  bouquet.Ако остане да сме в Приморско може би ще сме там.
Все още се чудим....сложна работа тая година Shocked

# 35
  • Мнения: 188
Няма аниматори ! Някой беше споменал по-горе за такива, но уви, нямаше. Но пък детето се забавляваше на басейна, голямо плицикане падна.   Водата е топла .



Видях в сайта им   www.sunriseprimorsko.com  снимки с аниматор   (http://www.sunriseprimorsko.com/bg/gallery/category/11-animator.html )
Обадих се в хотела преди час да попитам за детската анимация.
Има ли все пак такава, тъй като в офертата, която ми изпратиха ми беше обяснено, че има.
Отговориха ми, че имат аниматор от 08 юли да не се притеснявам.
Така че наистина това си е нашето място.

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 21:14 от simoni

# 36
  • Мнения: 136

И ние сме там от 08 август. Нямам търпение!

# 37
  • Мнения: 188
Slas,  
ние ще пътуваме за Сънрайз много рано утре сутрин.  Мислех, че ще сме заедно. Защо сменихте датата?
Между другото  преди малко видях , че имат намаление за резервации в последната минута и местата са ограничени. Наистина комплекса се е напълнил.  Ще пиша от там, ако ми остане време.
Желая на всички прекрасно лято!
 Hug

# 38
  • Мнения: 4 358
Симони чакаме те с прясно инфо Hug
И ако може да разбереш как седи въпроса с това намаление  newsm78 за кой период се отнася и ка7к става newsm78

# 39
  • Мнения: 2 724
Здравейте  Hug.
Току що се завърнахме от Приморско .
Доволни сме от почивката като цяло .
Най- хубавото на хотела е персоналът Simple Smile, много старателно си вършеха работата жените, наистина е чисто.
Браво на мениджърите, хотелът е пълен, при положение, че много други хотели са полупразни !
Дали е лукс или не, всеки сам за себе си ще реши, за мен беше нормална обстановка ,просторни стаи, баните също.
Не всички телевизори са плазмени, обзавеждането е различно.
Ние бяхме на 4 етаж в блок А, с изглед към басейна, шумът идваше от автогарата .
Има анимация, но ми направи впечатление, че малко родители се възползват от нея.
Басейнът е малък, но чист, всяка сутрин го почистват. Дворът е много хубав, с много зеленинa и цветя .
Плажът не е далече, но и това е относително.
Тази година са променили зоните ,цените във ВИП-а ми се сториха доста високи- чадър и два шезлонга 30 лева .
В другите зони- 5 лева чадър,5 лева шезлонг .
Ако си носите собствен чадър, има място ,но е ограничено и става блъсканица, дори днес се развихри скандалче  ooooh!...
За ресторанта- не ми хареса кухнята,аз съм с малко по- различни изисквания към храната .
Ресторантите ,които ми харесаха, бяха" Кума Лиса" и  "Левтери"/ те имат и сладкарница, крем питата е страхотна.../
Това е моето впечатление, ако някой има въпроси и мога да отговоря ,да пита Peace.

# 40
  • Мнения: 2 724
Копирам писмото си до icobgr, защото пощенската и кутия е пълна . Peace
"Аз първо бях направила резервация за апартамент, но нещо се обърка и в крайна сметка ми предложиха две двойни стаи една до друга, което ме устройваше, защото моите деца са големи .
Апартаментите са с две отделни стаи - спалня и всекидневна, с разтегателен диван и кухненски бокс ,напълно оборудван.
Студията всъщност са голяма стая с обособени кътчета .
Ако интернет ти трябва за работа ,не е удобно на терасата, възможно е да предоставят услугата срещу заплащане .
Аз на почивка избягвам да се заседявам пред компютъра или телевизора . Peace"

# 41
  • Мнения: 4 358
Алекса благодаря за споделеното Hug.
Имам два въпроса.Останах с впечатление преди, че има апартамененти с две стаи и нормални легла за спане.Ние ще сме две двойки и не върви едните да спят на дивана.Оборудвания кухненски бокс ме устройва идеално Peace
Ресторанта какво всъшност му е кофтито - скъпо, не добре сготвено или просто не съответства на режима ти на хранене newsm78
За плажа - колко време се върви пеша до него newsm78 и кой е този плажа всъшност на ММЦ - то ли newsm78

# 42
  • Мнения: 2 724
Бъни, на мен ми беше обяснено така- студиото е едно голямо помещение, апартаментите са две отделни стаи ,но едната е всекидневна, с кухненски бокс и разтегателен диван. ВИП апартаментите по всяка вероятност са с две отделни спални.
За мен по- добрия вариант беше две отделни стаи една до друга. Всяка стая разполага с хладилник или минибар.
Ако се обадиш, ще ти обяснят, много са любезни.
За ресторанта - цените са като на повечето заведения в Приморско, ние седнахме само веднъж, но каквото си поръчахме не ни допадна .
Плажът е южния, не на  ММЦ.  Не е далеко, пет- шест минути нормален ход, а ако сте с малки деца - малко повече .
Северния плаж е по -далечко .
Центърът също е на пет минутки .
Навсякъде предлагат закуски, пици, дюнери, палачинки, печени пилета,плодове и зеленчуци, на самия плаж има заведения, изборът е голям .

# 43
  • Мнения: 136
Slas,  
ние ще пътуваме за Сънрайз много рано утре сутрин.  Мислех, че ще сме заедно. Защо сменихте датата?
Между другото  преди малко видях , че имат намаление за резервации в последната минута и местата са ограничени. Наистина комплекса се е напълнил.  Ще пиша от там, ако ми остане време.
Желая на всички прекрасно лято!
 Hug




  bouquet

Здравей simoni,
надявам се, че вече се печеш на плажа.
Как сте всички?
Сигурна съм, че се забавлявате чудестно!
Жалко, че се разминахме това лято, но до есента нищо не се знае - живот и здраве.
За съжаление ние се наложи да изместим малко резервацията, поради ангажиненти на Пепо в работата, но все пак ще пътуваме за Сънрайз. Резервацията ни е от осми август.
Пиши от там. Чакаме пресни отзиви.
 Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 184
Миналата година бях отседнала в Хотел Сънрайз.
Стаята ни беше към улицата и е беше много шумно, другите стаи, които са към басейна гледат към автогарата предполагам, че и там ще е доста шумно.
Персонала на рецепцията беше отвратителен, иначе управителката е доста любезна.
Един път се запуши тоалетната, реагираха доста бързо.
Терасата е голяма, има хубави масички и столчета, но се появиха едни огромни оси - май си бяха стършели -  и трябваше доста да се разправяме докато викнат някои да напръска с препарати.
Цените в ресторанта са напълно нормални, но храната не е хубава и сервитьорките са под всякаква критика.
Доста е далеч от плажа, ние ходихме с кола на Перла. От центъра е на около 5 мин.
Басейна е чист, но на мен ми беше студен, но сина ми влизаше без проблем и стоеше вътре с часове.

Надявам се да съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт